Cel mai secret concurs de crap din anul 2008

Anunturi, detalii desfasurare, etc

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Scrie răspuns
SF
senior member
Mesaje: 346
Membru din: 13 Feb 2004 20:03

Mesaj de SF » 10 Iul 2008 11:35

Val Pangica scrie:Mesaj sters - subiectul nu ma mai intereseaza !
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

gaina

Fir Intins!!!

oanavictor
veteran
Mesaje: 720
Membru din: 25 Ian 2005 22:42
Contact:

Mesaj de oanavictor » 10 Iul 2008 12:26

ALOOO ORGANIZATORI !!!!!!!!!!!!!!!!!!
AU TRECUT 24 ORE ................CEVA REZULTATE :?:
www.darvari.ro
Clubul de Pescuit Crap Pelicanul
Cea mai mare realizare a diavolului a fost accea ca a convins lumea ca nu exista!

Avatar utilizator
Andrei I.
senior member
Mesaje: 359
Membru din: 13 Oct 2006 08:22
Contact:

Mesaj de Andrei I. » 10 Iul 2008 12:48

oanavictor scrie:ALOOO ORGANIZATORI !!!!!!!!!!!!!!!!!!
AU TRECUT 24 ORE ................CEVA REZULTATE :?:
Dincolo nea' VICTOR.... a postat Coco cate ceva.

Andrei
APCR - SENIOR CRAP

Val Pangica
member
Mesaje: 170
Membru din: 05 Ian 2008 21:40

Mesaj de Val Pangica » 10 Iul 2008 16:31

SF scrie:
Val Pangica scrie:Mesaj sters - subiectul nu ma mai intereseaza !
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

gaina

Fir Intins!!!
Asa gaina sa fii tu toata viata ! Nu am lasat mesajul pentru ca am vazut ca nu exista interes din partea voastra cu privire la problema ridicata de mine .
Explicatia lui Cornel e puerila si face parte dintr-un scenariu aberant - de genul daca nu avem pe cine punem - punem pe Cotelici . Mai bine il numeau pe Ionescu Ionescu din clubul "Pritenii scobarului" decit pe acest "pescar" . Nu de alta dar il accepta lumea mai usor . Si pentru mine , este cert faptul , pentru ca am studiat personajul atitia ani , ca acest provizorat va fi un definitivat pe ani multi de acum incolo . Cert este ca i-am nenorocit si pe "stationari" care totusi reprezinta un palmares si o istorie lunga in pescuitul din Romania si de care noi pescarii de crap nu trebuia sa ne batem joc prin asa propunere .

Nu vreau sa dezvolt aici ideea celebra de a-mi numara oulele - dar te-ai bagat unde nu iti fierbe oala .

Val Pangica
member
Mesaje: 170
Membru din: 05 Ian 2008 21:40

Mesaj de Val Pangica » 10 Iul 2008 16:39

Lac Tancabesti

Clasament dupa 20 de ore:

Sector A
A1 - CARPING - 17 KG
A2 - SENZOR - 37 KG
A3 - ENERGY - 7 KG

Sector B
B1 - SENZOR - 61 KG
B2 - ENERGY - 4 KG
B3 - CARPING - 41 KG

Sector C
C1 - ENERGY - 50 KG
C2 - CARPING - 39 KG
C3 - SENZOR - 21 KG

Avatar utilizator
cornelserbu
senior member
Mesaje: 314
Membru din: 16 Oct 2005 18:35
Localitate: Bucuresti

Mesaj de cornelserbu » 10 Iul 2008 19:10

Valerica, o iei prea personal (cum ii place lui Cezar sa spuna :lol: ) cu Dan Cotelici...explicatia lui Cornel nu e deloc puerila, e doar reala si unica, fiindca alta nu exista...pescar4ever are si echipa de stationar si de aici numirea lui "temporala" (oasele tamplei)...corect temporara.

din toate numele alea mari de la stationar pe care le-ai specificat, din pacate nici unul nu face parte din vre-un club sportiv

in alta ordine de idei, e asa de confuza relatarea ta despre desfasurarea calificarilor, incat ii dau dreptate lui Victor...chiar nu sti niciun nume de pe la echipele alea care se intrec acolo ?

@ Cornel Rosioru

ei, atunci da-mi voie sa-ti urez si eu noroc si sanatate !!!!
Ultima oară modificat 11 Iul 2008 12:20 de către cornelserbu, modificat de 2 ori în total.

Avatar utilizator
florynel
junior member
Mesaje: 97
Membru din: 06 Mar 2007 23:48
Localitate: Sibiu
Contact:

Mesaj de florynel » 10 Iul 2008 19:13

vladut mateianu a scris:
Pentru cei cu adevarat interesati de acest concurs vizitati forumul APCR-ului pentru mai multe detalii despre desfasurare si rezultate.
In comparatie cu anul trecut se dau foarte putine informatii legate de calificari.Pe siteul APCR se dau si mai putine informatii decat se dau aici.

Fire intinse si succes!!!

Avatar utilizator
cornelserbu
senior member
Mesaje: 314
Membru din: 16 Oct 2005 18:35
Localitate: Bucuresti

Mesaj de cornelserbu » 10 Iul 2008 19:16

@ florynel

din pacate ai perfecta dreptate, dar zau nu vad motivul pentru care au intrat in "silentio stampa" ?!?

Avatar utilizator
florynel
junior member
Mesaje: 97
Membru din: 06 Mar 2007 23:48
Localitate: Sibiu
Contact:

Mesaj de florynel » 10 Iul 2008 19:21

Din pacate siteul a intrat in "silentio stampa".Foarte putine postari, articole 0, iar topicurile in care se comenteaza concursurile strang maxim 2 pagini de postari in care se dau rezultatele si 2-3 pareri.Chiar daca nu particip la concursuri imi face placere sa citesc chestii de genul strategii, abordarea concursului si altele, dar vad ca nu mai prea da nimani informatii de astea.

Cezar Bibu
member
Mesaje: 251
Membru din: 09 Oct 2003 22:23

Mesaj de Cezar Bibu » 10 Iul 2008 19:40

M-am intors de o ora de pe Tincabesti, aveti rezultatele oficiale de la ora 14 pe celalalt site, sau daca o sa-mi permita danr, putem sa le dam si aici.

@florynel,
imi cer scuze ,nu vreau sa stricam organizarea si obiceiurile celor de aici, dar ai avut cumva vreo nelamurire, vreo postare, si nu ti s-a raspuns dincolo ?

@Cornele,
ia-o ca o scuza pentru lipsa de informatii : am fost plecat in concediu acum 2-3 saptamini .. :-)

Cit despre sedinta care a avut loc, scuzati-ma, dar mie mi s-ar fi parut normal sa fie anuntate hotaririle, conducerea, etc, intr-un topic nou, poate chiar pe prima pagina ! Totusi, e vorba despre infiintarea unei federatii(sper sa nu gresesc) care ne intereseaza pe toti, nu ? Indiferent ca suntem crapisti, muscari sau altceva..
In schimb, noi ne dam la gioale :-(

Scrie răspuns