Cum ajung la Sarulesti ? (urgent)

Intrebari, discutii sau raportari despre locuri de pescuit, rezultate partide, etc

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Scrie răspuns
Avatar utilizator
sergiu_q
senior member
Mesaje: 343
Membru din: 06 Aug 2007 16:56
Localitate: bucuresti

Cum ajung la Sarulesti ? (urgent)

Mesaj de sergiu_q » 09 Aug 2007 07:58

Ajutati-ma si pe mine cu niste sfaturi despre cum sa ajung la Sarulesti.
Am scris si aici : http://www.crap.ro/forum/phpBB2/viewtopic4679.html dar pentru ca nu are vizibilitate am creat acest nou topic .
Intentionez sa merg maine (vineri -10-aug) deci trebuie sa aflu destul de repede. Am studiat cateva harti rutiere dar sunt destul de incomplete si nu stiu exact pe unde sa ies de pe autostrada si apoi pe ce drum sa o iau. La 4 dimineata nu e prea vesel sa ma trezesc pe vreun drum de tara si sa merg de nebun pana ajung la Calarasi :) .

Avatar utilizator
sergiu_q
senior member
Mesaje: 343
Membru din: 06 Aug 2007 16:56
Localitate: bucuresti

Mesaj de sergiu_q » 09 Aug 2007 19:00

descrierea este valabila daca merg pe drumul vechi . eu nu stiu exact pe unde sa ies de pe autostrada :(

Avatar utilizator
sergiu_q
senior member
Mesaje: 343
Membru din: 06 Aug 2007 16:56
Localitate: bucuresti

Mesaj de sergiu_q » 11 Aug 2007 13:09

Puteti inchide topicul
Am ajuns cu bine , noroc ca mai exista betivi care merg la crasma la 4 noaptea ca altfel ajungeam la Nana si nu la Sarulesti.

Avatar utilizator
crapslz
junior member
Mesaje: 38
Membru din: 03 Aug 2005 07:03

Mesaj de crapslz » 15 Aug 2007 09:51

sergiu_q scrie:Puteti inchide topicul
Am ajuns cu bine , noroc ca mai exista betivi care merg la crasma la 4 noaptea ca altfel ajungeam la Nana si nu la Sarulesti.

si ceai prins ????? :oops:
Fir intins ;) Imagine

Avatar utilizator
sergiu_q
senior member
Mesaje: 343
Membru din: 06 Aug 2007 16:56
Localitate: bucuresti

Mesaj de sergiu_q » 16 Aug 2007 14:08

platica , platica si iar platica :( .
era interzis la crap(si la montura de crap) si nu am stiut :( . am prins si vreo 2 crapceni pe care i-am eliberat . Am avut si vreo cativa carasi frumosi dar nu prea multi. In total, platica + caras , ce am luat acasa adica , vreo 7 Kg ...ca nu aveam nevoie de mai mult si imi pare rau ca nu am mai eliberat vreo cativa.
Sper sa se deschida si la crap , altfel nu stiu daca ma mai duc prea devreme ca nu are farmec :(

Imagine[/img]

Avatar utilizator
sergiu_q
senior member
Mesaje: 343
Membru din: 06 Aug 2007 16:56
Localitate: bucuresti

Mesaj de sergiu_q » 16 Aug 2007 14:09

pun din nou poza pt ca nu pot edita mesajul anterior
Imagine

Avatar utilizator
sergiu_q
senior member
Mesaje: 343
Membru din: 06 Aug 2007 16:56
Localitate: bucuresti

Mesaj de sergiu_q » 16 Aug 2007 17:41

cam naspa treaba ca nu putem edita mesajele. revin la traseu si atasez o poza cu harta si posibilele rute descoperite de mine dupa aceasta excursie

Imagine


si inca cateva poze de pe balta
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine

Scrie răspuns