Spania.........si atat......

Intrebari, discutii sau raportari despre locuri de pescuit, rezultate partide, etc

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Scrie răspuns
copierfan
new member
Mesaje: 28
Membru din: 27 Apr 2010 21:13
Localitate: timisoara

Mesaj de copierfan » 16 Noi 2010 23:35

Buna. M-ar interesa daca a fost cineva pe Ebru de curand, in special pescuit la crap / somn. As fi vrut anul asta sa incerc dar cred ca deocamdata ma interesez si ma bag la anu`. La ce se prinde mai bine (am inteles ca sunt obisnuiti cu peleti crapii), taxa de pescuit ... eventual locuri etc.am vazut o postare a lui fox de anul trecut care a pescuit in zona Caspe.poate mai sunt si alte locuri unde se poate si campa?sau pe fox il rog sa-mi dea niste detalii despre locuri mai precis. Va multumesc.

Ioan Daniel
junior member
Mesaje: 91
Membru din: 24 Mar 2010 02:22
Localitate: Zaragoza
Contact:

Salut

Mesaj de Ioan Daniel » 22 Ian 2011 01:17

Cred ca e la intrarea in Escatron:)...apropo..uite inca un roman care nu are nevoie de ghidul cel renumit Valette,ma plesneste rasul cand vad pe unii ca va recomanda ghidul.La naiba ...oare asta cauta un pescar..?La ce aveti nevoie de ghid..am intilnit sute de romani veniti din tara cu o harta doar...:).Si au prins peste ..va spun sigur..acuma..ca sunt zile ca nu mananca..ca ..nu prea stiu toti ce si cum..dar macar incearca si eu apreciez asta.Bravo lor.
Daca vreti detalii..va dau cu cea mai mare placere.Sanatate si numai bine.
Nu vreau sa am bani cu carul... vreau un crap..cam cât...mâgarul:P

Ioan Daniel
junior member
Mesaje: 91
Membru din: 24 Mar 2010 02:22
Localitate: Zaragoza
Contact:

salut:)

Mesaj de Ioan Daniel » 22 Ian 2011 01:23

Comportament zici? Stii ..cand merg sa pescuiesc..de obicei din lokul in care miºl aleg...adun cam pana la 20 de saci de gunoaie:))...ce iti spune asta?..si nu vezi un container de gunoi pe o RAZA de km...iti zic eu comportament..sunt o sumedenie de romani care fac curatenie pe aici..si elibereaza pestii..in ciuda a tot ceea ce se spune ..mai ales in presa.Toti spanioli zic ca fac doar poze cu pestii..si cand il vezi caºl arunca in portbagaj te intrebi: OARE FACE POZE IN FAMILIEªª?ç
Nu vreau sa am bani cu carul... vreau un crap..cam cât...mâgarul:P

Ioan Daniel
junior member
Mesaje: 91
Membru din: 24 Mar 2010 02:22
Localitate: Zaragoza
Contact:

salut.

Mesaj de Ioan Daniel » 22 Ian 2011 01:36

AM PUS DE NENUMARATE ORI PE AICI...VA POT DA RASPUNSURI LA INTREBARI REFERITOARE LA CASPE SI ZONA ASTA.!
IMI SCRII MESAJ SI ITI RASPUND CU CEA MAI MARE PLACERE.

Sanatate si numai bine.
Nu vreau sa am bani cu carul... vreau un crap..cam cât...mâgarul:P

Scrie răspuns