LACUL BRATENI

Intrebari, discutii sau raportari despre locuri de pescuit, rezultate partide, etc

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Scrie răspuns
Avatar utilizator
voicua
veteran
Mesaje: 568
Membru din: 02 Mar 2006 15:20
Localitate: cluj-napoca
Contact:

Mesaj de voicua » 25 Apr 2008 19:43

raducu scrie: Voicule , miel nu mi-ai cumparat dar macar spune ce ai facut. Ce face paznicul ... prietenul ?
Raducu,nu a fost rau dar se putea si mai bine.Capturi au avut toti cei care m-au insotit cu exceptia lui Petre.
Cat despre miel...imi pare rau:nu mi-a iesit pasenta.
Paznicul a fost urechiat si atentionat... verbal :mrgreen: .
PASTE FERICIT!!!!!
Este mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost,decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu...

Avatar utilizator
lucim23
member
Mesaje: 278
Membru din: 16 Apr 2008 16:25
Localitate: Cluj-Napoca
Contact:

Mesaj de lucim23 » 26 Apr 2008 08:07

ce ai prins si la ce ??? daca nu sunt prea direct............ :mrgreen: am vrut si eu sa merg joi dar din pacate nici mie nu mi-a iesit pasenta...........servicul :cry:

Avatar utilizator
silviu_ms
senior member
Mesaje: 371
Membru din: 07 Apr 2008 09:45

Mesaj de silviu_ms » 26 Apr 2008 11:25

tocmai am vazut si eu niste poze cu balta ...e supoer mi se pare f curata si un pic amenajata...v-as ruga pe cei care au fost incolo anul acesta sa imi dea niste informatii despre drumul de acces si pe unde se ajunge....cam la ce distanta e de bistrita? se poate inchiria casuta si la ce pret? cam pe ce fel de nada si momeala sa ma axez? s-a pescuit la boilies sau e balta salbatica cum se zice...
va multumesc si fir intins !

Avatar utilizator
silviu_ms
senior member
Mesaje: 371
Membru din: 07 Apr 2008 09:45

Mesaj de silviu_ms » 26 Apr 2008 11:27

lucim23 ce zici ne combinam de o iesire pe brateni in luna mai ?...asa la o partida de 36 de ore :lol:

Avatar utilizator
voicua
veteran
Mesaje: 568
Membru din: 02 Mar 2006 15:20
Localitate: cluj-napoca
Contact:

Mesaj de voicua » 26 Apr 2008 15:30

lucim23 scrie:ce ai prins si la ce ??? daca nu sunt prea direct............ :mrgreen: am vrut si eu sa merg joi
Crapceni intre 2 si 5 kg. la porumb si boilies.Sarbatori fericite.
Este mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost,decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu...

Avatar utilizator
raducu
senior member
Mesaje: 486
Membru din: 15 Ian 2007 23:08
Localitate: Cluj Napoca

Mesaj de raducu » 29 Apr 2008 21:17

lucim23 scrie:ce ai prins si la ce ??? daca nu sunt prea direct............ :mrgreen: am vrut si eu sa merg joi dar din pacate nici mie nu mi-a iesit pasenta...........servicul :cry:
Si tu crezi ca ti-a spus tot? Spune Voicu si despre pipeta secreta din buzunar. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
PESCUITUL INSEAMNA ARTA

Avatar utilizator
raducu
senior member
Mesaje: 486
Membru din: 15 Ian 2007 23:08
Localitate: Cluj Napoca

Mesaj de raducu » 29 Apr 2008 21:21

bufulica scrie:tocmai am vazut si eu niste poze cu balta ...e supoer mi se pare f curata si un pic amenajata...v-as ruga pe cei care au fost incolo anul acesta sa imi dea niste informatii despre drumul de acces si pe unde se ajunge....cam la ce distanta e de bistrita? se poate inchiria casuta si la ce pret? cam pe ce fel de nada si momeala sa ma axez? s-a pescuit la boilies sau e balta salbatica cum se zice...
va multumesc si fir intins !
Cam 40 km de Bistrita , pescuita in general la porumb ....... si alte derivate. Au fost insa si capturi frumoase la bile cu compozitie secreta folosite la partidele mai lungi.
PESCUITUL INSEAMNA ARTA

Avatar utilizator
voicua
veteran
Mesaje: 568
Membru din: 02 Mar 2006 15:20
Localitate: cluj-napoca
Contact:

Mesaj de voicua » 30 Apr 2008 06:02

raducu scrie: Si tu crezi ca ti-a spus tot? Spune Voicu si despre pipeta secreta din buzunar. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
No comment!!! :,-
Este mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost,decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu...

rares
member
Mesaje: 115
Membru din: 10 Apr 2008 07:26
Localitate: cluj

Mesaj de rares » 30 Apr 2008 06:54

voicua scrie:
raducu scrie: Si tu crezi ca ti-a spus tot? Spune Voicu si despre pipeta secreta din buzunar. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
No comment!!! :,-
adica ce inseamna no coment,pt voi"mari"pescari la crap,s-au mai bine zis pescari la"pipeta secreta".intai invatati sa faceti o nada de calitate,care sincer pe brateni eu nu am vazuto decat la unul singur.mergeti si voi pe brateni de 3 ani si gata voi sunteti Zeii!!!deja o dati in secreta!!!.cate concursuri aveti?,ce loc ai luat la concursul de pe brateni(dupa Voda)?,si atunci poti vb de secrete.pana atunci dane pace.
Scuze daca am jignit pe cineva pe care nu am vrut :evil:
pescuit=sportivitate,fair-play,relaxare

Avatar utilizator
ghita_nicula
junior member
Mesaje: 74
Membru din: 01 Oct 2007 21:36
Localitate: Targu Mures

Mesaj de ghita_nicula » 30 Apr 2008 07:24

:mrgreen:
asta da

Scrie răspuns