Stolnici

Intrebari, discutii sau raportari despre locuri de pescuit, rezultate partide, etc

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Scrie răspuns
Avatar utilizator
alin_pir
junior member
Mesaje: 89
Membru din: 20 Iun 2009 15:24
Localitate: Pitesti

Mesaj de alin_pir » 23 Iul 2011 11:38

Mai tudore, te agiti prea mult si nu prea-mi place ce ai scris mai sus. Mai pe direct, mai pe ocolite m-ai facut mincinos, si nici macar nu ma cunosti. Calmeaza-te, eu sunt un pescar ca si tine, eu nu fac populari, nu sunt patronul baltii intelegi? Uite ca s-au facut si niste poze, eu nemaiajungand la ora aceea si pe furtuna de atunci. Voiam sa fac si eu niste poze, sa vad copilasii, dar... asta e. In schimb este cineva pe balta , intre cotul 2 si 3, si a scos 3 bucati. Nu stiu ce ai tu personal cu mine sau cu altcineva, dar iti spun atat: nu te agita fara sa stii despre ce este vorba, eu vreau doar sa informez pescarii, pentru mine Stolniciul este cea mai frumoasa balta din Arges ( nu cred ca ma contrazice cineva) si de aceea eu sunt multumit ca se populeaza, si se va mai popula, din cate am inteles.
Cred ca topicul asta e facut pentru informare, nu ca sa ne certam, eu privesc viitorul, hai sa fim oameni inainte de toate, sa nu vorbim in necunostinta de cauza. Luni sau marti voi fi pe balta, nu stiu exact, si voi posta ce am facut (eu sper la cat mai multe poze cu ... mustaciosi).
La pescuit

Avatar utilizator
alin_pir
junior member
Mesaje: 89
Membru din: 20 Iun 2009 15:24
Localitate: Pitesti

Mesaj de alin_pir » 23 Iul 2011 11:41

Si mai devreme am vazut ca ai postat ca pleci la Londra. Nu prea inteleg eu ce ai tu sa scrii de acolo, asta inseamna rautate. Fii om, inainte sa fii pescar.
Salutari din Romania!
La pescuit

Avatar utilizator
gioxx
member
Mesaje: 279
Membru din: 09 Sep 2008 19:06
Localitate: Pitesti-AG

Mesaj de gioxx » 24 Iul 2011 19:24

mititei...oare apuca sa creasca si ei un pic ori dispar "subit" ca cei dinainte ?

Avatar utilizator
alin_pir
junior member
Mesaje: 89
Membru din: 20 Iun 2009 15:24
Localitate: Pitesti

Mesaj de alin_pir » 24 Iul 2011 20:47

gioxx scrie:mititei...oare apuca sa creasca si ei un pic ori dispar "subit" ca cei dinainte ?


Speram sa mai creasca si sa mai vina si altii...
La pescuit

Avatar utilizator
mihai_lavazza
veteran
Mesaje: 925
Membru din: 03 Mar 2008 19:29
Localitate: Pitesti

Mesaj de mihai_lavazza » 26 Iul 2011 21:06

2door scrie:ma ,cum dreak populati voi noaptea frate?
dar ce ,va urmareste cineva de va ascundeti la "lumina intunericului"?
eu cred ca voi urmariti sa nu fiti urmariti.
iar bagati in ele cu populari si boschetareala ieftina si parca vad ca daca vine lumea pateste ca anul trecut pe vremea asta...adica stai cu saptamana pe balta siiiiiiiiiii::SHTOIU,si dupa aia cine mai stie pe cine se arunca vina...ba ca l-au furat lavazza si cu nasiso(noroc baieti) ba ca l-au mancat pescarusii sau mai stiu eu ce lipitori.
ati avut ocazia sa faceti o balta super,si era chiar sa reusiti'dar ati dat rau cu muci-n fasole anul trecut si va fi greu s-o ridicati din nou macar la nivelul lui 2009. '
Tudor, relax man...relax ( " ha dui du? ") :mrgreen:
Catch & Release

Avatar utilizator
bogdan ungureanu
veteran
Mesaje: 558
Membru din: 30 Mar 2010 19:23
Localitate: pitesti

Mesaj de bogdan ungureanu » 27 Iul 2011 00:22

ce oameni... :roll:
Catch & Release

2door
senior member
Mesaje: 495
Membru din: 05 Feb 2009 11:14
Localitate: dragasani

Mesaj de 2door » 27 Iul 2011 23:50

alin_pir scrie:
2door scrie:ma ,cum dreak populati voi noaptea frate?
dar ce ,va urmareste cineva de va ascundeti la "lumina intunericului"?
eu cred ca voi urmariti sa nu fiti urmariti.
iar bagati in ele cu populari si boschetareala ieftina si parca vad ca daca vine lumea pateste ca anul trecut pe vremea asta...adica stai cu saptamana pe balta siiiiiiiiiii::SHTOIU,si dupa aia cine mai stie pe cine se arunca vina...ba ca l-au furat lavazza si cu nasiso(noroc baieti) ba ca l-au mancat pescarusii sau mai stiu eu ce lipitori.
ati avut ocazia sa faceti o balta super,si era chiar sa reusiti'dar ati dat rau cu muci-n fasole anul trecut si va fi greu s-o ridicati din nou macar la nivelul lui 2009.

Mai tudore, te agiti prea mult si nu prea-mi place ce ai scris mai sus. Mai pe direct, mai pe ocolite m-ai facut mincinos, si nici macar nu ma cunosti. Calmeaza-te, eu sunt un pescar ca si tine, eu nu fac populari, nu sunt patronul baltii intelegi? Uite ca s-au facut si niste poze, eu nemaiajungand la ora aceea si pe furtuna de atunci. Voiam sa fac si eu niste poze, sa vad copilasii, dar... asta e. In schimb este cineva pe balta , intre cotul 2 si 3, si a scos 3 bucati. Nu stiu ce ai tu personal cu mine sau cu altcineva, dar iti spun atat: nu te agita fara sa stii despre ce este vorba, eu vreau doar sa informez pescarii, pentru mine Stolniciul este cea mai frumoasa balta din Arges ( nu cred ca ma contrazice cineva) si de aceea eu sunt multumit ca se populeaza, si se va mai popula, din cate am inteles.
Cred ca topicul asta e facut pentru informare, nu ca sa ne certam, eu privesc viitorul, hai sa fim oameni inainte de toate, sa nu vorbim in necunostinta de cauza. Luni sau marti voi fi pe balta, nu stiu exact, si voi posta ce am facut (eu sper la cat mai multe poze cu ... mustaciosi).
























'
pai mai draga,
oricum de un an si ceva de zile sau strans toti mincinosii in jurul lacului acolo.
am mai spus-o si ma repet...pacat ca s-au bagat o carca de bani acolo si dupa aia au dat cu mucii-n fasole.

Avatar utilizator
alin_pir
junior member
Mesaje: 89
Membru din: 20 Iun 2009 15:24
Localitate: Pitesti

Mesaj de alin_pir » 28 Iul 2011 21:25

Da, s-au strans si pazesc balta de alti mincinosi... iti dai seama ce incredere prezinta unul care e la mii de kilometri, a fost cel mai mare mincinos (uite-te la posturile tale) si apoi s-a sucit... Oameni fara coloana... lasi si fricosi, se apleaca dupa cum bate vantul. Postezi fara sa stii, vorbesti din auzite, habar n-ai ce se intampla pe balta. Astazi la 16.00 am venit de pe balta, am stat de ieri dupa-amiaza, si m-am intalnit cu un domn de la Craiova, a stat pe cotul 2 si a avut o partida foarte buna, 3 am vazut eu, plus ce mi-a aratat el pozele, ca n-am stat langa el. Acum o sa zici ca si oltenii sunt mincinosi? :mrgreen: Eu eram prima data pe anul asta pe balta, el era la a 8-a partida?!?! si mi-a zis ca niciodata n-a fost pe 0 la capturi, si omul dadea numai la bile dipuite cu tot felul de chestii, pescar de Tancabesti. Cuvintele lui: capturi mai rare, media mai mica, dar provocarea e mare! Eu am stat pe cotul 3 si am avut in fata mea cea mai mare gashca de ciortanei si carashoi, am luat vreo 20, si doar unul la 2 kg, restul copilasi. Totusi, cred ca nu mi-am ales bine locurile, asta e. In rest, ce sa va zic, pun niste poze.
La pescuit

Avatar utilizator
alin_pir
junior member
Mesaje: 89
Membru din: 20 Iun 2009 15:24
Localitate: Pitesti

Mesaj de alin_pir » 28 Iul 2011 21:35

Imagine
By alin_pir at 2011-07-28[/url]
Imagine
By alin_pir at 2011-07-28
Imagine
By alin_pir at 2011-07-28
Imagine
By alin_pir at 2011-07-28
Imagine
By alin_pir at 2011-07-28
La pescuit

2door
senior member
Mesaje: 495
Membru din: 05 Feb 2009 11:14
Localitate: dragasani

Mesaj de 2door » 29 Iul 2011 22:59

nu frate nu ma inclin dupa cum bate vantul.atunci cand l-am laudat ,am avut pentru ce sa-l laud.dar cand tot anul trecut a incercat sa ne ia pe toti de fraieri ce ai fi vrut sa fac...sa-l ling in fund ca tine?

Scrie răspuns