momentul inteparii

Tehnica, tactica, strategii, tot ce tine de abordarea, strategia si desfasurarea unei partide de crap

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Avatar utilizator
carpkiller
veteran
Mesaje: 689
Membru din: 20 Mai 2004 11:15

Mesaj de carpkiller » 03 Iun 2004 11:48

Pervers mesaj mai Gica,dar distractiv in acelas timp!
Eu iti fac cadou 20 de bambine de un roz capsuniu!
Care da mai mult?
Vezi poate gasesti un concurs cu povestiri erotice ....in mod sigur mesajul tau va fi premiat.

Avatar utilizator
Gabriel BOGDAN
junior member
Mesaje: 77
Membru din: 12 Mar 2004 15:38
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Mesaj de Gabriel BOGDAN » 03 Iun 2004 11:53

Uitasem....

Important este ca bambinele sa fie noi-noute... (virgine :lol: :lol: :lol: )

Culoarea nu este importanta.... eventual numele sa fie deosebit !(de scena... Lola, Mimi etc... :lol: )
Gabi B.

Gica Chioru
senior member
Mesaje: 343
Membru din: 25 Ian 2003 13:33
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de Gica Chioru » 03 Iun 2004 12:24

....Pervers mesaj ....
Pervers? Hm........ Daca credeti! :roll: eu as zice mai degraba ca descoperirea acestor .........cum ati zis? este ceva pervers, nu?

Oricum, acolo, in mesajul ala despre...bambine, :wink: se gaseste si momentul exact in care trebuie sa intepam pestele. Cautati-l!

Gica Chioru
senior member
Mesaje: 343
Membru din: 25 Ian 2003 13:33
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de Gica Chioru » 03 Iun 2004 12:28

Si inca ceva, doriti o traducere? Vad ca aveti nevoie, din oaresce motive bag de seama. :D

Avatar utilizator
Gabriel BOGDAN
junior member
Mesaje: 77
Membru din: 12 Mar 2004 15:38
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Mesaj de Gabriel BOGDAN » 03 Iun 2004 13:35

Ok Gica !

Asteptam " traducerea"-bambinelor.... :lol: :lol: :lol:
Gabi B.

Vizitator

Mesaj de Vizitator » 03 Iun 2004 14:51

Gica mi-au dat lacrimile !!! Tu ai potential mare de tot mai fratioare . Cauta-ti o editura ca aduci un pic cu Fanus Neagu :lol: :lol: Vivat bambina - cum o fi ea - rotunda , saiba , morcov , cu starlet sau fara - toate merita sa existe dupa asa un eseu !!

Avatar utilizator
paul_m
junior member
Mesaje: 62
Membru din: 30 Mar 2004 14:34
Localitate: Cluj-Napoca
Contact:

Mesaj de paul_m » 03 Iun 2004 16:09

Eu v-am spus ceva d-le Gica... ati zis ca nu-i chiar asa, ca exagerez.....sau poate nu?? :idea:
Cand pestele se hotareste sa ia momeala... onoreaza pescarul, cand pescarul pescuieste sportiv... onoreaza pestele

florinw
senior member
Mesaje: 417
Membru din: 29 Sep 2005 21:35
Localitate: germania

Mesaj de florinw » 11 Noi 2005 23:39

carpkiller scrie:Ce am scris eu mai sus nu prea mai are logica la baitrunner.
Ca atunci are fir inf. si nu mai are loc decat o zmucitura slaba ca intensitate cand intinde firul, deci nu mai exista o preintepare?
Mi-am luat si eu de curand astfel de mulinete(nu le-am folosit inca) si nu prea stiu exact unele lucruri:

1.nu.si nici curenti de apa mai slabi(canal)daca frina e reglata bine.

2.da.pestisor la stiuca salau au coropuisnite la somn

3.da.ideal sint swingere cu greutate reglabila.iti tin firul intins pe senzorul de la avertizor si iti arata si muscati false (daca pestele vine spre mal si bambina coboara)

4. in principiu nici cum. poate lua fir daca esti pe un plumb mare culisant
Ma gandeam sa ma antrenez cu ceva caras si platica cu mulinetele mele Dc vrea cinva sa ma sfatuiasca ...mutumesc anticipat !!!

carpriver
senior member
Mesaje: 484
Membru din: 22 Apr 2005 11:16
Contact:

Mesaj de carpriver » 12 Noi 2005 09:18

Asta-i pasiune....declarata...merita un loc si in revista ALP....bambine...legal...n-ai voie decat doua :lol: ...cine poate sa duca mai multe... :lol:

PANAIT CEZAR
senior member
Mesaje: 411
Membru din: 23 Oct 2004 17:52

Nelamurire

Mesaj de PANAIT CEZAR » 12 Noi 2005 14:45

@Val Pangica,am citit un articol de-al tau cu tipii aia doi care au participat la un concurs sub indrumarea ta si n-am inteles de ce trebuia sa lase crapul sa ia fir mult.Cind nu lasa pestele sa ia fir mult ,scapa.De ce?
Orice s-ar intimpla fii om,peste n-ai cum sa devii!

Scrie răspuns