DJ CRAP Cupa Olteniei 10--13 iulie

Anunturi, detalii desfasurare, etc

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Închis
Val Pangica
member
Mesaje: 170
Membru din: 05 Ian 2008 21:40

Mesaj de Val Pangica » 23 Iul 2008 15:59

Mai omule esti prea prost ca la 9 postari de ale tale sa nu fiu sigur ca esti o facatura ! Sunt probleme mari de comportament pe aceste situri - apar dedublari de personalitate , samd ( gen Hackle & Jackle [niste ciori celebre, din desene animate] - sa nu spun Dr Hyde & ... ca asta inseamna cultura )
Cred ca multi dintre voi ar trebuii sa consulte un psiholog , pentru ca atita timp cit nu au curaj sa scrie sub nume propriu si se dedau la astfel de ##### ........, practic nu ai cu cine vorbi !

In situatia de fata cind eu ii explicam lui Cotelici cit de frant este - s-a gasit un baiat "istet" , cu 9 postari :mrgreen: :mrgreen: , sa scrie si el ceva ! Crezi ca daca Dan avea ceva replica , nu scria ? Ca doar la pix si la carcoteala se pricepe - cu sculele de crap sta mai rau ! Se chinuie saracu de atitia ani si nu a trecut de pragul psihologic :lol: :lol: sa mor ca ma bate gindul sa infiintez o fundatie - "Pescuitul pentru toti" la care sa ii propun lui Dan o functie de presedinte - pentru ca la cite eforturi a facut sa priceapa ceva din pescuit - NU s-a prins de el nimic - in schimb este un excelent pedagog !

fane diamant
new member
Mesaje: 11
Membru din: 14 Iul 2008 15:00

Mesaj de fane diamant » 23 Iul 2008 17:00

pangica

........."niste ciori celebre"......negresit o sa ne intalnim si sa te vad atunci ce vei face

Avatar utilizator
Dan Cotelici
veteran
Mesaje: 704
Membru din: 14 Ian 2003 09:47
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de Dan Cotelici » 24 Iul 2008 11:51

Val Pangica scrie:Mai omule esti prea prost ca la 9 postari de ale tale sa nu fiu sigur ca esti o facatura ! Sunt probleme mari de comportament pe aceste situri - apar dedublari de personalitate , samd ( gen Hackle & Jackle [niste ciori celebre, din desene animate] - sa nu spun Dr Hyde & ... ca asta inseamna cultura )
Cred ca multi dintre voi ar trebuii sa consulte un psiholog , pentru ca atita timp cit nu au curaj sa scrie sub nume propriu si se dedau la astfel de ##### ........, practic nu ai cu cine vorbi !

In situatia de fata cind eu ii explicam lui Cotelici cit de frant este - s-a gasit un baiat "istet" , cu 9 postari :mrgreen: :mrgreen: , sa scrie si el ceva ! Crezi ca daca Dan avea ceva replica , nu scria ? Ca doar la pix si la carcoteala se pricepe - cu sculele de crap sta mai rau ! Se chinuie saracu de atitia ani si nu a trecut de pragul psihologic :lol: :lol: sa mor ca ma bate gindul sa infiintez o fundatie - "Pescuitul pentru toti" la care sa ii propun lui Dan o functie de presedinte - pentru ca la cite eforturi a facut sa priceapa ceva din pescuit - NU s-a prins de el nimic - in schimb este un excelent pedagog !
medicamente, medicamente, medicamente.
vodca nu te mai ajuta la nimic, ti-a innecat si ultimul neuron.
Second BEST is FIRST loser

Închis