Cupa Lates 2010

Anunturi, detalii desfasurare, etc

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Liviu Mihai
junior member
Mesaje: 54
Membru din: 04 Ian 2006 12:40
Localitate: Bacau
Contact:

Mesaj de Liviu Mihai » 08 Feb 2010 22:26

O sa se modifice si data avansului, mai asteapta putin :P

Liviu Mihai
junior member
Mesaje: 54
Membru din: 04 Ian 2006 12:40
Localitate: Bacau
Contact:

Mesaj de Liviu Mihai » 09 Feb 2010 15:54

Data limita pentru avans 15 August.

Liviu Mihai
junior member
Mesaje: 54
Membru din: 04 Ian 2006 12:40
Localitate: Bacau
Contact:

Mesaj de Liviu Mihai » 15 Feb 2010 15:14

1. Cristi Andronic + Daniel Zoita + runner
2. Ionut Mihut + Andrei Mihut
3. Tibi Martiniuc + Clubul Batranilor de Aur
4. Florin Gusa + Nicu Gusa
5. Adi Lupu + Zait Virgil
6. Chiorean Alin + Vadean Calin
7. Radulescu Lucian + partener
8. WorkOnline Team
9. Razvan Catuna+Dan Pop(Carp Cluj Society)
10. Laurentiu Sarghie + Madalin Olariu
11. Balazs Istvan Attila+Lukacs Claudiu-Brasov
12. Narcis si Cristi Andrioaie (wft) plus runner
13. Cernat Vlad + Corodeanu Bogdan + Vasilache Ciprian (runner)

Liviu Mihai
junior member
Mesaje: 54
Membru din: 04 Ian 2006 12:40
Localitate: Bacau
Contact:

Mesaj de Liviu Mihai » 20 Feb 2010 22:41

1. Cristi Andronic + Daniel Zoita + runner
2. Ionut Mihut + Andrei Mihut
3. Tibi Martiniuc + Clubul Batranilor de Aur
4. Florin Gusa + Nicu Gusa
5. Adi Lupu + Zait Virgil
6. Chiorean Alin + Vadean Calin
7. Radulescu Lucian + partener
8. WorkOnline Team
9. Razvan Catuna+Dan Pop(Carp Cluj Society)
10. Laurentiu Sarghie + Madalin Olariu
11. Balazs Istvan Attila+Lukacs Claudiu-Brasov
12. Narcis Andrioaie + Viorel Mindru (wft) plus runner
13. Cernat Vlad + Corodeanu Bogdan + Vasilache Ciprian (runner)
14. Popa Romeo + Mihaila Catalin Iasi

Liviu Mihai
junior member
Mesaje: 54
Membru din: 04 Ian 2006 12:40
Localitate: Bacau
Contact:

Mesaj de Liviu Mihai » 23 Feb 2010 23:07

1. Cristi Andronic + Daniel Zoita + runner
2. Ionut Mihut + Andrei Mihut
3. Tibi Martiniuc + Clubul Batranilor de Aur
4. Florin Gusa + Nicu Gusa
5. Adi Lupu + Zait Virgil
6. Chiorean Alin + Vadean Calin
7. Radulescu Lucian + partener
8. WorkOnline Team
9. Razvan Catuna+Dan Pop(Carp Cluj Society)
10. Laurentiu Sarghie + Madalin Olariu
11. Narcis Andrioaie + Viorel Mindru (wft) plus runner
12. Cernat Vlad + Corodeanu Bogdan + Vasilache Ciprian (runner)
13. Popa Romeo + Mihaila Catalin Iasi

Avatar utilizator
mihutandrei
member
Mesaje: 145
Membru din: 09 Iun 2009 22:25
Localitate: Piatra-Neamt
Contact:

Mesaj de mihutandrei » 10 Aug 2010 08:55

Actualizare lista

1. Cristi Andronic + Daniel Zoita + runner
2. Ionut Mihut + Andrei Mihut (Clanul M)
3. Tibi Martiniuc + Catalin Zaharia
4. Florin Gusa + Nicu Gusa
5. Chiorean Alin + Vadean Calin
6. Radulescu Lucian + partener
7. WorkOnline Team
8. Razvan Catuna+Dan Pop(Carp Cluj Society)
9. Laurentiu Sarghie + Madalin Olariu
10. Narcis Andrioaie + Viorel Mindru (wft) plus runner
11. Cernat Vlad + Corodeanu Bogdan + Vasilache Ciprian (runner)
12. Popa Romeo + Mihaila Catalin Iasi
13.Tutu Ciprian
14.Ciprian Costin+Cristi Ciureanu 2 Carp Team
15.Remus Munteanu-Claudiu Pascu(Tataie)
16.Razvan Florea-Eusebiu Bulexa-runner
17.Apostol Stefan + Cristi Onciul

1-5 septembrie
7 locuri libere...
mai vorbim...

Avatar utilizator
mihutandrei
member
Mesaje: 145
Membru din: 09 Iun 2009 22:25
Localitate: Piatra-Neamt
Contact:

Mesaj de mihutandrei » 11 Aug 2010 10:31

1. Popa Romeo + Mihaila Catalin Iasi -Achitat
2. Apostol Stefan + Cristi Onciul -Achitat
3. Remus Munteanu-Claudiu Pascu -Achitat
4. Tibi Martiniuc + Catalin Zaharia -Avans
5. Cristi Andronic + Daniel Zoita + runner
6. Ionut Mihut + Andrei Mihut
7. Florin Gusa + Nicu Gusa
8. Chiorean Alin + Vadean Calin
9. Radulescu Lucian + partener
10. WorkOnline Team
11. Razvan Catuna+Dan Pop(Carp Cluj Society)
12. Laurentiu Sarghie + Madalin Olariu
13. Narcis Andrioaie + Viorel Mindru (wft) plus runner
14. Cernat Vlad + Corodeanu Bogdan + Vasilache Ciprian (runner)
15.Tutu Ciprian
16.Ciprian Costin+Cristi Ciureanu 2 Carp Team
17.Razvan Florea-Eusebiu Bulexa-runner

7 locuri libere...

Va rugam confirmati prezenta la concurs prin achitare avans pana pe 20.08.2010.
Ordinea achitarii reprezinta si ordinea tragerii la sorti.
CONT VALID:
Banca: BCR PIATRA NEAMT
CONT: RO05BRDE280SV34072332800
mai vorbim...

chiorean alin
senior member
Mesaje: 415
Membru din: 14 Iul 2008 21:55
Localitate: Cluj-Napoca
Contact:

Mesaj de chiorean alin » 11 Aug 2010 10:58

Din pacate Chiorean Alin si Vadean Calin nu mai putem participa,s-a suprapus data concursului peste un eveniment de la care nu pot lipsi.
Va multumesc.

Avatar utilizator
mihutandrei
member
Mesaje: 145
Membru din: 09 Iun 2009 22:25
Localitate: Piatra-Neamt
Contact:

Mesaj de mihutandrei » 11 Aug 2010 11:11

1. Popa Romeo + Mihaila Catalin Iasi -Achitat
2. Apostol Stefan + Cristi Onciul -Achitat
3. Remus Munteanu-Claudiu Pascu -Achitat
4. Tibi Martiniuc + Catalin Zaharia -Avans
5. Cristi Andronic + Daniel Zoita + runner
6. Ionut Mihut + Andrei Mihut
7. Florin Gusa + Nicu Gusa
8. Radulescu Lucian + partener
9. WorkOnline Team
10. Razvan Catuna+Dan Pop(Carp Cluj Society)
11. Laurentiu Sarghie + Madalin Olariu
12. Narcis Andrioaie + Viorel Mindru (wft) plus runner
13. Cernat Vlad + Corodeanu Bogdan + Vasilache Ciprian (runner)
14.Tutu Ciprian
15.Ciprian Costin+Cristi Ciureanu 2 Carp Team
16.Razvan Florea-Eusebiu Bulexa-runner

8 locuri libere...
mai vorbim...

Avatar utilizator
mihutandrei
member
Mesaje: 145
Membru din: 09 Iun 2009 22:25
Localitate: Piatra-Neamt
Contact:

Mesaj de mihutandrei » 11 Aug 2010 12:20

Este vorba de BANCA: BRD PIATRA-NEAMT. MUltumesc !
mai vorbim...

Scrie răspuns