CHUB Snooper Carp 3,6M 3,50lbs

Discutii despre echipamente si accesorii pentru pescuitul la crap. Tot aici puteti deschide discutii despre produsele aflate in magazinul online.

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Scrie răspuns
Cata
member
Mesaje: 240
Membru din: 04 Apr 2007 20:34
Localitate: Cluj-Napoca

CHUB Snooper Carp 3,6M 3,50lbs

Mesaj de Cata » 09 Ian 2009 19:51

Am dechis acest topic dorind sa aflu mai multe despre aceste lansete de la cei care sunt in posesia lor sau au date importante ce ar putea scoate in evidenta plusurile sau minusurile acestor lansete...
In primul plan am vrut sa achizitionez niste lansete Chub Outkast ,dar pretul acestor lansete a crescut considerabil, alta alternativa nu am gasit decit sa caut alte soltii:una dintre solutii era sa vad daca pot face rost de lansete Chub Outkast de 3,60,3,5lb si inel de 40 care cel putin pe pagina la producator sunt mult mai ieftine,dupa ce am contactat baietii care le comercializiaza ,intrebind daca nu aduc si modelul mai sus precizat,au raspuns ca il aduc incepind de anul acesta dar pretul va fi destul de apropiat de cel al modelelor pe care le au deja in vinzare....
Insa m-au redirectionat catre lansetele Chub Snooper Carp care au zis ca sunt foarte bune ,au un pret bun si ca lumea nu vorbeste de ele deoarece nu prea multa lume le are ,fiind o lanseta noua scoasa de firma Chub in 2008 ...
Orice informatie ,dezbatere, etc ii bine-venita fiindu-mi de un real folos nu numai mie ci posibil si altor utilizatori ai forumului care poate is in aceeeasi dilema ca si mine
Va multumesc
P.S Uitati si niste date despre aceste lansete:
Lanseta Chub Snooper Carp ofera performanta extrema la un pret foarte bun, realizata la standardele Chub astfel incat sa ne incante asteptarea in lupta cu pestele. Blancul subtire si usor integreaza destula putere pt a obtine distanta in aruncare. Finisaj impecabil de culoare "gloss black", inele SIC cu prindere pe doua picioare, inel de plecare 40mm, japanase shrink pe maner, terminatie maner adonizata si gravata cu laser, mandrina 18mm. Worldwide Extended Warranty.Fir intins!
Fir intins!

Cata
member
Mesaje: 240
Membru din: 04 Apr 2007 20:34
Localitate: Cluj-Napoca

Mesaj de Cata » 10 Ian 2009 19:22

Salutare
Chiar nimeni nu are aceste lansete sau ceva cunostinte despre ele??? :shock:
Haidetiiiiiii maiiii fratilorrrrrr!!!!!! O MINA DE AJUTOR!!!! :?:
Fir intins!

Avatar utilizator
mosharu
maniac
Mesaje: 2545
Membru din: 20 Apr 2007 17:14
Localitate: Bucuresti
Contact:

.

Mesaj de mosharu » 10 Ian 2009 19:27

mf
Ultima oară modificat 10 Ian 2009 20:36 de către mosharu, modificat 1 dată în total.

Cata
member
Mesaje: 240
Membru din: 04 Apr 2007 20:34
Localitate: Cluj-Napoca

Salutare

Mesaj de Cata » 10 Ian 2009 19:52

Salutare'

TATI' foloseste ochelariii ;-) ...... :mrgreen: vorbeam despre modelul de CHUB Snooper Carp nu de Outkast.
Oricum mersi;ai incercat totusi sa ma ajuti!!!!
Alt cineva??????????????????Nimeniiiiiiiiiiiiiiiiii??????????????????
Fir intins!

mitos
junior member
Mesaje: 70
Membru din: 27 Sep 2010 09:13

Mesaj de mitos » 10 Aug 2011 10:17

uite aici topic...
http://www.infopescar.tv/forum/undite-s ... t1330.html

Daca mai vrei detalii pm..:)

Avatar utilizator
Albert
senior member
Mesaje: 447
Membru din: 02 Mar 2005 15:53

Mesaj de Albert » 10 Aug 2011 10:50

Din 2009 cred ca s-a lamurit omu' :-)

CISKO
member
Mesaje: 174
Membru din: 21 Iun 2006 06:27

Mesaj de CISKO » 11 Aug 2011 06:18

Modelul Snooper nu mai apare in catalogul 2011. Apara insa modelul: http://www.chubfishing.com/en-gb/produc ... ds/s-plus/ care nu stiu daca l-a achizitionat cineva. Poate totusi intre timp foloseste cineva tipul acesta de lanseta si ne va spune cum se comporta ...

Scrie răspuns