Lacul Corbara-Italia cu poze

Intrebari, discutii sau raportari despre locuri de pescuit, rezultate partide, etc

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

daniel poparad
junior member
Mesaje: 37
Membru din: 19 Dec 2007 12:58
Localitate: roma

Mesaj de daniel poparad » 28 Dec 2008 19:51

stiti care-i treaba?
in primul rind la multi ani la toti va urez
eu nu maninc nici un felk de peste nici de apa dulce nici de apa sarata
o singura chestie pot sa va spun
in italia nu esti primit intrun club de pescuit daca ei te vad ca nu te comporti bine cu pesti
si cum ca sint multi ani ca fac parte di unul di cluburile astea,vrea za zica ca nu am problemele astea de care spuneti voi
eu macar pescuiesc si PRIND pesti destul de multi si mariIN APE LIBERE nu cu plata
oricum urmaream de nult forumul vostru
am ezitat mult pina sa intru
se vede ca ma-m inselat
Ionut T
Vlad_Colceriu
ghitighiusan
zakunin
vedeti-va de pescuit
va salut si ma scuzati ca am indrasnit sa intru pe forumul vostru



WWW.BIGCARPTEAM.IT
daniel.poparad@libero.it

Avatar utilizator
Andrei I.
senior member
Mesaje: 359
Membru din: 13 Oct 2006 08:22
Contact:

Mesaj de Andrei I. » 28 Dec 2008 20:04

daniel poparad scrie:stiti care-i treaba?
in primul rind la multi ani la toti va urez
eu nu maninc nici un felk de peste nici de apa dulce nici de apa sarata
o singura chestie pot sa va spun
in italia nu esti primit intrun club de pescuit daca ei te vad ca nu te comporti bine cu pesti
si cum ca sint multi ani ca fac parte di unul di cluburile astea,vrea za zica ca nu am problemele astea de care spuneti voi
eu macar pescuiesc si PRIND pesti destul de multi si mariIN APE LIBERE nu cu plata
oricum urmaream de nult forumul vostru
am ezitat mult pina sa intru
se vede ca ma-m inselat
Ionut T
Vlad_Colceriu
ghitighiusan
zakunin
vedeti-va de pescuit
va salut si ma scuzati ca am indrasnit sa intru pe forumul vostru



WWW.BIGCARPTEAM.IT
daniel.poparad@libero.it
Daniel LA MULTI ANI si tie! Cred totusi ca te-ai cam pripit sa ma bagi in lista de mai sus...eu am fost singurul care ti-am luat apararea ;-) Mai citeste odata si ai sa intelegi :cry:

Am pus si un link cu o postare a ta mai veche tocmai pentru a le arata colegilor mei de forum ca se inseala in privinta ta ...in link-ul respectiv se vede ca ai saltea de primire si eliberezi niste exemplare superbe de crapi salbatici.
remarca mea "cred ca si pe astia i-a mancat" era ironica la adresa postarilor lor pripite si un pic rautacioase.

Altfel te asigur sa si ei sunt baieti buni si nimeni nu are nimic personal cu tine, esti binevenit pe acest forum...si asa cum am mai spus eu astept in continuare poze cu capturile tale in Italia.

La multi ani inca o data si un an nou cu multe capturi din 2 cifre!

Andrei I.
APCR - SENIOR CRAP

Avatar utilizator
George Iorga
maniac
Mesaje: 1393
Membru din: 27 Mar 2003 16:03
Localitate: Calarasi

Mesaj de George Iorga » 28 Dec 2008 20:22

@Daniel
Spune-mi sincer daca in Italia pe vre-un forum ,ori in cadrul clubului tau ai fii postat pozele cu pestele ala "ravasit" (solzi lipsa ,degete in branhii) si dupa aceea vezi daca ceilalti au postat "pe drept cuvant" ori nu !
Varga sa fi fost din fier... ce brand aveam !!!

sebas
member
Mesaje: 263
Membru din: 27 Aug 2007 23:36
Localitate: madrid-spania

Mesaj de sebas » 28 Dec 2008 21:15

Iar n-avem ce face? :oops:
Omul a pus si el ceea ce a avut. Daca ne apucam de concluzii si alea-alea, gasesti colegi de forum si de pescuit care acu ceva ani puneau poze pe alte forumuri cu mana cu tot cu cot in branhii. :cry:
Si acu sunt guru de carpfishing. :mrgreen: Ghinionul lor ca pozele inca sunt acolo, sau poate norocul lui. ;-)
Lasa-ti omu' sa respire si el, toti am avut un inceput si o evolutie in sportul asta.

Avatar utilizator
George Iorga
maniac
Mesaje: 1393
Membru din: 27 Mar 2003 16:03
Localitate: Calarasi

Mesaj de George Iorga » 28 Dec 2008 22:08

sebas scrie:Iar n-avem ce face? :oops:
Omul a pus si el ceea ce a avut. Daca ne apucam de concluzii si alea-alea, gasesti colegi de forum si de pescuit care acu ceva ani puneau poze pe alte forumuri cu mana cu tot cu cot in branhii. :cry:
Si acu sunt guru de carpfishing. :mrgreen: Ghinionul lor ca pozele inca sunt acolo, sau poate norocul lui. ;-)
Lasa-ti omu' sa respire si el, toti am avut un inceput si o evolutie in sportul asta.
Cine nu-l lasa ,tata ?... aveam si eu o curiozitate ! :lol:
Varga sa fi fost din fier... ce brand aveam !!!

sebas
member
Mesaje: 263
Membru din: 27 Aug 2007 23:36
Localitate: madrid-spania

Mesaj de sebas » 28 Dec 2008 22:13

:lol: :lol: :lol:

danr
Site Admin
Mesaje: 1072
Membru din: 10 Mar 2003 17:09

Mesaj de danr » 29 Dec 2008 01:19

va rog frumos nu o dati in polemici si nu mai atacti oamenii aiurea
nu-mi amintesc sa fie C&R lege in tara asta sau pe forumul asta, ca sa luati lumea la stanga pe motive de C&R sau ne C&R
chiar trebuie una doua sa o dam in intepaturi

daniel, bine ai venit pe acest forum, bucura-te de ce este bun in el si ignora micile rautati, asa-i intr-o comunitate cu pareri diverse :lol:

Avatar utilizator
Florin_M
member
Mesaje: 146
Membru din: 10 Sep 2008 18:44
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Florin_M » 29 Dec 2008 01:39

Bine spus!!!!!!! Ne-am nascut toti invatati si profesionisti,am inceput pescuitul direct C&R :mrgreen: :mrgreen:

Avatar utilizator
mosharu
maniac
Mesaje: 2545
Membru din: 20 Apr 2007 17:14
Localitate: Bucuresti
Contact:

.

Mesaj de mosharu » 29 Dec 2008 13:48

Vlad_Colceriu scrie:Deci, pestele ala e mort si are pielea uscata... Faina poza oricum. Imi plac degetele alea in branhii. Felicitari!!!
Taci Vlade! Ai pus o filmare de la Peris pe youtube cand aproape ca ai omorat un crap cat l-ai chinuit sa-l bagi in minciog...... :roll: :oops:

"CEI FARA PATA SA ARUNCE PRIMII CU PIETRE" :roll: :roll: :evil:
te-ai gandit ca poate si el ca si tine a inceput anul asta la crap????
ne dam profesori acum ....... :roll:

daniel poparad
junior member
Mesaje: 37
Membru din: 19 Dec 2007 12:58
Localitate: roma

Mesaj de daniel poparad » 29 Dec 2008 21:00

pe toti cei care au comentarii de facut pentru cit priveste pozele male,imi doresc foarte mult sa-i vad la pescuit,sa vad cit sint de bravi
as vrea sa vad citi dintre ei au dezinfectant in ranita,citi dintre ei au saltea de primire,citi dintre ei-cei care isi fac boiliesurile acasa-calculeaza ce pun in compozitie in mod ca nu fac rau la peste,citi dintre ei cind merg sa pescuiasca pe ape libere(foarte putini,dupa parerea mea-caci daca merg pe ape libere nu ar avea nici poze de postat inafara da caras) las malurile curate
tare mult as vrea sa vad

Scrie răspuns