Blonde

Alte pasiuni decat pescuitul

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Avatar utilizator
Iliuta Goean
maniac
Mesaje: 1416
Membru din: 11 Dec 2002 17:25
Localitate: Delta Dunarii
Contact:

Blonde

Mesaj de Iliuta Goean » 21 Dec 2005 19:39

> Doua blonde in masina, se opresc la semafor:
> -Mama, ai vazut ce rosu frumos?!
> -Da... Uau!!!
> -Da' uite ce galben fain!...
> -Aha! Da!...
> -Da, uite si ce verde frumos!...
> -Da, asta chiar e SUPER!...
> -Aaa...iar rosu' asta!... p-asta l-am mai vazut, hai sa mergem!
Nu face ce nu-ti place!

Ady marinescu

Mesaj de Ady marinescu » 22 Dec 2005 13:52

Pe o autostrada un control radar inregistreaza un Ferrari cu 19 Km/h. Exact, 19 Km/h. Politistul care facea controlul opreste autovehiculul si cere explicatii. La volan o blonda care ii raspunde zambind - Respect limita de viteza indicata pe panouri. Scrie A19, atunci conduc cu 19Km/h. Politistul ii raspunde amuzat: - Dar A19 este numarul autostrazii, nu este limita de viteza. Uitandu-se la pasagera de langa blonda, zice: - Ar trebui sa va grabiti, prietena dv. este palida si pare sa fie bolnava. La care blonda raspunde: - Este asa de cand am parasit A313 :D :D :D

Ady marinescu

Mesaj de Ady marinescu » 22 Dec 2005 13:56

O adolescentă blondă se duce la maică-sa să aibă discuţia despre cum vin copii pe lume. Îi spune maică-sii că a auzit ea de la o prietenă că bebeluşii ies tot pe acolo pe unde-şi bagă băieţii "jucărica".
Maică-sa se relaxează că nu trebuie să-i dea explicaţii prea detaliate şi îi răspunde: "Da, puişor, aşa e. Alte întrebări mai ai?
Puştoaica cea blondă stă şi se gândeşte puţin şi apoi întreabă: "Da' n-o să-mi spargă dinţii când iese ? :D :D :D




Ambele bancuri sunt preluate...

Scrie răspuns