Discutii despre concursul | Cupa "Apulum" |

orice subiect de discutie pe orice tema, mai putin pescuitul crapului

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Avatar utilizator
mosharu
maniac
Mesaje: 2545
Membru din: 20 Apr 2007 17:14
Localitate: Bucuresti
Contact:

.

Mesaj de mosharu » 23 Dec 2008 15:46

d-lor. organizatori :mrgreen: io'cu varu' halvitza vrem sa stim in mod serios si foarte expres..so :mrgreen: sa ne confirmati daca participati si domniile dumneavostra, adicatelea...daca participati si voi mah :mrgreen:
acu' ce sa mai zic..... :-? varu' halvitza mo intrebat daca avem voie pe sestakhe cu bombitze sau cu puffi cu usturoi, viermuri sau ramoase :lol:
o zis ca daca iese fruntash, va da o spaga :mrgreen: sau doneaza toti banutzi la salonu' de masaj herotic a lu' alina plugaru ;-)



ps- nu vazui bine ce scrisei .......smf in palinca lu' varu' ghiti :lol: :mrgreen: :mrgreen: ca ie arzatoare rau la stomace :mrgreen:
Ultima oară modificat 23 Dec 2008 15:59 de către mosharu, modificat 1 dată în total.

Avatar utilizator
ghitighiusan
veteran
Mesaje: 888
Membru din: 25 Aug 2008 16:16
Localitate: Alba Iulia

Mesaj de ghitighiusan » 23 Dec 2008 15:55

Probabil ca nu o sa participam(da mai stii :roll: )
In ceea ce priveste momeala,poti sa vii cu ce vrei.Insa ,daca vei fi eliminat din concurs,stai linistit ca-ti tin io de urat ! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Avatar utilizator
mosharu
maniac
Mesaje: 2545
Membru din: 20 Apr 2007 17:14
Localitate: Bucuresti
Contact:

.

Mesaj de mosharu » 23 Dec 2008 16:02

ghitighiusan scrie:Probabil ca nu o sa participam(da mai stii :roll: )
In ceea ce priveste momeala,poti sa vii cu ce vrei.Insa ,daca vei fi eliminat din concurs,stai linistit ca-ti tin io de urat ! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
bah, io zic ca, daca pun botu' cezaro si fratili florica balama :mrgreen: sa vina si iei' la "apulum"...prafu' sa'lege de noi si de concurs :lol:
daca vrei sa-l mai vezi pe cezarika cu paharu titirez printre standuri , da-i palinca :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
maica meaaaaaaa :lol: :lol: :lol: unde dracu ne-am cunoscut noi ? :lol: :lol: :lol: :lol:
numai panarame de oameni :lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
cezar oprea
senior member
Mesaje: 476
Membru din: 28 Feb 2007 09:00
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de cezar oprea » 23 Dec 2008 17:04

va rog foarte mult...ma simt jignit...nu sunt genul...a fost o scapare :oops: :oops: :oops:

Florine care i treaba cu balamaua ma nene ...ca prin turele mele printre scaune ...mi a scapat :-?

PS: parca la braila aia ne am cunoscut ,nu? :roll:
"Lasati ciortanii sa vina la mine !"
www.holdemstars.ro

Avatar utilizator
Florin_M
member
Mesaje: 146
Membru din: 10 Sep 2008 18:44
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Florin_M » 23 Dec 2008 18:25

Nu stiu nea Cezar care este treaba cu balamaua. Dar cine stie cum de mi-am capatat porecla de la cei din cap-ul celalalt de masa :,- Eu zica sa nu te agiti!!! Sigur Mosharu vrea dar sa te intarate sa venim si noi cupa :D

Avatar utilizator
mosharu
maniac
Mesaje: 2545
Membru din: 20 Apr 2007 17:14
Localitate: Bucuresti
Contact:

.

Mesaj de mosharu » 23 Dec 2008 20:16

cezar oprea scrie:va rog foarte mult...ma simt jignit...nu sunt genul...a fost o scapare :oops: :oops: :oops:

Florine care i treaba cu balamaua ma nene ...ca prin turele mele printre scaune ...mi a scapat :-?

PS: parca la braila aia ne am cunoscut ,nu? :roll:
ce serios te dai.... :lol: :mrgreen:
iti dau de jurat sa NU ma lasi sa plec la Apulum singur :evil:

Avatar utilizator
ghitighiusan
veteran
Mesaje: 888
Membru din: 25 Aug 2008 16:16
Localitate: Alba Iulia

Mesaj de ghitighiusan » 23 Dec 2008 23:47

Moshare,tu chiar crezi ca nu o sa vina ?? :mrgreen: :D :D :D

Avatar utilizator
Florin_M
member
Mesaje: 146
Membru din: 10 Sep 2008 18:44
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Florin_M » 24 Dec 2008 10:50

intepaturi Cezare :D :D :D :D sa nu ii iei in seama :D :D

Avatar utilizator
cezar oprea
senior member
Mesaje: 476
Membru din: 28 Feb 2007 09:00
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de cezar oprea » 24 Dec 2008 11:56

Florine daca o fi sa mergem ...mergem pe nepusa masa...nu neaparat la concurs...ca nu stiu ce facem pana atunci si anul asta o sa am treaba multa.Chiar daca nu participam ...io zic ca avem ce face...spre ex domnul Ghiti Ghiusan ...un domn respectabil de altfel...ne poate arata imprejurimile ...ha? ce zici? :mrgreen: :mrgreen:

PS: mi ar placea sa merg si la concurs dar nu pot sa promit si atunci...mai bine tac ,sunt parolist de felul meu...Poate pana la urma ajung ,cine stie...?
"Lasati ciortanii sa vina la mine !"
www.holdemstars.ro

Avatar utilizator
Florin_M
member
Mesaje: 146
Membru din: 10 Sep 2008 18:44
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Florin_M » 24 Dec 2008 11:59

Ai perfecta dreptate in privinta lu Ghiti, iar de mers as fi si eu deacord sa le impingem o vizita

Scrie răspuns