DJ CRAP Cupa Olteniei 10--13 iulie

Anunturi, detalii desfasurare, etc

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Închis
Mary2005
member
Mesaje: 273
Membru din: 13 Mar 2006 23:41

Mesaj de Mary2005 » 17 Iul 2008 16:34

Val Pangica scrie:Dane eu asa om nepriceput la pescuit , in orice combinatie , cu asa tupeu de a promova in functii de conducere , nu am vazut de cind mama ma facut !! Ride lumea de tine omule ! Nu mai esti patetic , esti deja penibil !!! Dar nu e treaba mea sai iti socoteala functiilor , eu te ard la pescuit !! , dar daca vreodata o sa ajungi sa ma conduci prin vreo organizatie , ca aici te pricepi , eu ma duc dracului si fuggg repede numai sa nu te mai vad , nici pe tine si nici pe prietenul tau !

..................................................................

De fapt ce mi bat eu capul , ca nu am cu cine

Val Pangica
member
Mesaje: 170
Membru din: 05 Ian 2008 21:40

Mesaj de Val Pangica » 17 Iul 2008 16:42

Mary2005 scrie:
Val Pangica scrie:Dane eu asa om nepriceput la pescuit , in orice combinatie , cu asa tupeu de a promova in functii de conducere , nu am vazut de cind mama ma facut !! Ride lumea de tine omule ! Nu mai esti patetic , esti deja penibil !!! Dar nu e treaba mea sai iti socoteala functiilor , eu te ard la pescuit !! , dar daca vreodata o sa ajungi sa ma conduci prin vreo organizatie , ca aici te pricepi , eu ma duc dracului si fuggg repede numai sa nu te mai vad , nici pe tine si nici pe prietenul tau !

..................................................................

De fapt ce mi bat eu capul , ca nu am cu cine
Stii ca exista o vorba cu musca si cu organul defecator al calului ! Acolo te-ai bagat si tu , cred ca nu aveai dialog cu nimeni si te-ai trezit sa scrii pe forum , strict legat de discutia mea cu Cotelici . Stiu ca prin contract trebuie sa pupi dreapta patronului ( asa e regula la voi ) , dar ma lasi ...........

Mary2005
member
Mesaje: 273
Membru din: 13 Mar 2006 23:41

Mesaj de Mary2005 » 17 Iul 2008 18:00

Val Pangica scrie:
Mary2005 scrie:
Val Pangica scrie:Dane eu asa om nepriceput la pescuit , in orice combinatie , cu asa tupeu de a promova in functii de conducere , nu am vazut de cind mama ma facut !! Ride lumea de tine omule ! Nu mai esti patetic , esti deja penibil !!! Dar nu e treaba mea sai iti socoteala functiilor , eu te ard la pescuit !! , dar daca vreodata o sa ajungi sa ma conduci prin vreo organizatie , ca aici te pricepi , eu ma duc dracului si fuggg repede numai sa nu te mai vad , nici pe tine si nici pe prietenul tau !

..................................................................

De fapt ce mi bat eu capul , ca nu am cu cine
Stii ca exista o vorba cu musca si cu organul defecator al calului ! Acolo te-ai bagat si tu , cred ca nu aveai dialog cu nimeni si te-ai trezit sa scrii pe forum , strict legat de discutia mea cu Cotelici . Stiu ca prin contract trebuie sa pupi dreapta patronului ( asa e regula la voi ) , dar ma lasi ...........

Daca te uiti bine nu este un topic cu tine si cu Cotelici.

Este un topic despre un concurs , la care nici macar nu ai participat , si daca ai ceva cu Cotelici ar fi bine sa vb in particular.

"Atentie: noul regulament al forumului

Rolul acestui forum este de a facilita discutii de calitate despre pescuit si schimbul de informatii intre pescarii de crap.
Incercam sa cream o atmosfera de prietenie, un loc in care sa ne simtim bine si sa putem avea un schimb de informatii organizat, obiectiv, si interesant pentru noi toti .
2. Se pastreaza subiectul discutiei, in incercarea de a mentine un topic cat mai la subiect. Discutiile sunt libere si exista o limita a bunului simt in care se deviaza de la topic, devierile persistente vor fi sterse.
3. Trebuie pastrat un limbaj civilizat, si mai mult decat atat, o atitudine amicala si prietenoasa fata de ceilalti participanti la forum.
4. Discutia se poarta la nivelul ideilor si nu la nivelul persoanelor
5. Daca un user considera ca a fost jignit, ironizat, sau ca a fost tratat necorespunzator de catre un alt user, acest lucru va fi adus la cunostiinta moderatorilor sau Site admin-ului si nu vor fi starnite polemici, discutii contradictorii, certuri, etc "

Cum nu ti cont de regulamentul site-lui rog administratorul sa ti dezactiveze contul

Avatar utilizator
Dan Cotelici
veteran
Mesaje: 704
Membru din: 14 Ian 2003 09:47
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de Dan Cotelici » 18 Iul 2008 13:35

Val Pangica scrie:dar daca vreodata o sa ajungi sa ma conduci prin vreo organizatie , ca aici te pricepi , eu ma duc dracului si fuggg repede numai sa nu te mai vad , nici pe tine si nici pe prietenul tau !
Iti recomand deja sa iei directia Socola sau Poiana Mare.
Acolo poti fi tratat corespunzator.
Ai face bine sa ne lasi in pace aici pe crap.ro.
Nu inteleg cum, dupa ce ai jignit pe toata lumea, mai ai acces aici.Scrie in continuare acolo pe minunatul site cu trafic subzero, unde nu-ti pot raspunde, pentru a confirma lasitatea de care ai data dovada pana acum.

PS.Ai prins vreun podium anul asta?Cate ai prins la viata ta?
Eu am prins vreo 5 asa ca nu-s cel mai prost pescar cum sugerezi tu.
Ultima oară modificat 21 Iul 2008 03:10 de către Dan Cotelici, modificat 1 dată în total.
Second BEST is FIRST loser

Avatar utilizator
Razvan.D
maniac
Mesaje: 1407
Membru din: 14 Mai 2005 14:17
Localitate: Belgium

Mesaj de Razvan.D » 18 Iul 2008 18:31

Mary2005 scrie: Cum nu ti cont de regulamentul site-lui rog administratorul sa ti dezactiveze contul

eheeeee,vrabia malai viseaza :mrgreen: ,nu ai fi singurul mary2005 care ar cere asta ;-)

VulcanescuDragos
new member
Mesaje: 28
Membru din: 27 Iun 2008 14:20

Mesaj de VulcanescuDragos » 20 Iul 2008 01:09

Am inteles ca se mai tine un concurs pe fantanele in toamna .Este adevarat ??Si daca se poate spune cam prin ce perioada va fi.

Val Pangica
member
Mesaje: 170
Membru din: 05 Ian 2008 21:40

Mesaj de Val Pangica » 21 Iul 2008 17:09

Dan Cotelici scrie:
Val Pangica scrie:dar daca vreodata o sa ajungi sa ma conduci prin vreo organizatie , ca aici te pricepi , eu ma duc dracului si fuggg repede numai sa nu te mai vad , nici pe tine si nici pe prietenul tau !
Iti recomand deja sa iei directia Socola sau Poiana Mare.
Acolo poti fi tratat corespunzator.
Ai face bine sa ne lasi in pace aici pe crap.ro.
Nu inteleg cum, dupa ce ai jignit pe toata lumea, mai ai acces aici.Scrie in continuare acolo pe minunatul site cu trafic subzero, unde nu-ti pot raspunde, pentru a confirma lasitatea de care ai data dovada pana acum.

PS.Ai prins vreun podium anul asta?Cate ai prins la viata ta?
Eu am prins vreo 5 asa ca nu-s cel mai prost pescar cum sugerezi tu.
Mai fraiere tu nu stii sa citesti ? Anul asta am fost la 2 concursuri - locul 3 pe echipe la Open ( ce nu ai sa prinzi tu cit o sa traiesti ! ) cu locul 2 pe sectorul meu , si locul 3 la Peris pe sectoare bune ( m-au batut - culmea !!! - canalul de intrare si deversorul ! ) . Iti pun la dispozitie colectie de diplome ( 90 % de locul 2 :lol: :lol: ) ca sa iti faci si tu clasor de timbre . Dar cum tu spui ca locul 1 conteza - nu cred ca le vei lua in considerare :lol: :lol: :lol: Tot frint ramai - cu 5 podiumuri in 5-6 ani de pescuit . Cred ca tu ai un singur loc 1 - atunci cind i-ai ciordit pe Maty si Nae , de a vuit Darvariul 2 ani de zile :lol: :lol: :lol: Si atunci ai avut meritul sa ii pui bonduelle pe rig lui Adriano , la timp si in secventa pe care o vroia el .

Cezar Bibu
member
Mesaje: 251
Membru din: 09 Oct 2003 22:23

Mesaj de Cezar Bibu » 21 Iul 2008 20:54

@Val,
Crezi gresit, la concursul cu pricina, Adriano l-a avut partener pe Sandel Calina !

Val Pangica
member
Mesaje: 170
Membru din: 05 Ian 2008 21:40

Mesaj de Val Pangica » 21 Iul 2008 22:54

Scuzati-ma ! :lol: :lol: :lol: :lol:

fane diamant
new member
Mesaje: 11
Membru din: 14 Iul 2008 15:00

Mesaj de fane diamant » 22 Iul 2008 07:21

val pangica

taicule, ti-au murit laudatorii ?

nu cred sa-l fi auzit vreodata pe tata nitu, matty, badica, serbu,...etc, sa se laude atat cu diplomele sau cupele castigate in concursuri...


nu inteleg ce vrei sa dovedesti cu asta.....cred ca ai dovedit suficient la calificarile de anul trecut......

Închis