lacuri langa cluj

Intrebari, discutii sau raportari despre locuri de pescuit, rezultate partide, etc

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Scrie răspuns
mircea2007
member
Mesaje: 120
Membru din: 30 Apr 2007 05:56
Localitate: Cluj-Napoca

Mesaj de mircea2007 » 09 Mar 2008 14:22

buna voicu.
ma ajuti te rog cu numarul de telefon al administratorului de la catina. as dori sa fac o partida de pescuit saptamana asta acolo si mi-ar trbui mai multe informatii.
a fost careva anul acesta la catina? daca da, a intrat crapul?
mersi mult
everything i learned in life, i learned from fishing

Avatar utilizator
voicua
veteran
Mesaje: 568
Membru din: 02 Mar 2006 15:20
Localitate: cluj-napoca
Contact:

Mesaj de voicua » 09 Mar 2008 14:23

raducu scrie:
laurkro scrie:La Brateni parca din 15 se da drumul la pescuit.
Ar fi bine ca atunci duminica pe 16 sunt acolo . Poate veniti si voi.
Raducu,te schimb eu pe 17.Poate amani si tu cu o zi ; mergem impreuna si stam 2 zile.Ce parere ai?
Este mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost,decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu...

Avatar utilizator
voicua
veteran
Mesaje: 568
Membru din: 02 Mar 2006 15:20
Localitate: cluj-napoca
Contact:

Mesaj de voicua » 09 Mar 2008 14:25

mircea2007 scrie:buna voicu.
ma ajuti te rog cu numarul de telefon al administratorului de la catina. as dori sa fac o partida de pescuit saptamana asta acolo si mi-ar trbui mai multe informatii.
a fost careva anul acesta la catina? daca da, a intrat crapul?
mersi mult
Ai MP.
Este mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost,decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu...

attila_cj
senior member
Mesaje: 335
Membru din: 20 Ian 2008 19:47
Localitate: cluj-napoca
Contact:

pentru raducu

Mesaj de attila_cj » 09 Mar 2008 20:09

pe suatu taxa e 30 de lei pe zi,e administrata de dl pitigoi,dar din cate am inteles eu anul asta vrea sa preda
am pescuit pe partea cealalta,pe prima limba de pamant...

andrei65
junior member
Mesaje: 36
Membru din: 04 Mar 2008 14:53
Localitate: JUD.SIBIU

Mesaj de andrei65 » 10 Mar 2008 05:09

Ce inseamna mp ?????????????? idiotii {oameni cu idei ] au inventat tel. mobile , mesaria pe net etc. daca aveti ceva de impatasit si bunavointa puneti pe forum ce tot atata mergi pe privat :evil:

Avatar utilizator
voicua
veteran
Mesaje: 568
Membru din: 02 Mar 2006 15:20
Localitate: cluj-napoca
Contact:

Mesaj de voicua » 10 Mar 2008 08:30

AHOO scrie:Ce inseamna mp ?????????????? idiotii {oameni cu idei ] au inventat tel. mobile , mesaria pe net etc. daca aveti ceva de impatasit si bunavointa puneti pe forum ce tot atata mergi pe privat :evil:
Prietene,bunavointa este,dar... nu pot face publice niste numere de telefon fara acceptul persoanei in cauza.Respecte.
Este mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost,decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu...

mircea2007
member
Mesaje: 120
Membru din: 30 Apr 2007 05:56
Localitate: Cluj-Napoca

Mesaj de mircea2007 » 10 Mar 2008 10:51

de ciurila mai stie cineva ceva (s-a prins ceva anul asta). am si eu cateva zile libere saptamana asta si mi-as incerca norocul....da inca nu stiu unde :-(
ma poate ajuta cineva cu informatii?
Fir Intins!!!
everything i learned in life, i learned from fishing

Avatar utilizator
voicua
veteran
Mesaje: 568
Membru din: 02 Mar 2006 15:20
Localitate: cluj-napoca
Contact:

Mesaj de voicua » 10 Mar 2008 11:11

mircea2007 scrie:de ciurila mai stie cineva ceva (s-a prins ceva anul asta). am si eu cateva zile libere saptamana asta si mi-as incerca norocul....da inca nu stiu unde :-(
ma poate ajuta cineva cu informatii?
Fir Intins!!!
Mircea,poti incerca pe Filea.Anul trecut pe vremea asta se prindea crap.Am sa-ti trimit un nr.de telefon,iei legatura cu persoana respectiva si asteptam cu nerabdare sa ne comunici si noua conditiile de taxare,pescuit etc.Ai nr.pe MP.
Este mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost,decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu...

florincj
senior member
Mesaje: 337
Membru din: 14 Feb 2008 14:08
Localitate: Cluj-Napoca

Mesaj de florincj » 10 Mar 2008 11:35

Din ultimele informatii pe Catina s-a prins platica si babusca , pe Ciurila rosioara si biban iar pe Suatu carasei. Nu poate fi luat de referinta sfarsitul asta de saptamana pt. ca peste tot vremea a fost rea , valuri mari , vant , ploaie. Crap nu am auzit sa prinda nimeni.

mircea2007
member
Mesaje: 120
Membru din: 30 Apr 2007 05:56
Localitate: Cluj-Napoca

Mesaj de mircea2007 » 10 Mar 2008 11:55

acuma am vorbit la ciurila. in weekend nu s-a luat crap. pe filea nu se pescuieste. dar am inteles de la dl. Copil, ca intentioneaza sa amenajeze un lac in regim c&r incepand din aprilie (sper din tot sufletul sa nu fie o gluma de 1 aprilie). taxa pe ciurila este momentan 30 Ron.
Fir Intins!!!
everything i learned in life, i learned from fishing

Scrie răspuns