Fantanele DOLJ 2008

Intrebari, discutii sau raportari despre locuri de pescuit, rezultate partide, etc

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Avatar utilizator
boris21
member
Mesaje: 260
Membru din: 19 Iul 2008 09:33
Localitate: kirchdorf am inn Germania

Mesaj de boris21 » 08 Feb 2009 10:42

Doru Ionica scrie:@boris. "la prazi inainte" nu e corect...decat daca daca te referi la 2 (prazi) :lol: ...si "doi prazi" :o s-ar putea sa nu-ti incapa... :lol: :lol: Incearca pe rand...pustiule.
ce va ofticati ma voi astia de acolo unde sa rasturnat caruta aia....,cand vb de prazi,va simtiti cumva jigniti sau ce vrei sa spui si sa sti ca era vb de o tufa intreaga de pazi si cred ca u te descurci mai bine si nu trebuie sa la iei pe rand ca iti intra tot asa ca lasaneee(apropo peste aveti)?
il prinzi dar scapa

boby buzatu
junior member
Mesaje: 44
Membru din: 11 Dec 2006 19:56
Localitate: CRAIOVA

Mesaj de boby buzatu » 08 Feb 2009 17:59

"prietene" esti ignorant rau de tot(ca sa nu spun altfel)...
cunosc cateva persoane in zona si imi facusem o impresie despre voi dar se vede ca orice padure isi are uscaturile ei :-)
ps:se vede ca nu stii despre ce vorbesti asa ca tu sa ne lasi....

Avatar utilizator
liviu_iova
member
Mesaje: 229
Membru din: 13 Iul 2006 10:23
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de liviu_iova » 14 Feb 2009 11:32

Pana la urma a fost un an bunicel la Fantanele...cu sau fara prazi :-) ...iar despre peste, stiti cum e, e mult dar are multa apa deasupra ;-)
Liviu Iova
liviu.iova@yahoo.com
0734.839.639

Avatar utilizator
mitranhary
new member
Mesaje: 17
Membru din: 18 Feb 2008 21:28
Localitate: craiova

Mesaj de mitranhary » 18 Feb 2009 21:56

boris21 scrie:
Doru Ionica scrie:@boris. "la prazi inainte" nu e corect...decat daca daca te referi la 2 (prazi) :lol: ...si "doi prazi" :o s-ar putea sa nu-ti incapa... :lol: :lol: Incearca pe rand...pustiule.
ce va ofticati ma voi astia de acolo unde sa rasturnat caruta aia....,cand vb de prazi,va simtiti cumva jigniti sau ce vrei sa spui si sa sti ca era vb de o tufa intreaga de pazi si cred ca u te descurci mai bine si nu trebuie sa la iei pe rand ca iti intra tot asa ca lasaneee(apropo peste aveti)?
Sti ceva prietene poate sa rasturnat carul cum spui tu dar nu uita ca esti un norocos "esti unul dintre ei :mrgreen: "
Pazea ca se cocarja lanseta

Avatar utilizator
boris21
member
Mesaje: 260
Membru din: 19 Iul 2008 09:33
Localitate: kirchdorf am inn Germania

Mesaj de boris21 » 25 Feb 2009 19:31

ce gluma frumoasa ,ca si tine mai stramosul omului :evil:
il prinzi dar scapa

Scrie răspuns