Boilies DUDI Baits

Discutii despre nade si momeli - bile, mixuri, seminte, pregatire, componenta, conservare, retete, rezultatele lor etc

Moderatori: PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel, mihai florescu, ticu, danr

Autor Mesaj

Mesajde dudi » 02 Iul 2013 21:22

Ultimele "ispravi" ale nadei Dudi Bait:

- castigarea Campionatului National Corbu , lotul Ovidius
- Locul 1 si locul 4 Boilie Challenge Szeki-to Ungaria (60 echipe din diferite tari)
- Locul 1 si locul 2 Cupa POTAISSA-Ozetanya Ungaria (21 de echipe puternice din Romania, Ungaria, Ucraina si Slovacia parca).
dudi
member

Mesajde odoctee » 02 Iul 2013 21:43

dudi scrie:Ultimele "ispravi" ale nadei Dudi Bait:

- castigarea Campionatului National Corbu , lotul Ovidius
- Locul 1 si locul 4 Boilie Challenge Szeki-to Ungaria (60 echipe din diferite tari)
- Locul 1 si locul 2 Cupa POTAISSA-Ozetanya Ungaria (21 de echipe puternice din Romania, Ungaria, Ucraina si Slovacia parca).

salutare, fara suparare, am o dilema referitoare la CN de la Corbu :
locul 1 se afirma ca a fost castigat cu bile Radu Badica ...
se poate lamuri situatia?
multumesc, adrian, tulcea.
odoctee
veteran

Mesajde Cucu Ionel » 03 Iul 2013 10:00

Adrian, uite ce spune Iohann, dupa cum stii, membru a lotului Ovidius, intr-o postare pe Crapmania:
"multumim Vali Vesa si Marius Din, care amandoi bolnavi, n-au rezistat sa nu vina langa noi!
Sandel, manager de exceptie
multumim Dudi Baits pt nada!
multumesc Radu Badica pt nada, si pt faptul ca alaturi de tine, am avut cele mai frumoase rezultate si m-ai invatat multe lucruri! "
Fir intins tuturor celor ce-si doresc acest lucru
Cucu Ionel
senior member

Mesajde odoctee » 03 Iul 2013 16:14

multumesc de lămurire, rămâne totuși dilema cu ce s-a prins mai bine ? :lol:
toate cele bune!
odoctee
veteran

Mesajde msimarian » 19 Iul 2013 11:14

speed1 scrie:dati cu mamaliga

Prietene,problema ta are o rezolvare foarte simpla - nu mai cumpara bile produse de altii,incearca sa le faci tu.Si eu am avut aceeasi problema dar de 5-6 ani pescuiesc doar cu bile facute de mine.Uneori am prins bine,alteori mai putin si cateodata nimic,dar nimic nu se compara cu satisfactia pe care o ai atunci cand prinzi cu bile facute de tine.Referitor la bilele produse de Dudi nu pot decat sa recunosc faptul ca sunt bune,am multi prieteni care le folosesc si sunt multumiti.Am participat la multe concursuri alaturi de echipele Dudi Baits si intotdeauna au avut rezultate foarte bune,ultimul exemplu fiind Cupa Potaissa desfasurat pe Ozetanya in Ungaria,unde am fost vecin de stand cu el.Dar,cu toate ca am vazut cu ochii mei rezultatele pe care le-au obtinut,cu toate ca sunt prieten bun cu Dudi si multe ingrediente pentru bile le cumpar de la el,nu am pescuit niciodata cu bilele produse de el,poate din motive financiare sau poate din ambitie :mrgreen:.Incearca si tu iar in scurt timp o sa-mi dai dreptate.Numai bine.
FIR INTINS!
msimarian
junior member

Mesajde msimarian » 19 Iul 2013 11:16

Scuze speed1 pentru citare,postarea era pentru Laur.
FIR INTINS!
msimarian
junior member

Anterior

Înapoi la Nade si momeli