Dunarea

Intrebari, discutii sau raportari despre locuri de pescuit, rezultate partide, etc

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Avatar utilizator
florin_shopy
member
Mesaje: 201
Membru din: 01 Noi 2006 09:11
Localitate: bucuresti
Contact:

Mesaj de florin_shopy » 23 Mar 2012 08:03

M-am intors de la Dunare aseara, am stat 24 de ore pe Dunare si 24 de ore pe Borcea. Am incercat in locuri cunoscute, la finete, si totusi nu s-au prezentat decat cativa guvizi. Acelasi rezultat si la Borcea! Am dat si la feeder, insa fara prezentari... Concluzia: pestii inca sunt letargici, nu umbla dupa hrana. De fapt, nici nu ma asteptam sa fie altfel!

tzu_tzu_rel
junior member
Mesaje: 68
Membru din: 23 Mai 2007 07:54
Localitate: Galati

Mesaj de tzu_tzu_rel » 27 Apr 2012 08:31

pai aici trage carasul la greu..au luat si 15 kg la napatca..chiar si carasi la kill...iar frontiera nu face nimic..
student in timpul liber

colbymartin
new member
Mesaje: 1
Membru din: 06 Iul 2019 12:40

Re: Dunarea

Mesaj de colbymartin » 18 Aug 2019 09:14

Pescuitul nu mai e ce-a fost. ... Cred c-o să renunţ de tot la privat și mă întorc la public, cu toate .... Ajung asa rar la pescuit ca nici nu-mi mai dau seama daca pentru mine e ... Din pacate, foarte putine balti sunt de rapitor si, si mai putine sunt .... zero,dar de fiecare data descoperim ceva nou(curentul de apa Pescarii amatori care vor pescui incepand cu anul 2018 in Delta Dunarii vor pescui in regim „prinde si elibereaza”Valabil pentru patru specii de pesti: ... Acest lucru se va intampla daca se vor pune in aplicare propunerile legislative ... La pestii rapitori se va permite numai pescuitul cu naluci artificiale Saptamana trecuta am trimis cateva naluci pentru testare echipei ... de “pescuit amator” dar care imi doream sa fie testate si pe balta. ... Truse de salau cu jiguri si bullets-uri mai grele si ceva naluci de ... Avand in vedere provocarea avuta, rezultatele au fost spectaculoase: 4 salai punctabili si o stiuca la Pescarii ăştia chiar mi-au făcut poftă şi cred că ştiu şi de unde să fac rost de o undiţă ieftină. Nu cred că aş mânca peştele prins, mai degrabă
People who are overweight or obese are at a greater risk for knee problems. For every pound that you are overweight, your knee must absorb

Scrie răspuns