Intrebare ?

Discutii despre nade si momeli - bile, mixuri, seminte, pregatire, componenta, conservare, retete, rezultatele lor etc

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

chiorean alin
senior member
Mesaje: 415
Membru din: 14 Iul 2008 21:55
Localitate: Cluj-Napoca
Contact:

Mesaj de chiorean alin » 11 Aug 2008 13:18

,,prigoana'' la cata informatie e pe acest forum nu cred ca daca citesti ce te intereseaza potzi sa ai nelamuriri la modul general cum ai pus tu problema,si eu sunt destul de incepator si chiar mi-am acoperit de aici toate lipsurile ce le aveam,alta era treaba daca intrebai ceva punctual.
,,chaperone01'' .....nu prea ai nimerit la gatul cui sa sari....daca alex nu a fost amabil si a avut amabilitatea sa raspunda ....atunci nu stiu cine a facut-o aici ;)

Bone
junior member
Mesaje: 61
Membru din: 15 Iul 2008 09:50
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Bone » 11 Aug 2008 13:48

carprom scrie: @chaperone01
Fiecare user nou, care se inscrie aici in forum, pune o intrebare care sa mai discutat de zeci de ori, dar nici unul nu apasa pe butonul Imagine
Carprom nu prea iti dau dreptate. De exemplu dai tu search pe forum dupa "montura" si vezi cate rezultate gasesti.

Daca un pufan intreaba ceva ce s-a mai discutat, nu raspunzi si PUNCT. Sau daca te plictisesti in casa incepi cu mistoul, ca doar tu ai prins peste mare la viata ta si te-ai nascut si invatat.
Respecte

Avatar utilizator
alex_mures
veteran
Mesaje: 593
Membru din: 23 Ian 2008 20:35
Localitate: TG-MURES
Contact:

Mesaj de alex_mures » 11 Aug 2008 13:53

cautarea pe forum pt "montura" a dat 541 de rezultate

chaperone01
junior member
Mesaje: 59
Membru din: 21 Iul 2008 17:38
Localitate: bucuresti
Contact:

Mesaj de chaperone01 » 11 Aug 2008 14:32

nu ati inteles nimic... cu scuzele de rigoare!!!! nu a spus nimeni ca nu ati dat sfaturi sau cine stie ce... eu vorbeam de glumele proaste in general ( destul de multe pe acest forum) . se putea spune pur si simplu. CAUTA CA SA MAI SRIS DESPRE ASA CEVA sau link-ul respectiv. cu toata stima la toata lumea si scuze ca am inceput discutia aceasta
Ultima oară modificat 18 Aug 2008 13:47 de către chaperone01, modificat 1 dată în total.

chaperone01
junior member
Mesaje: 59
Membru din: 21 Iul 2008 17:38
Localitate: bucuresti
Contact:

Mesaj de chaperone01 » 11 Aug 2008 14:42

[quote="chaperone01"]nu ati inteles nimic... cu scuzele de rigoare!!!! nu a spus nimeni ca nu ati dat sfaturi sau cine stie ce... eu vorbeam de glumele proate in general ( destul de multe pe acest forum) . se putea spune pur si simplu. CAUTA CA SA MAI SRIS DESPRE ASA CEVA sau link-ul respectiv. cu toata stima la toata lumea si scuze ca am inceput discutia aceasta. exemplu ; http://www.crap.ro/forum/phpBB2/viewtopic6590.html

Avatar utilizator
alex_mures
veteran
Mesaje: 593
Membru din: 23 Ian 2008 20:35
Localitate: TG-MURES
Contact:

Mesaj de alex_mures » 11 Aug 2008 14:46

ok
si eu cer scuze,poate am fost un pic deplasat :oops:
Fire Incinse chaperone si sa folosesti sanatos Nash-ul ;-)

chaperone01
junior member
Mesaje: 59
Membru din: 21 Iul 2008 17:38
Localitate: bucuresti
Contact:

Mesaj de chaperone01 » 11 Aug 2008 14:50

ms frumos alex si consider ca nu am fost luat in nume de rau. respectele mele la toti membri

Avatar utilizator
danicristi_79
senior member
Mesaje: 343
Membru din: 07 Iun 2007 10:14
Localitate: Bucuresti

Mesaj de danicristi_79 » 11 Aug 2008 15:26

chaperone01 scrie:nu ati inteles nimic... cu scuzele de rigoare!!!! nu a spus nimeni ca nu ati dat sfaturi sau cine stie ce... eu vorbeam de glumele proate in general ( destul de multe pe acest forum) . se putea spune pur si simplu. CAUTA CA SA MAI SRIS DESPRE ASA CEVA sau link-ul respectiv. cu toata stima la toata lumea si scuze ca am inceput discutia aceasta
Stai linistit...ca o sa se ajunga aici....cum s-a ajuns si acolo :-(
Noroc ca se mai deschide un subiect de scandal, si mai scriem 14-15 pagini :-(

santino
new member
Mesaje: 25
Membru din: 04 Aug 2008 14:43
Localitate: Oradea, Franta, Constanta

Mesaj de santino » 11 Aug 2008 16:37

chaperone01 a scris:
nu ati inteles nimic... cu scuzele de rigoare!!!! nu a spus nimeni ca nu ati dat sfaturi sau cine stie ce... eu vorbeam de glumele proate in general ( destul de multe pe acest forum) . se putea spune pur si simplu. CAUTA CA SA MAI SRIS DESPRE ASA CEVA sau link-ul respectiv. cu toata stima la toata lumea si scuze ca am inceput discutia aceasta

da ce treaba ai tu cu linkul ala bot de stiuca acolo noi suntem prieteni ridem glumim mincam nu platim daca vrei sa cumperi cortu de la om da-i mesaj pe privat daca nu capu la fund.........mrs........
Cand tu nu te antrenezi, o face altul sa te bata..

chaperone01
junior member
Mesaje: 59
Membru din: 21 Iul 2008 17:38
Localitate: bucuresti
Contact:

Mesaj de chaperone01 » 11 Aug 2008 16:55

cu mine vorbesti santino?

Scrie răspuns