Balta ZARGUZON o mare excrokerie

Intrebari, discutii sau raportari despre locuri de pescuit, rezultate partide, etc

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Scrie răspuns
Avatar utilizator
ANTON ADRIAN
member
Mesaje: 150
Membru din: 05 Mar 2008 18:12
Localitate: constanta

Mesaj de ANTON ADRIAN » 20 Feb 2009 19:38

lasa frate ca am fost si eu acolo si am dat 150 dar mia dat bon si am prins 20 de carasei cat palma :mrgreen:

Avatar utilizator
gealatu
new member
Mesaje: 7
Membru din: 26 Feb 2009 23:28

Mesaj de gealatu » 27 Feb 2009 03:23

ANTON ADRIAN scrie:lasa frate ca am fost si eu acolo si am dat 150 dar mia dat bon si am prins 20 de carasei cat palma :mrgreen:
daca era bon fiscal atunci conta.Daca era doar o chitanta,tot in buzunarul lor au intrat banii...

carpfishing_po
new member
Mesaje: 2
Membru din: 24 Feb 2009 23:25

Mesaj de carpfishing_po » 27 Feb 2009 06:59

De ce va ma duceti pe astfel de balti ? De prins peste nu o sa prindeti atata timp cat sunt puse plase.

Avatar utilizator
ANTON ADRIAN
member
Mesaje: 150
Membru din: 05 Mar 2008 18:12
Localitate: constanta

Mesaj de ANTON ADRIAN » 05 Mar 2009 23:17

In cta sunt decat 2 balti in care poti zice ca ai mai prinde peste si la care ma voi duce dar foarte rar .in rest bat drumurile si canalele baltii..Apropo .langa aceasta balta zarguzon e un canalas fara taza .............sa vezi frate ce e acolo ..... :mrgreen: :mrgreen: cancurs? ..minciuna zis si sal vezi pe domnul patron cand trece pe acolo ce isi baga unghia in gat :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
Dani Hentiu
maniac
Mesaje: 1210
Membru din: 26 Feb 2004 13:04
Localitate: DEVA
Contact:

Mesaj de Dani Hentiu » 06 Mar 2009 09:49

oare de ce se face atata caz de bonul de pescuit?
eu cred ca importantante sunt alte aspecte ( faptul ca nu ai fost informat ca se trage cu plasa in ziua respectiva)
Daca nu iti dadea bon si nu bagau plasa si pe deasupra mai si prindeai f bine, nici nu iti pasa de bon
><)))°>-------- Dani

Scrie răspuns