POZE-Craciunul forumistilor-Restaurant Bellini 19.12.2008

orice subiect de discutie pe orice tema, mai putin pescuitul crapului

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Avatar utilizator
mosharu
maniac
Mesaje: 2545
Membru din: 20 Apr 2007 17:14
Localitate: Bucuresti
Contact:

.

Mesaj de mosharu » 22 Dec 2008 19:03

[quote="cezar oprea"]ba ai dreaq... ati tabarat pe mine ca nu ma pricep la boilies ...

:shock: :shock: :shock:
De aia dadeai la porumb de cauciuc ? :mrgreen:
sa vi la moshu' sa te invete..... ;-) :mrgreen:
zic sa vi la mine ca, daca incapi pa' mana lu' var-tu' Oprea si incepe sa-ti explice cum ie' treaba cu coca rasucita-invartita-descantata + nesthe' WPC prin ia'.... te ia inimioara :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol:

Avatar utilizator
ghitighiusan
veteran
Mesaje: 888
Membru din: 25 Aug 2008 16:16
Localitate: Alba Iulia

Mesaj de ghitighiusan » 22 Dec 2008 19:36

Sunt tare curios ce bile va ies daca v-adunati amandoi ! :D :D :D

Avatar utilizator
sergiu_q
senior member
Mesaje: 343
Membru din: 06 Aug 2007 16:56
Localitate: bucuresti

Re: .

Mesaj de sergiu_q » 23 Dec 2008 13:36

mosharu' scrie:ai dracu' de betivi :lol: :lol:
PS-Dragi cititori :mrgreen: la masa NU sa papat carne de crap .... :oops:
...dar unii au vrut...
toata seara ne-a rugat Cezar sa ii dam caraselul (cica se pricepe la supt'ilitati :D ). Mosharu de disperare ca nu mai scapa de Cezar aproape ca si-a pus crapulica pe masa(binenteles la cererile insistente ale "braconierului" Cezar:D).

Totusi pozele alea nu le putem vedea mai mari ?

Avatar utilizator
cezar oprea
senior member
Mesaje: 476
Membru din: 28 Feb 2007 09:00
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de cezar oprea » 23 Dec 2008 15:33

sergiule insinuezi cumva sa le mai postez odata ...mai mari???? :shock: :shock: ...inca odata???? :roll:
"Lasati ciortanii sa vina la mine !"
www.holdemstars.ro

Avatar utilizator
mosharu
maniac
Mesaje: 2545
Membru din: 20 Apr 2007 17:14
Localitate: Bucuresti
Contact:

.

Mesaj de mosharu » 23 Dec 2008 15:48

cezar oprea scrie:sergiule insinuezi cumva sa le mai postez odata ...mai mari???? :shock: :shock: ...inca odata???? :roll:
bah Cezare.....plm...tolomac esti mah :evil: ai uitat ca la BLONDE le place mare? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol:


al dracu Sergiu, il rugasem sa-si puna un fes pe cap sa nu-l vada baietii la betie...blonda :mrgreen: si el si-a facut coada :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Avatar utilizator
cezar oprea
senior member
Mesaje: 476
Membru din: 28 Feb 2007 09:00
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de cezar oprea » 23 Dec 2008 16:59

mda plm nu prea a vut succes cu parul prins in coada...daca lasa pleata in vant altceva era... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"Lasati ciortanii sa vina la mine !"
www.holdemstars.ro

Avatar utilizator
mosharu
maniac
Mesaje: 2545
Membru din: 20 Apr 2007 17:14
Localitate: Bucuresti
Contact:

.

Mesaj de mosharu » 23 Dec 2008 20:00

cezar oprea scrie:mda plm nu prea a vut succes cu parul prins in coada...daca lasa pleata in vant altceva era... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ce ne'o injura Sergiu acum :oops: :mrgreen: :lol: :lol:

Avatar utilizator
sergiu_q
senior member
Mesaje: 343
Membru din: 06 Aug 2007 16:56
Localitate: bucuresti

Re: .

Mesaj de sergiu_q » 23 Dec 2008 22:14

mosharu' scrie:
cezar oprea scrie:mda plm nu prea a vut succes cu parul prins in coada...daca lasa pleata in vant altceva era... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ce ne'o injura Sergiu acum :oops: :mrgreen: :lol: :lol:
eii prostii (ca doar nu eu am fost ala care s-a plans la toti ca nu fut3 dar vrea sa ne-o sug@ la toti :D ) ...doar ca imi pare rau ca puteam sa beneficiez de un mumu gratis. tot schimba Cezar subiectul dar iar adorm gandindu-ma....oare cum ar fi fost sa ne-o su~ga la toti acolo in public ....ca nu stiu daca ii mai puteam soca pe cei din jur cu ceva la cate injuraturi pe secunda se debitau (no offense Cezarica dar ai insistat de aproape era sa cedez :D )
in fine asta era doar un mic aspect pe langa alte chestii "misto" pe care le-am discutat la respectiva adunare. chiar imi pare rau ca nu am apucat sa vorbesc cu Adi.
sper sa ne mai intalnim cu totii pe balta si cu o concentratie mai mica de rachiu in sange, nu ca nu mi-ar place sa bag la burtica ...dar macar sa putem discuta mai tehnic (cum se pun ramele la cutie , etc...chestii dinastea)
Cezar sper sa nu iei personal ...noi doar glumim :P

Avatar utilizator
cezar oprea
senior member
Mesaje: 476
Membru din: 28 Feb 2007 09:00
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: .

Mesaj de cezar oprea » 24 Dec 2008 11:28

sergiu_q scrie:
mosharu' scrie:
cezar oprea scrie:mda plm nu prea a vut succes cu parul prins in coada...daca lasa pleata in vant altceva era... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ce ne'o injura Sergiu acum :oops: :mrgreen: :lol: :lol:
eii prostii (ca doar nu eu am fost ala care s-a plans la toti ca nu fut3 dar vrea sa ne-o sug@ la toti :D ) ...doar ca imi pare rau ca puteam sa beneficiez de un mumu gratis. tot schimba Cezar subiectul dar iar adorm gandindu-ma....oare cum ar fi fost sa ne-o su~ga la toti acolo in public ....ca nu stiu daca ii mai puteam soca pe cei din jur cu ceva la cate injuraturi pe secunda se debitau (no offense Cezarica dar ai insistat de aproape era sa cedez :D )
in fine asta era doar un mic aspect pe langa alte chestii "misto" pe care le-am discutat la respectiva adunare. chiar imi pare rau ca nu am apucat sa vorbesc cu Adi.
sper sa ne mai intalnim cu totii pe balta si cu o concentratie mai mica de rachiu in sange, nu ca nu mi-ar place sa bag la burtica ...dar macar sa putem discuta mai tehnic (cum se pun ramele la cutie , etc...chestii dinastea)
Cezar sper sa nu iei personal ...noi doar glumim :P
stai bre linistit... ;-)
"Lasati ciortanii sa vina la mine !"
www.holdemstars.ro

Avatar utilizator
mosharu
maniac
Mesaje: 2545
Membru din: 20 Apr 2007 17:14
Localitate: Bucuresti
Contact:

.

Mesaj de mosharu » 24 Dec 2008 14:05

Cezare...gluma gluma...da uite asa la o betie te "mufeaza" lumea :mrgreen: :lol: :lol:
ai dracu grija ce vorbesti la betie si mai ales CE promiti :mrgreen: :lol:

Scrie răspuns