Edwyn

Aici puteti sa va prezentati. Cine sunteti, de unde sunteti, de cand pescuiti etc.

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Scrie răspuns
Avatar utilizator
edwyn
junior member
Mesaje: 61
Membru din: 20 Aug 2003 22:48
Localitate: London
Contact:

Edwyn

Mesaj de edwyn » 03 Iul 2005 13:34

Salutare fratilor.desi sant inscris de mai mult timp pe acest forum nu m-am prezentat .Ma numesc Petrescu Cristi Edwyn am 35 de ani si sant din Baia-Mare momentan locuiesc in Londra.pescuiesc de cand eram copil.de pescuit la crap mam apucat de vreo 7 ani .E o boala grea pescuitul asta cand te contamineaza nu mai scapi de ea.Tin minte cand eram in tara si castigam si eu un salar de 3 mil si vedeam in magazin un bat sau o mulineta de calitate nu conta pretul chear daca ramaneam fara bani in casa. Am si eu o intrebare cum va justificati in fata nevestelor :oops: cand apareati acasa cu scule de milioane si stiati ca acasa nu sant platite taxe.curent,telefon etc :shock:
Sant sigur ca multi dintre voi au trecut prin asa ceva.Saracele neveste ce bine ca nu stiu preturile din magazinele de pescuit :mrgreen: :lol:

Avatar utilizator
carprom
maniac
Mesaje: 2299
Membru din: 29 Ian 2003 03:07
Localitate: germany
Contact:

Mesaj de carprom » 03 Iul 2005 13:46

Imagine

Avatar utilizator
tudorgabriel
veteran
Mesaje: 742
Membru din: 28 Dec 2004 20:05
Localitate: Galati

Mesaj de tudorgabriel » 03 Iul 2005 14:50

Bine ai venit :lol:
Nevestele nu au treaba cu treaba noastra :wink:

Mindru Viorel
member
Mesaje: 196
Membru din: 04 Mar 2005 19:10
Contact:

Mesaj de Mindru Viorel » 03 Iul 2005 22:25

Nici noi nu stin cit costa coafatul, manichiura etc.

Avatar utilizator
monicapop
member
Mesaje: 244
Membru din: 22 Feb 2005 16:57
Localitate: (zalau) domiciliu IT
Contact:

Mesaj de monicapop » 04 Iul 2005 15:50

Mindru Viorel scrie:Nici noi nu stin cit costa coafatul, manichiura etc.
..
Si iarasi eu .. ei zic doar una .. nu var conveni ca sa coste .. manichiura .. si cuoaforul cit macar o undita de pescuit .. dar .. bani cum vin se si duc a zis cineva .. si nu cred ca schimbati ."sculele"de pescuit lunar .. si daca va face fericit eu zic ca si ele ar fii fericite ..
MAI BINE O ZI URITA LA PESCUIT DECIT O ZI FRUMOASA DE MUNCA

Mindru Viorel
member
Mesaje: 196
Membru din: 04 Mar 2005 19:10
Contact:

Mesaj de Mindru Viorel » 05 Iul 2005 16:34

si daca va face fericit eu zic ca si ele ar fii fericite .. Monica, cred ca esti putin in avantaj, esti de doua ori mai fericita. Una: se vede ca iti place sa pescuiesti si cred ca si a doua cu pedichiura, cuafatul etc.

Avatar utilizator
nelubalaj
member
Mesaje: 261
Membru din: 09 Mar 2005 18:36
Localitate: Timisoara

Mesaj de nelubalaj » 07 Iul 2005 19:01

Salut Edwyn, incantat de cunostinta :lol:
Nelu B.

puiu98dhl
junior member
Mesaje: 34
Membru din: 01 Mai 2006 21:44
Localitate: turda
Contact:

Mesaj de puiu98dhl » 11 Aug 2006 01:55

SALUT SI BINE AI VENIT PRINTRE PESCARII DE PE ACEST SITE ! IN CE PRIVESTE INTREBAREA PUSA DE TINE LA MINE E RAU DE TOT CA SI EU SI SOTIA AVEM ACEASI PASIUNE ASA CA CE ROST ARE SA-I SPUN CAT COSTA CA STIE EA FOARTE BINE PRETURILE.FIR INTINS SI INCEARCA SA-TI FACI SOTIA PESCARITA SI TOTUL O SA FIE BINE. :D

Scrie răspuns