drill dublu

Tehnica, tactica, strategii, tot ce tine de abordarea, strategia si desfasurarea unei partide de crap

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Avatar utilizator
remus_cta
veteran
Mesaje: 503
Membru din: 02 Feb 2008 20:24
Localitate: constanta

Mesaj de remus_cta » 02 Feb 2009 23:03

cam ca la tine a fost man,dar la tine a tras cand unu era deja in mincioc,nu stiu cum drecu se face ca la mine a tras la un interval intre 30sec-3 minute dupa prima trasatura de fiecare data din cele 3 intamplari.desi crede ca stiu,crapu 1 vine pitit pana sub ponton vede ce fac,ii zice lu crapu 2 care e mai cioran mai prostalau il fraiereste cu o bila sa puna botu,ala trage si atunci e si sefu la a 2-a ,care isi ia desertu si pleaca linistit dupa,mafie domle ce mai :lol: :lol:
ccc corbu constanta

Avatar utilizator
boris21
member
Mesaje: 260
Membru din: 19 Iul 2008 09:33
Localitate: kirchdorf am inn Germania

Re: drill dublu

Mesaj de boris21 » 14 Mar 2009 09:29

remus_cta scrie:anul trecut pescuind singur am avut placerea sau neplacerea de fapt de vreo 3 ori ca in timp ce ma aflam in drill cu un peste sa imi traga si la cealalta lanseta.aici apare si intrebarea,ce faceti cand va trage la a 2-a lanseta in timp ce aveti drill si sunteti singur ?e vreo modalitate de a face un dublu drill :lol: ?
cred ca sti proverbu cu "cine fuge dupa doi iepuri nu prinde nici unu-l"asa ca in timp ce esti in drill si iti trage la celalat doar inteapa-l si lasa-l acolo ca nu mai pleaca
il prinzi dar scapa

Scrie răspuns