rod pod fox horizon probleme

Discutii libere, pe teme de pescuit la crap.
Puteti purta orice fel de polemici in limitele unui limbaj civilizat.
Sunt permise orice subiecte legate de pescuitul crapului.
Vor fi sterse anunturile agresive sau obscene.

Moderatori: PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel, mihai florescu, ticu, danr

Autor Mesaj

Mesajde oanu03 » 02 Feb 2016 17:29

buna ziua ! am o problema , detin un rod pod fox horizon , iar in urma unui accident , mi s-a rupt un suport de la un picior , ma refer la suportul ala cu rotite zimtate , la partea din fata . am cautat peste tot sa gasesc piesa dar nu o gasesc decat in Franta iar cei de acolo nu o livreaza in Romania . ma puteti ajuta careva cu un sfat va rog . am lipit cu picatura dar ma gandesc ca nu o sa tina, zimtii nu sunt stricati cum am mai auzit discutii , la mine s-a rupt .
va multumesc anticipat !
oanu03
junior member

Mesajde oanu03 » 03 Feb 2016 09:29

daca stie cineva de unde sa iau piesa va rog frumos sa ma anuntati . sau poate are cineva vreun rod pod dezmembrat . multumesc !
oanu03
junior member

Mesajde Claudiu Garlea » 04 Feb 2016 16:09

Buna ziua,

Am rugamintea sa ne trimiteti o poza cu piesa defecta, pe magazin@totalfishing.ro + date pentru contact. Vom trimite si noi mai departe mail-ul la Fox.
Speram sa reusim sa va facem rost de acea piesa.
Imagine
Claudiu Garlea
junior member

Mesajde oanu03 » 06 Feb 2016 16:50

am trimis detaliile intr-un mail si in alt mail linkul de la piesa deoarece momentan nu merge yahoo mailul nush din ce cauza . va multumesc din suflet si daca ma puteti ajuta cu aceasta problema o sa fiu cel mai fericit . multumesc !
oanu03
junior member

Mesajde oanu03 » 17 Feb 2016 20:42

am incercat pe forumuri , am vb la magazine specializate . magazinele mi-au spus ca icnearca sa vada daca pot aduce pe comanda . carp experience s-au oferit sa ma ajute dar singura modalitate era sa raman vreo 2 sau 3 luni fara rod pod pentru ca trebuia trimis rod podul dincolo . :(( of doamne . trit . alta sugestie mai aveti careva va rog ?
oanu03
junior member

Mesajde oanu03 » 25 Mar 2016 14:08

Multumiri TotalFishing . sunteti cei mai seriosi . problema mea a fost rezolvata de catre cei de la Total . mi-au comandat si trimis piesa . sunt foarte incantat si multumit . :) . se poate inchide topicul .
oanu03
junior member

Înapoi la Discutii generale