Balti in AG

Intrebari, discutii sau raportari despre locuri de pescuit, rezultate partide, etc

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Scrie răspuns
the_mav
new member
Mesaje: 4
Membru din: 16 Iun 2006 13:03

Balti in AG

Mesaj de the_mav » 20 Iun 2006 15:52

salutare tuturor...

a incercat cineva in ultima perioada balta Teiu Deal sau Oarja din Ag?
weekendul trecut am incercat pe Oarja, dar au stat toate ca in fantana pentru multe ore bune si am renuntat in cele din urma...

in schimb am avut ocazia ca la recuperarea finala a unei lansete, la vreo 15 m de mal, un exemplar foarte frumos sa "doarma" exact peste linie si sa il "mangai" pe burta cu firul, ceea ce l-a deranjat putin si l-a facut sa plece dupa ce si-a aratat coama
:D :P ;-) :P
proud owner of a saab... car for the moment, planning for a plane

the_mav
new member
Mesaje: 4
Membru din: 16 Iun 2006 13:03

Mesaj de the_mav » 21 Iun 2006 12:30

nimeni de prin AG? sau nimeni nu a ajuns la respectivele balti
:-? :roll: :-? :roll:
proud owner of a saab... car for the moment, planning for a plane

ovidiu
new member
Mesaje: 19
Membru din: 12 Mar 2003 15:56
Localitate: Pitesti

Mesaj de ovidiu » 19 Iul 2006 18:13

Salut, eu sunt din Pitesti. La Oarja e tzeapa , nu se face treaba deloc. Am mai incercat la Valcele darnu trage deloc, acolo ii vezi prin apa cum se misca pe langa mamaliga si nimic.... Nu stiu n-au mai ramas balti bune in Arges, in afara de Stolnici care deocamdata e inchis...

Avatar utilizator
Cristi-Mosharu
member
Mesaje: 136
Membru din: 29 Apr 2006 10:53
Localitate: Bucuresti
Contact:

Calmatui...

Mesaj de Cristi-Mosharu » 19 Iul 2006 21:34

Calmatziu, jud. Olt...stie careva ..ceva????
ma tot "omoara" cumnatu' cu balta asta..."cica" are alea...alea..si somn.. :roll:
neamu-le...care stii ceva...baga la greu ;-)
Eat...
Spleep...
Fuck...:-)
Go fishing!!!

Avatar utilizator
ms
new member
Mesaje: 9
Membru din: 13 Aug 2003 18:05
Localitate: Bucuresti
Contact:

e crap la valcelele?

Mesaj de ms » 17 Aug 2006 16:46

ovidiu scrie:Am mai incercat la Valcele darnu trage deloc, acolo ii vezi prin apa cum se misca pe langa mamaliga si nimic....
salut,
Ovidiu, ai vazut crap la valcelele(daca vorbesti de barajul de pe arges...) Eu am incercat pe acolo, dar am fost "descurajat" de cineva, cum ca nu ar mai fi crap de cand au golit odata barajul, aproape de secare.
Daca stii ca ar fi totusi, da-mi si mie un semn. E o zona superba si as "trage o fuga" de cateva zile, daca as sti ca sunt si sanse...
multzam.
ms

Avatar utilizator
ms
new member
Mesaje: 9
Membru din: 13 Aug 2003 18:05
Localitate: Bucuresti
Contact:

valcelele?

Mesaj de ms » 17 Aug 2006 16:47

ovidiu scrie:Salut, eu sunt din Pitesti. La Oarja e tzeapa , nu se face treaba deloc. Am mai incercat la Valcele darnu trage deloc, acolo ii vezi prin apa cum se misca pe langa mamaliga si nimic.... Nu stiu n-au mai ramas balti bune in Arges, in afara de Stolnici care deocamdata e inchis...

tibi1705
new member
Mesaje: 16
Membru din: 29 Aug 2012 14:02

Balta Marghea Pitesti

Mesaj de tibi1705 » 13 Sep 2012 17:16

Salutare,
Cine ma poate ajuta cu niste informatii recente despre balta asta de la Marghea, cunoaste cineva taxe, detalii despre acces, ceva capturi recente, sau m-ar multumii si un nr de tel/ pers de contact...

Avatar utilizator
gioxx
member
Mesaje: 279
Membru din: 09 Sep 2008 19:06
Localitate: Pitesti-AG

Mesaj de gioxx » 14 Sep 2012 05:59

de ce nu incercati Mozacu? capturi mari, balta mare, frumoasa

Avatar utilizator
Allen B.
new member
Mesaje: 19
Membru din: 09 Apr 2012 20:31
Localitate: Craiova, Dolj

Mesaj de Allen B. » 05 Noi 2012 00:14

Incercati Stolnici....
CS Oltenia Fishing

Scrie răspuns