Concurs Peris

Anunturi, detalii desfasurare, etc

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Avatar utilizator
mosharu
maniac
Mesaje: 2545
Membru din: 20 Apr 2007 17:14
Localitate: Bucuresti
Contact:

Concurs Peris

Mesaj de mosharu » 02 Oct 2007 16:15

Ce-ar fii sa organizam un mic concurs intre noi? Adica mai toti care am fost in ultimul timp. Astept acceptul vostru si dupa intram in amanunte despre organizare :idea:

Avatar utilizator
Andrei I.
senior member
Mesaje: 359
Membru din: 13 Oct 2006 08:22
Contact:

Re: Concurs Peris

Mesaj de Andrei I. » 02 Oct 2007 16:35

CristianSurdu scrie:Ce-ar fii sa organizam un mic concurs intre noi? Adica mai toti care am fost in ultimul timp. Astept acceptul vostru si dupa intram in amanunte despre organizare :idea:
Lasa-ma sa-mi incerc primele bile facute de mana mea si iti raspund dupa...:)

Avatar utilizator
mosharu
maniac
Mesaje: 2545
Membru din: 20 Apr 2007 17:14
Localitate: Bucuresti
Contact:

.

Mesaj de mosharu » 02 Oct 2007 20:28

Andrei, ok. Sa vedem ce zic si ceilantzi baietzi ;-)
Ar fii misto sa facem un mini-concurs de 24/h amical fara vreo miza financiara :idea:

Avatar utilizator
Andrei I.
senior member
Mesaje: 359
Membru din: 13 Oct 2006 08:22
Contact:

Re: .

Mesaj de Andrei I. » 02 Oct 2007 22:53

CristianSurdu scrie:Andrei, ok. Sa vedem ce zic si ceilantzi baietzi ;-)
Ar fii misto sa facem un mini-concurs de 24/h amical fara vreo miza financiara :idea:
Mie imi surade ideea ... totusi se face frig si trebuie sa ne miscam repede daca vrem sa-l facem.

Sau hai sa-l facem in primavara..ca sa avem despre ce vorbi pe forum toata iarna :lol:

Oricum ar fi frumos un concurs la care sa conteze doar cei mai mari 3 pesti prinsi de fiecare echipa...si atat. Nu toata cantitatea ca e mult din ala mic...si nici cel mai mare ca ar fi simplu bulan. Sa se puncteze cei mai mari 3 crapi. 1kg=1punct. Cine are cel mai mare nr. de puncte din 3 crapi a castigat.

Cum vi se pare?

Andrei

florin-v
member
Mesaje: 124
Membru din: 19 Ian 2007 10:12

Mesaj de florin-v » 03 Oct 2007 11:13

weekend-ul asta o sa fie nasol, iar domnul Albastroiu a zis ca maxim luna octombrie o mai tine deschisa !!!
legat de castig daca tot nu are miza ar fii super tare sa castige achipa cu cel mai mic peste( crap) :D :D :D :D

DANEZU
member
Mesaje: 224
Membru din: 14 Iun 2006 18:21
Localitate: BUCURESTI

Mesaj de DANEZU » 04 Oct 2007 18:54

ma bag si eul a concurs si in week-end la peris, mai vine cineva de sambata dupa pranz pana duminica????
DUMNEZEU ESTE PESCAR !!!
www.clubul-pescarilor.ro

DANEZU
member
Mesaje: 224
Membru din: 14 Iun 2006 18:21
Localitate: BUCURESTI

Mesaj de DANEZU » 04 Oct 2007 19:08

si ar mai fi un aspect foarte important pe care nu trebuie sa-l uitam: Mai este de acord domnul Albastroiu sa se organizeze concursuri pe aceasta balta???
DUMNEZEU ESTE PESCAR !!!
www.clubul-pescarilor.ro

Avatar utilizator
mosharu
maniac
Mesaje: 2545
Membru din: 20 Apr 2007 17:14
Localitate: Bucuresti
Contact:

.

Mesaj de mosharu » 06 Oct 2007 16:31

Danezule, nu cred ca este impotriva Dl. Albastroiu sa facem un mini concurs amical. Hai sa o "comitem" pe 13-14 Oct.
Si cred ca va fii si ultima iesire pe anul asta. Ce zicetzi?
Danezu , Gabi, Andrei , Danio ( ?? ) ..."vorbim" pe messenger despre asta.

Avatar utilizator
GabiSandu
member
Mesaje: 117
Membru din: 20 Sep 2006 13:33
Localitate: Piatra Neamt

Mesaj de GabiSandu » 07 Oct 2007 18:44

Cristi, eu sunt la Peris de pe 12 Octombrie impreuna cu alti 2 baieti si stau pana Duminica dimineata, am facut deja rezervare la d-ul Albastroiu. Nu am putut sa-ti raspund pana acum ca am fost plecat in Delta. Din pacate eu Duminica dimineata plec, dupa cum probabil stii sunt din Piatra Neamt si pana seara trebuie sa ajung acasa.

Totodata vin pentru 48 de ore si pe data de 19 Octombrie. In ceea ce ma priveste sunt de acord in weekend-ul 19 -21 Octombrie.

In weekend-ul 12-14 vin cu cineva de la o revista de specialitate din zona noastra pentru a face un reportaj legat de Peris si dorim sa pescuim unul langa celalalt si anume in zona standului 1, mai ales ca este prima data cand el vine pe aceasta balta.

Sper sa gasim o cale de a ne intalni cat mai multi. Astept propuneri...
Clubul Sportiv PLANET CARP - Piatra Neamt
www.planetcarp.ro

Avatar utilizator
Andrei I.
senior member
Mesaje: 359
Membru din: 13 Oct 2006 08:22
Contact:

Mesaj de Andrei I. » 08 Oct 2007 10:26

@ Danezu

Cat avea "pestisoru" care mi-a rupt si l-ai agatat? Chiar sunt curios :P ..

Am avut 2 lansete una peste alta si se facuse nod..l-am avut 1 minut in lanseta apoi s-a rupt prin frecare fir pe fir.

Mi-a zis Dl. Albastroiu ca l-ai fi prins tu dupa aia...

Andrei

Scrie răspuns