Enisala

Intrebari, discutii sau raportari despre locuri de pescuit, rezultate partide, etc

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Avatar utilizator
remus_cta
veteran
Mesaje: 503
Membru din: 02 Feb 2008 20:24
Localitate: constanta

Mesaj de remus_cta » 20 Feb 2008 11:10

maidene da pe moment pe langa faptul ca te-ai apucat sa strangi sculele si sa pleci nu tia mai venit sa fcai si altceva :evil:?

Avatar utilizator
maiden
Moderator
Mesaje: 1552
Membru din: 30 Mar 2006 07:55
Localitate: GL,TL
Contact:

Mesaj de maiden » 20 Feb 2008 12:02

remus_cta scrie:maidene da pe moment pe langa faptul ca te-ai apucat sa strangi sculele si sa pleci nu tia mai venit sa fcai si altceva :evil:?
Sa-ti spun o alta intamplare:

"Un om, statea pe-o banca.....la un moment dat, banca se rupe.... Morala?!

Cel mai destept cedeaza" ;-)
Daca peşte nu e, nimic nu e !!! :))

Multe sfaturi utile cu privire la forum, si nu numai, găsiţi AICI

Avatar utilizator
Dan Cristian
veteran
Mesaje: 601
Membru din: 16 Feb 2008 17:58
Localitate: Galati
Contact:

Mesaj de Dan Cristian » 20 Feb 2008 12:04

:lol:
Totusi este pacat, sa ratezi o partida de pescuit din cauza unor tarani cocliti, si asa timpul este limitat, mai dai si peste niste specimene de genul asta ...

Avatar utilizator
maiden
Moderator
Mesaje: 1552
Membru din: 30 Mar 2006 07:55
Localitate: GL,TL
Contact:

Mesaj de maiden » 20 Feb 2008 12:11

Dan Cristian scrie::lol:
Totusi este pacat, sa ratezi o partida de pescuit din cauza unor tarani cocliti, si asa timpul este limitat, mai dai si peste niste specimene de genul asta ...

Acuma...ce sa zic.... eu nu caut hartza. Si cum cu proshtii nu trebuie sa te pui, ca umbla-n grupuri mari si au mintea odihnita, i-am lasat in pace, si in maxim o ora eram pe alta balta, unde chiar am prins peste. Dincolo nu venisem cu sperante mari....doar pentru caras si ceva ciortani . :D
Ultima oară modificat 20 Feb 2008 15:32 de către maiden, modificat 1 dată în total.
Daca peşte nu e, nimic nu e !!! :))

Multe sfaturi utile cu privire la forum, si nu numai, găsiţi AICI

Avatar utilizator
Dan Cristian
veteran
Mesaje: 601
Membru din: 16 Feb 2008 17:58
Localitate: Galati
Contact:

Mesaj de Dan Cristian » 20 Feb 2008 12:29

Si cum cu proshtii nu trebuie sa te pui, ca umbla-n grupuri mari si au mintea odihnita
:lol: :lol:
E bine, ca nu te-ai lasat pagubas si "ai mai bagat o fisa". ;-)

Avatar utilizator
ANTON ADRIAN
member
Mesaje: 150
Membru din: 05 Mar 2008 18:12
Localitate: constanta

salut

Mesaj de ANTON ADRIAN » 18 Feb 2010 18:22

Eu am fost anu trecut acolosi mia placut cel mai mult .referitor la alte balti din cta sau tl.......splendid .Acuma e chiestea de noroc,de loc si de tehnica.Acolo am abservat ca e mult peste mic dar si ft mare , multi pescari experimentati dau pe peste mare in general cteno si crap,dar spre surprinderea mea e ca am vazut cu ochi mei cum un om a bagat o coropisnita si dupa cateva minute ia zburat lanseta :!: wow .Si nu uitati ca mai are salau si stiuca mare ;-) ABIA ASTEPT SA VINA APRILIE SA FAC INCA UN MIC SEJUR DE CATEVA ZILE ACOLO........STIE CINEVA CARE A FOST ACOLOSI SA DUS CU BARCA PE UN PLAUR CEVA?????????

Scrie răspuns