Cetariu

Intrebari, discutii sau raportari despre locuri de pescuit, rezultate partide, etc

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Scrie răspuns
Avatar utilizator
a.adrian
member
Mesaje: 146
Membru din: 10 Sep 2007 18:29
Localitate: oradea
Contact:

Mesaj de a.adrian » 29 Dec 2007 10:24

baieti lasati-o un pic mai moale cu paleu si cu densitatea mai mare decat la cetariu balta apartine primariei si paza este ca p... prea mult peste a facut picioare anu asta plus mortalitatea din vara incercati livada si cetariu(livada este mai in drum pentru banateni)
adrian
_________
cand cineva te enerveaza ai nevoie de 42 de muschi sa te incrunti,da`ai nevoie doar de 4 sa intinzi mana si sa-i f...i una .

Avatar utilizator
teacher64
veteran
Mesaje: 768
Membru din: 03 Mar 2007 12:25
Localitate: Timisoara
Contact:

Mesaj de teacher64 » 30 Dec 2007 09:02

a.adrian scrie:baieti lasati-o un pic mai moale cu paleu si cu densitatea mai mare decat la cetariu balta apartine primariei si paza este ca p... prea mult peste a facut picioare anu asta plus mortalitatea din vara incercati livada si cetariu(livada este mai in drum pentru banateni)
Adi: am inteles ca patronul de la Livada ii furajeaza la greu cu ramasite de la moara si borhot. E adevarat? In cazul asta, ca sa prinzi ceva trebuie sa stai 5-6 zile numai sa nadesti cu altceva... :evil:
Multi chemati, putini alesi...(Pestii!!!) :))

Avatar utilizator
a.adrian
member
Mesaje: 146
Membru din: 10 Sep 2007 18:29
Localitate: oradea
Contact:

Mesaj de a.adrian » 30 Dec 2007 12:27

corect.treburile astea sant cunoscute deja de toti cei care au fost pe balta si nu numai. totusi balta are potential mare are ceva bucatele peste 20.ramane la libera alegere.(intra si mai repede pe momeala multi vin pentru partide de 2-4zile)
adrian
_________
cand cineva te enerveaza ai nevoie de 42 de muschi sa te incrunti,da`ai nevoie doar de 4 sa intinzi mana si sa-i f...i una .

BogdanPopa
member
Mesaje: 229
Membru din: 08 Aug 2007 23:23
Localitate: oradea

Mesaj de BogdanPopa » 30 Dec 2007 20:58

Adrian tocmai tu lauzi Cetariu? :lol: ,...mergeti linistiti pe Paleu,nu o sa va para rau..ve-ti avea rezultate mai bune decit la Cetariu cu singurantza...am pescuit anul asta si pe Livada si pe Cetariu si la Paleu(..chiar dupa ce au murit pestii cum a spus Adrian) si am avut rezultate de care sunt f mutumit.
Crap daca nu prind un crap:)))

Avatar utilizator
a.adrian
member
Mesaje: 146
Membru din: 10 Sep 2007 18:29
Localitate: oradea
Contact:

Mesaj de a.adrian » 31 Dec 2007 12:51

hopa ai deschis ochi. nu laud nimic vorbesc prin prisma rezultatelor. baieti din satu mare, baia mare, arad, cluj si alti din vecini merg pe livada ,cetariu,sisterea si cu rezultate super si paleu este un pic ocolit crezi ca nu au auzit de celebri nostri caratori de crap la domiciliu.
daca nu am prins peste la cetariu tra sa spun ca balta este nasoala :?:
adrian
_________
cand cineva te enerveaza ai nevoie de 42 de muschi sa te incrunti,da`ai nevoie doar de 4 sa intinzi mana si sa-i f...i una .

BogdanPopa
member
Mesaje: 229
Membru din: 08 Aug 2007 23:23
Localitate: oradea

Mesaj de BogdanPopa » 01 Ian 2008 22:02

Normal e sa lauzi balta lacare prinzi peste...la Paleu ai prins,la Cetariu..... :shock:
Crap daca nu prind un crap:)))

Avatar utilizator
carprom
maniac
Mesaje: 2299
Membru din: 29 Ian 2003 03:07
Localitate: germany
Contact:

Mesaj de carprom » 02 Ian 2008 09:17

BogdanPopa scrie:Normal e sa lauzi balta lacare prinzi peste...la Paleu ai prins,la Cetariu..... :shock:
Normal e sa ti Balta secreta :mrgreen:

BogdanPopa
member
Mesaje: 229
Membru din: 08 Aug 2007 23:23
Localitate: oradea

Mesaj de BogdanPopa » 02 Ian 2008 12:06

:lol: :lol: :lol: ...s-o acoperi cu o prelata si sa pui iarba,tufe si copaci deasupra... :lol: :!:
Crap daca nu prind un crap:)))

ovi
new member
Mesaje: 12
Membru din: 03 Ian 2008 12:46

sal

Mesaj de ovi » 03 Ian 2008 13:34

la multi ani!!! anu asta vom avea timp sa mergem pe toate baltile mentionate !!!este o dif.in ceea ce priveste densitatea pestelui dar unde e peste mai mult este furajat...este balta de pescuit sau crescatorie??(LIVADA)..La Cetariu am inteles ca se va popula in primavara cu ceva crap,,sunt si ceva buc peste10kg,locul este frumos..dar aveti grija sa nu treaca patronul cu masina peste dv.noaptea..!La Paleu au murit 50% din pesti..si alta populare..ioc! AM auzit ceva de balta BORS!! are cineva informatii(marime,taxa,specii.....)

ovi
new member
Mesaje: 12
Membru din: 03 Ian 2008 12:46

sal

Mesaj de ovi » 03 Ian 2008 13:35

AM auzit ceva de balta BORS!! are cineva informatii(marime,taxa,specii.....) FIR INTINS!!
Ultima oară modificat 03 Ian 2008 15:14 de către ovi, modificat 1 dată în total.

Scrie răspuns