Stolnici

Intrebari, discutii sau raportari despre locuri de pescuit, rezultate partide, etc

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Scrie răspuns
aedrian
new member
Mesaje: 7
Membru din: 23 Mai 2011 07:35

Mesaj de aedrian » 31 Mai 2011 16:09

Am trecut duminica pe-acolo, am inteles ca s-ar fi luat o singura bucata la vreo 3 kg, care a fost eliberata din lipsa de bani, in schimb carasei, rosioare si bibani, se luau la greu ...

Sambata am fost la flamina, pierdere crasa de timp, nu recomand decat daca va duceti cu prietena/sotia/amanta sa stati la casuse o noapte :) Conditiile sunt foarte bune, peste tot curat, frumos, liniste, umbra, dar doar cu carasei nu are cum sa dea inainte :)

2door
senior member
Mesaje: 495
Membru din: 05 Feb 2009 11:14
Localitate: dragasani

Mesaj de 2door » 05 Iun 2011 21:45

hai ba mihaie nu mai comenta ca te-am vazut io cu portbagaju' plin .si aia care erau vii ii manai ca pe gaste pe ulitele satului si le cautai stapan. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ba frate iti dai seama ce povesti le spune stefan si boris la aia care-s acu pe balta?...a,domne noi am avut peste aci dar a venit unu de la pitesti cu nasuso si ni l-au furat intr-o noapte pe tot.
dar dragi pescari de stolnici,acu ma repet si zic iar ce a zis boris:important este sa simti bine :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
apropo...nu cumparati apartamente in pitesti,ca stiu pe cineva care e in foame mare si are asa ceva de vanzare? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Avatar utilizator
madalin
member
Mesaje: 160
Membru din: 07 Iul 2008 06:46
Localitate: Pitesti

Mesaj de madalin » 09 Iun 2011 08:02

Care portbagaj 2door , ca pe vremea cand era peste in Stolnici :roll: :roll: :roll: , Mihai venea cu dubita Fiat si eu cu Vito !!!!!!!
Iti dai seama ce de peste bagam la banchete ?

Si ce dobitoc mai sunt!?!?

Lasam masina si rulota in curte la Stefan cu tot cu peste !?!?

Pai da , :cry: :cry: :cry: , si ca sa nu se strice pestele , Stefan il vindea pe unde putea !!!!

Ce oameni nasoli suntem !?!?
Stan Madalin

Catch & Release

Avatar utilizator
gioxx
member
Mesaje: 279
Membru din: 09 Sep 2008 19:06
Localitate: Pitesti-AG

Mesaj de gioxx » 09 Iun 2011 18:30

:lol: :lol: :lol: deci voi bagati setcile alea pe care le vedeam eu mereu :lol: :lol: :lol:

2door
senior member
Mesaje: 495
Membru din: 05 Feb 2009 11:14
Localitate: dragasani

Mesaj de 2door » 11 Iun 2011 19:19

va anunt cu mare bucurie ca de maine ora locala 13:45 va voi scrie numai de la londra...si promit solemn sa ma intorc decat cand o sa ies la pensie.
cine pleaca ultimul sa stinga lampa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Avatar utilizator
gioxx
member
Mesaje: 279
Membru din: 09 Sep 2008 19:06
Localitate: Pitesti-AG

Mesaj de gioxx » 11 Iun 2011 22:06

oho....atunci numai bine la Londra. o sa vedem poze cu crapi londonezi

catalin_90
junior member
Mesaje: 42
Membru din: 10 Apr 2009 21:58

Mesaj de catalin_90 » 15 Iun 2011 16:12

cteno prins in data de 12.06.2011 pe lacul Stolnici

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

popica
junior member
Mesaje: 84
Membru din: 08 Ian 2008 14:23
Localitate: oradea

Mesaj de popica » 15 Iun 2011 19:28

@ CATA
POATE VREI SA TRANSMITI CEVA CU ACESTE POZE.....................................................................!!!!...........................

2door
senior member
Mesaje: 495
Membru din: 05 Feb 2009 11:14
Localitate: dragasani

Mesaj de 2door » 16 Iun 2011 00:03

moooooooooooooaaaaaaaaaaa,tantananamia ce cteno are asta in lac frate?!?!?!?!.
hahahaha,astia sunt aia care au scapat prin ochiurile de la setca lu' boris... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
...sau au cazut de la madalin din duba... :D :D :D :D

Avatar utilizator
mihai_lavazza
veteran
Mesaje: 925
Membru din: 03 Mar 2008 19:29
Localitate: Pitesti

Mesaj de mihai_lavazza » 16 Iun 2011 15:49

2door scrie:hahahaha,astia sunt aia care au scapat prin ochiurile de la setca lu' boris... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
...sau au cazut de la madalin din duba... :D :D :D :D
NU, GRESIT, Astia's puii celui de mai jos:
(in poza apare prietenul nostru Iulian )

Imagine

EVIDENT, ne-am gandit sa-i dam o sansa la viata...noi ne-am gandit bine...dar cum e el bataios, s-ar putea sa fi sarit pe malul opus in vreo carutza
Imagine

ASTA SE INTAMPLA IN VREMURILE TRECUTE...
Ultima oară modificat 07 Iul 2011 01:27 de către mihai_lavazza, modificat de 2 ori în total.
Catch & Release

Scrie răspuns