"THE BIG ONE - PERIS 2009"

Anunturi, detalii desfasurare, etc

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Avatar utilizator
cezar oprea
senior member
Mesaje: 476
Membru din: 28 Feb 2007 09:00
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de cezar oprea » 05 Mar 2009 12:52

8.Florin Murgeanu-Cezar Oprea
"Lasati ciortanii sa vina la mine !"
www.holdemstars.ro

Avatar utilizator
Vlad_Colceriu
veteran
Mesaje: 667
Membru din: 17 Apr 2008 20:19
Localitate: Bucuresti-Titan
Contact:

Mesaj de Vlad_Colceriu » 05 Mar 2009 21:23

victorash scrie:vlad se se intampla cu inversarea locurilor la jumatatea concursului?..ati uitat de ea?..parerea mea e ca este o varianta benefica in ciuda calvarului cu caratul bagajelor...facem sondaj?

Zilnic, la orele 10.30 se vor trage la sorti locurile urmatoare (cu exceptia primei zile in care locurile se trag la ajungerea pe balta). Incepand cu orele 13.00 se va incepe pescuitul pe noile locuri.
Imagine

DANEZU
member
Mesaje: 224
Membru din: 14 Iun 2006 18:21
Localitate: BUCURESTI

Mesaj de DANEZU » 05 Mar 2009 21:30

@ Victoras,
putem lua in calcul si varianta de mutare la jumatatea concursului, nimic de zis, dar hai sa avem disponibiltatea de a vedea ce se intampla pana la finele listei si apoi sa dezbatem cu totii pentru a iesii un concurs asa cum a fost conceput initial......FOARTE TARE !
Mutarile sunt gandite la fix 22 de ore si vor fi doar 2 ( una vineri si una sambata) avand in vedere varianta de participare in trei oameni cu 3 lansete si toate accesoriile necesare nu mi se pare un lucru imposibil de realizat.....
Nu vreau sa creez polemica, doresc pe aceasta cale ca dam drumul la cat mai multe conversatii pe aceasta tema ( in special constructive) si la nevoie rugam un moderetor sa ne mute la CAFENEA daca o luam pe aratura.......pana atunci....
Numai bine si sezon maxim !
DUMNEZEU ESTE PESCAR !!!
www.clubul-pescarilor.ro

Avatar utilizator
Florin_M
member
Mesaje: 146
Membru din: 10 Sep 2008 18:44
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Florin_M » 05 Mar 2009 23:07

Sa nu uiti Vlad sa ne treci si pe noi pe lista ;-)

Avatar utilizator
Vlad_Colceriu
veteran
Mesaje: 667
Membru din: 17 Apr 2008 20:19
Localitate: Bucuresti-Titan
Contact:

Mesaj de Vlad_Colceriu » 05 Mar 2009 23:13

1.Victoras Hodorog
2.Ciurel Ionut
3.Luci Stan
4.Fratii Cipcigan (Energy Carp)- Brasov
5. xxx - Vali Bonto - Doru Dinulescu (sau Catalin Fitcal)
6.Sorin Barbu_C&R - INSANE CARP TEAM ROMANIA
7.Energy Carp - Brasov
8. Florin Murgeanu-Cezar Oprea
Bine ati venit , Fire agitate tie si tuturor!!! ;-)
Imagine

Avatar utilizator
victorash
member
Mesaje: 274
Membru din: 11 Iun 2007 14:04
Contact:

Mesaj de victorash » 06 Mar 2009 17:55

DANEZU scrie:@ Victoras,
putem lua in calcul si varianta de mutare la jumatatea concursului, nimic de zis, dar hai sa avem disponibiltatea de a vedea ce se intampla pana la finele listei si apoi sa dezbatem cu totii pentru a iesii un concurs asa cum a fost conceput initial......FOARTE TARE !
Mutarile sunt gandite la fix 22 de ore si vor fi doar 2 ( una vineri si una sambata) avand in vedere varianta de participare in trei oameni cu 3 lansete si toate accesoriile necesare nu mi se pare un lucru imposibil de realizat.....
Nu vreau sa creez polemica, doresc pe aceasta cale ca dam drumul la cat mai multe conversatii pe aceasta tema ( in special constructive) si la nevoie rugam un moderetor sa ne mute la CAFENEA daca o luam pe aratura.......pana atunci....
Numai bine si sezon maxim !
eu voi concura de unul singur...o sa-mi fie greu cu 2 mutari + doar 22 de ore pana la urmatoarea mutare mi se pare prea scurt timp sa scoti din acel loc ce are mai bun...parerea mea..dar cum ai spus, vedem lista finala si decidem de comun acord ..e cel mai bine asa.

sezon excelent si pentru tine..la mine acest sezon e mort ..2009 va fi sezon de babysitting:)))...ma bazez pe concursul asta si poate inca 2..

Avatar utilizator
cp
member
Mesaje: 274
Membru din: 13 Feb 2005 20:10
Localitate: Bucuresti

Mesaj de cp » 10 Mar 2009 10:48

Salut!

As fi preferat regulamentul cu 2 lansete!!! Orium eu cu 2 voi pescui!
Legat de mutarea in timpul concursului, aceasta este o aberatie!! Mai ales la cei ce vor pescui singuri.
Intr-o balta asa mica, cum e Perisul, pestele trece pe la toate locurile in maximum 24 de ore... cred va conta numai nada, prezentarea...si BULANUL!!! :D

@ Vlad te rog sa ma treci si pe mine.
;-)
Cristi Popescu

Avatar utilizator
Bogdan_Colceriu
junior member
Mesaje: 99
Membru din: 17 Apr 2008 15:24

Mesaj de Bogdan_Colceriu » 10 Mar 2009 11:26

1.Victoras Hodorog
2.Ciurel Ionut
3.Luci Stan
4.Fratii Cipcigan (Energy Carp)- Brasov
5. xxx - Vali Bonto - Doru Dinulescu (sau Catalin Fitcal)
6.Sorin Barbu_C&R - INSANE CARP TEAM ROMANIA
7.Energy Carp - Brasov
8. Florin Murgeanu-Cezar Oprea
9. Cristi Popescu
CLUB INSANE CARP TEAM ROMANIA
DYNAMITE BROTHERS CARP TEAM

Avatar utilizator
Bogdan_Colceriu
junior member
Mesaje: 99
Membru din: 17 Apr 2008 15:24

Mesaj de Bogdan_Colceriu » 10 Mar 2009 11:29

se va supune la vot cam prin luna iulie,august cele 2 puncte amintite de tine legate de regulament! In urma votului acestea se vor modifica sau nu!
Fire intinse! Ne bucuram sa te avem printre noi la aceasta activitate! :D :bere:
CLUB INSANE CARP TEAM ROMANIA
DYNAMITE BROTHERS CARP TEAM

Avatar utilizator
cp
member
Mesaje: 274
Membru din: 13 Feb 2005 20:10
Localitate: Bucuresti

Mesaj de cp » 10 Mar 2009 19:14

Salut Bogdan!

Placerea e de partea mea; ce banii vostri nu sunt buni!!
:D :D

Scrie răspuns