capturi aprilie 2013 lac stolnici.

Intrebari, discutii sau raportari despre locuri de pescuit, rezultate partide, etc

Moderatori: PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel, mihai florescu, ticu, danr

Autor Mesaj

Mesajde iliealexandruionut20 » 24 Apr 2013 17:31

Salutare tuturor,

Ma numesc Ilie Alexandru ionut,vin din giurgiu si locuiesc in pitesti.Sunt pescar de crap de cand ma stiu si cu mandria am descoperit lacul stolnici din arges.Am mers acolo pt pt prima data si am reusit sa pun pe saltea 2 exemplare minunate de crap de cca 7 respectiv 9 kg.Este un lac deosebit cu un patron super de treaba(dl stefan)Am mers acolo la indemnul unui colaborator de bussines dl danut mihalache ,pe care il salu pe aceasta cale!
am sa incer sa postez fofo pt ca doar asa se vede ce ai prins :lol: :lol:

Sa aveti fire intinse si mustaciosi uriasi!
iliealexandruionut20
new member

Mesajde mirceamrc28 » 06 Mai 2013 17:29

niste poze nu ai facut cu capturile?
mirceamrc28
senior member

Mesajde iliealexandruionut20 » 07 Mai 2013 12:54

salutare!

am facut dar din pacate au fost facute cu 14 megapixeli si site ul nu mi da voie sa pun foto asa de mari..daca ma poti indruma cum sa la impartasesc...

salutare si fire intinse daca mergi la stolnici(si nu numai)
iliealexandruionut20
new member

Mesajde Albert » 08 Mai 2013 09:43

http://www.picresize.com/
...ca sa le faci mai mici. Ai si program in Windows : Microsoft Office Picture Manager. Oricum, din ce vad esti cam atehnic(no offence) asa ca mai bine le urci pe un site gen http://imageshack.us/ si dai link.
Albert
senior member

Mesajde iliealexandruionut20 » 09 Mai 2013 11:15

Da ai dreptate,nu ma prea pricep si nu este o rusine asta(nici nu ma simt jignit)Am sa ti urmez sfatul si o sa arat ce trebuie pe aici.Tocmai ce am venit de la aceeasi balt si din pacate norocul nu a mai fost de partea mea...doar vreo 5 kg de cars mititel..o fi fost de la vant....ms mult inca odata pt ajutor!
iliealexandruionut20
new member

Înapoi la Locuri de pescuit, raportari