Boilies Carping Club

Discutii despre nade si momeli - bile, mixuri, seminte, pregatire, componenta, conservare, retete, rezultatele lor etc

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Scrie răspuns
cristian rudeanu
junior member
Mesaje: 69
Membru din: 08 Mar 2004 12:11

Mesaj de cristian rudeanu » 07 Oct 2010 19:49

Iti multumim pentru aprecieri, Cornele. Fire intinse la Sarulesti!

Avatar utilizator
cornelserbu
senior member
Mesaje: 314
Membru din: 16 Oct 2005 18:35
Localitate: Bucuresti

Mesaj de cornelserbu » 07 Oct 2010 20:17

multumesc la fel !

Avatar utilizator
vladut mateianu
veteran
Mesaje: 503
Membru din: 23 Ian 2008 13:50
Contact:

Mesaj de vladut mateianu » 08 Oct 2010 07:50

cornelserbu scrie:premium meat de la carping club este nada pe care am folosit-o tot anul asta si nu cred ca am s-o schimb prea curand...este prima nada care nu este facuta de mine si in care am incredere totala...sfatul meu este sa o folositi si veti avea numai de castigat.

merge foarte bine pe darvari, pe tancabesti pe sarulesti, iar solubilele fac treaba buna si pe balti salbatice
sigur ? nu ai uitat ceva...? :D

cristian rudeanu
junior member
Mesaje: 69
Membru din: 08 Mar 2004 12:11

Mesaj de cristian rudeanu » 08 Oct 2010 15:39

Echipa Carping Club formata din Darius, Silviu si Sorin a trecut pe primul loc in sectorul A al concursului de la Maconka.

Laur
senior member
Mesaje: 309
Membru din: 13 Oct 2009 10:04
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Laur » 08 Oct 2010 17:44

Acum nu vreau sa fiu rautacios, dar sunt curios daca ei pescuiesc cu nada proprie pusa la vanzare sau cu alta nada cum face Benzar de pescuieste cu Sensas...

Avatar utilizator
cornelserbu
senior member
Mesaje: 314
Membru din: 16 Oct 2005 18:35
Localitate: Bucuresti

Mesaj de cornelserbu » 08 Oct 2010 23:00

vladut mateianu scrie:
cornelserbu scrie:premium meat de la carping club este nada pe care am folosit-o tot anul asta si nu cred ca am s-o schimb prea curand...este prima nada care nu este facuta de mine si in care am incredere totala...sfatul meu este sa o folositi si veti avea numai de castigat.

merge foarte bine pe darvari, pe tancabesti pe sarulesti, iar solubilele fac treaba buna si pe balti salbatice
sigur ? nu ai uitat ceva...? :D
ba da, nada facuta de mine si cu care am avut mari satisfactii am invatat sa o fac de la andrei vladeanu...din pacate nu mai pot cumpara ingredientele en-gros si ma scoate mai scump decat nada carping care am constatat ca e la fel de buna ;-)

cristian rudeanu
junior member
Mesaje: 69
Membru din: 08 Mar 2004 12:11

Mesaj de cristian rudeanu » 09 Oct 2010 14:48

Laur scrie:Acum nu vreau sa fiu rautacios, dar sunt curios daca ei pescuiesc cu nada proprie pusa la vanzare sau cu alta nada cum face Benzar de pescuieste cu Sensas...
Este exact aceiasi nada. Poate depune marturie, de exemplu, Gabi Sandu ai carui "africani" au pescuit pe tot parcursul CN cu nada Carping Club. Si l-au si castigat ... Sau Cornel Serbu care a castigat niste concursuri pe la Darvari. Sau Claudiu Pascu, Remus Munteanu si Virgil Zait care tocmai au castigat Boiliesmania. Sau altii ...
Ultima oară modificat 09 Oct 2010 14:53 de către cristian rudeanu, modificat 1 dată în total.

cristian rudeanu
junior member
Mesaje: 69
Membru din: 08 Mar 2004 12:11

Mesaj de cristian rudeanu » 09 Oct 2010 14:49

Cu aceiasi nada Darius , Silviu si Sorin au castigat sectorul A al concursului de la Maconka.

Avatar utilizator
vladut mateianu
veteran
Mesaje: 503
Membru din: 23 Ian 2008 13:50
Contact:

Mesaj de vladut mateianu » 09 Oct 2010 17:11

M-ai lamurit Cornel. Daca zici tu , asa e. Dar nu uiat cu ce hada ai avut cele mai mari satisfactii din viata ta de pescar..... ;-) Si asta lasand la o poarte reclama si micile sponsorizari....

planet1c
new member
Mesaje: 1
Membru din: 09 Oct 2010 22:34

Mesaj de planet1c » 09 Oct 2010 22:49

mai baiatule, campionule, atotstiutorule, dle Mateianu.

da nu iti mai ajunge mai nene site-ul tau plin de venin trebuie sa vii si aici sa improsti cu ##### ?
pescar sportiv

Scrie răspuns