Informatii balta Green Paradise - Prahova

Intrebari, discutii sau raportari despre locuri de pescuit, rezultate partide, etc

Moderatori: PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel, mihai florescu, ticu, danr

Autor Mesaj

Mesajde Ady10 » 12 Iun 2013 10:09

Salut!

Sunt f nout pe acest forum si sper sa fiu bagat in seama..

As vrea sa fac o iesire wend-ul asta si as vrea sa incerc balta Green Paradise.

Ma puteti ajuta, va rog, cu ceva informatii: structura, ce bile sa incerc, cam la ce distante sta..etc.

Multumesc anticipat pentru informatii! ;-)
Ady10
new member

Mesajde Ady10 » 13 Iun 2013 07:55

Hello!

Chiar nu este nimeni care sa-mi dea ceva detalii??
Este vorba de balta asta:
http://www.green-paradise.ro

Multumesc anticipat!
Ady10
new member

Mesajde acke231084 » 07 Ian 2014 13:12

Salut, am mers de cateva ori pe acesta balta dar nu am fost prea multumit, eu am stat pe partea cu casutele, vis-a-vis de intrare, ce pot sa iti spun ca este ca are foarte multa agatatura, peste este in balta dar e foarte pretentios, patronul care e un om de nota 10 spune ca merg foarte bine boilies-urile de la Bogdan Dragan, se pot cupara de la ei de pe balta, acum nu stiu daca e reclama sau e adevarat, eu am pescuit doar cu boilies de la senzor (planet 1016 si Corbu Premium) dar in afara de un crap la 6 kg si cativa ciortani cam la 1 kg nu am prea luat nimic, au foat dati cand am plecat fara nici o trasatura. O sa mai incerc la primavara sa stau pe partea cu intrarea. Un pescar spunea pe un forum ca a stat pe partea aia cu o lanseta de feeder si ca in opinia lui e cea mai buna balta de feeder pe care a fost el.
acke231084
new member

Înapoi la Locuri de pescuit, raportari