Rubrica de Feed-Back a sectiunii Vanzari

Anunturi de vanzare-cumparare de echipamente de pescuit, noi sau second hand.

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Scrie răspuns
Avatar utilizator
silviu_ms
senior member
Mesaje: 371
Membru din: 07 Apr 2008 09:45

Mesaj de silviu_ms » 14 Feb 2013 14:28

citez-"care au adus prejudicii de imagine, in nume personal sau al companiei, fara motiv intemeiat ori prin lipsa unei relatii directe cu aceasta entitate"
ma intreb si eu chiar nu au avut oamenii astia vreun motiv bine intemeiat? :roll:
multa bafta si succes 8)

Alin_piticu84
junior member
Mesaje: 47
Membru din: 21 Apr 2013 13:05

Inca un tepar infect...

Mesaj de Alin_piticu84 » 15 Iun 2013 21:17

Cum stim cu toti in ce tara traim si cum sunt multi oameni in ea vreau sa las aici un feed-back NEGATIV unserului xxx_misu sau ZLATE MIHAI , loc Cernavoda ..... pt a avertiza ceilati posibili cumparatori sau vanzatori catre el ca este un mare tepar si un om de tot ...... si sa nu riste a arunca banii pe fereastra degeaba.

Avatar utilizator
bogdan ungureanu
veteran
Mesaje: 558
Membru din: 30 Mar 2010 19:23
Localitate: pitesti

Re: Inca un tepar infect...

Mesaj de bogdan ungureanu » 16 Iun 2013 08:21

Alin_piticu84 scrie:Cum stim cu toti in ce tara traim si cum sunt multi oameni in ea vreau sa las aici un feed-back NEGATIV unserului xxx_misu sau ZLATE MIHAI , loc Cernavoda ..... pt a avertiza ceilati posibili cumparatori sau vanzatori catre el ca este un mare tepar si un om de tot ...... si sa nu riste a arunca banii pe fereastra degeaba.
pai explica ne si nouo cu ce te a tepuit?
Catch & Release

Alin_piticu84
junior member
Mesaje: 47
Membru din: 21 Apr 2013 13:05

....

Mesaj de Alin_piticu84 » 16 Iun 2013 10:49

Salutare. Am trimis catre el un colet cu mulinete prin fan courier si a 2 zi m-au sunat cei de la curier ca, coletul a fost refuzat. Prin urmare l-am sunat de N ori si nu a mai raspuns deloc la telefon , initial fiind foarte amabil la tel. Deci am platit transportul coletului dus-intors, cu totul este o teapa de 70 lei. M-am documentat mai atent apoi si la fel a mai patit-o o persoana pe okazii.ro tot de la acest kk de om. Am spus ceea ce am patit in speranta ca pe viitor vom scapa macar de cativa oameni ca asta si ca un avertisment pt toate persoanele de buna credinta care cumpara si vand pe aceste siteuri . Mare grija pe viitor si fire intinse tuturor.

Avatar utilizator
Rahan
senior member
Mesaje: 300
Membru din: 23 Feb 2008 13:53
Localitate: Turda

Re: Rubrica de Feed-Back a sectiunii Vanzari

Mesaj de Rahan » 22 Mar 2017 15:43

Pe nume Sultan Eugen, Bucuresti,nr de tel. 0723253506, am trimis o placa noua pt navomodel plantat cu posta RO. am platit transportul si m-a sunat ca a ridicat coletul si a pus banii. Azi m-am dus sa ridic "rambursul" si am dat de coletul meu, am platit din nou transportul. Nu faceti afaceri cu el este un om fara cuvant, un mare Tepar, vinde pe olx navodele de plantat.

Scrie răspuns