Unicat in Romania ! "OVER10" - PERIS

Anunturi, detalii desfasurare, etc

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Dan Cotelici
veteran
Mesaje: 704
Membru din: 14 Ian 2003 09:47
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de Dan Cotelici » 03 Iun 2008 11:48

Tankard scrie:Cristi,

Cred ca Florentin ridica problema concurentei a 2 concursuri simultane pe Darvari si nu a Crap4ever vs. Over10.
Crap4ever individual 18-21 septembrie
Concurs intercluburi 16-21 septembrie
Probabil nea Victor o sa lamureasca chestiunea in timp util.
Nu prea mai erau locuri in calendarul competitional si asa foarte incarcat.Crap 4ever individual nu se mai tine deoarece un concurs intercluburi este mai interesant.
Second BEST is FIRST loser

Avatar utilizator
mosharu
maniac
Mesaje: 2545
Membru din: 20 Apr 2007 17:14
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de mosharu » 03 Iun 2008 19:04

Dan Cotelici scrie:
Nu prea mai erau locuri in calendarul competitional si asa foarte incarcat.Crap 4ever individual nu se mai tine deoarece un concurs intercluburi este mai interesant.
Multumesc Dan pt. postare! In felul asta nea Victor , Florentin Iuga & ...altii, vor vedea ca nu am pus data lui Over 10...de "capul meu" :lol:

piranha
new member
Mesaje: 5
Membru din: 03 Iun 2008 19:57

Mesaj de piranha » 03 Iun 2008 20:48

VA SALUT,

Sunt nou printre dvs, doresc sa aflu conditiile/regulamnetul concursului organizat de dl CRISTIAN SURDU.

Multumesc

Avatar utilizator
mosharu
maniac
Mesaje: 2545
Membru din: 20 Apr 2007 17:14
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de mosharu » 03 Iun 2008 21:05

piranha scrie:VA SALUT,

Sunt nou printre dvs, doresc sa aflu conditiile/regulamnetul concursului organizat de dl CRISTIAN SURDU.

Multumesc
piranha..."domn" o fi fost Tata ...eu sunt Cristi "mosharu" :lol:
regulamentul il citesti pe prima pagina a topicului.....

Avatar utilizator
maiden
Moderator
Mesaje: 1552
Membru din: 30 Mar 2006 07:55
Localitate: GL,TL
Contact:

Mesaj de maiden » 03 Iun 2008 22:36

Moshare....poate vin cu nea Stan "piranha" la concurs, si-ti iau premiul...ai grija !! :lol: :lol:
Daca peşte nu e, nimic nu e !!! :))

Multe sfaturi utile cu privire la forum, si nu numai, găsiţi AICI

piranha
new member
Mesaje: 5
Membru din: 03 Iun 2008 19:57

Mesaj de piranha » 03 Iun 2008 22:41

CristianSurdu scrie:
piranha scrie:VA SALUT,

Sunt nou printre dvs, doresc sa aflu conditiile/regulamnetul concursului organizat de dl CRISTIAN SURDU.

Multumesc
piranha..."domn" o fi fost Tata ...eu sunt Cristi "mosharu" :lol:
regulamentul il citesti pe prima pagina a topicului.....
"MOSHARE",

Iarta-mi netrebnicia ca am intrebat, am spus clar ca sunt "NOU" nu era normal sa raspunzi civilizat ? sau daca organizezi un concurs esti "DUMNEZEU" ?...am uitat...voi sunteti "moderatori"(Moshare....poate vin cu nea Stan "piranha" la concurs, si-ti iau premiul...ai grija !!), "veterani", etc, EHE, mare este CRAPUL ALA DE LA PERIS

Avatar utilizator
mosharu
maniac
Mesaje: 2545
Membru din: 20 Apr 2007 17:14
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de mosharu » 03 Iun 2008 22:48

piranha scrie:
CristianSurdu scrie:
piranha scrie:VA SALUT,

Sunt nou printre dvs, doresc sa aflu conditiile/regulamnetul concursului organizat de dl CRISTIAN SURDU.

Multumesc
piranha..."domn" o fi fost Tata ...eu sunt Cristi "mosharu" :lol:
regulamentul il citesti pe prima pagina a topicului.....
"MOSHARE",

Iarta-mi netrebnicia ca am intrebat, am spus clar ca sunt "NOU" nu era normal sa raspunzi civilizat ? sau daca organizezi un concurs esti "DUMNEZEU" ?...am uitat...voi sunteti "moderatori"(Moshare....poate vin cu nea Stan "piranha" la concurs, si-ti iau premiul...ai grija !!), "veterani", etc, EHE, mare este CRAPUL ALA DE LA PERIS
na'i inteles nimic....am facut o gluma cu tine cu "domnule" :lol:
ai luat foc degeaba.......
asa ca pt mintea ta, la ORICE concurs organizat, REGULAMENTUL este pe prima pagina a topicului......

piranha
new member
Mesaje: 5
Membru din: 03 Iun 2008 19:57

Mesaj de piranha » 03 Iun 2008 23:02

"MOSHARE",
mintea unui om poate fi "scurta" nu si a mea, nu toti oamenii inghit glumele, se discuta totusi despre un concurs in PREMIERA dar, si in "cazul meu" este normal sa reactionez asa (eu din fericire ma informez in privinta concurentilor din romania) si sunt la zi cu se ce intampla in romania cu privire la carp-fishing, fi sigur ca am inteles absolut tot.

Acum ai sa discutam de concurs;

-14 standuri ? - este concurs in familie ?
-se puncteaza de la 10 kg in sus ?

...reguli stricte pentru o cupa si 4000 lei

...pai nici BELGIA, FRANTA, OLANDA nu organizeaza asa ceva

Modificam macar puctajul, 15 kg...?

PS. nu la toate concursurile organizate se posteaza ca "prim subiect" REGULAMENTUL intr-un topic, asta asa pentru mintea ta la care pot aduce exemple :D, daca te respecti o faci prin alte mijloace...nu tre sa spun, presa, tele/radio (stiu, costa cam mult in romanika minutul de reclama dar, un brand se respecta, nu ?)

Avatar utilizator
mosharu
maniac
Mesaje: 2545
Membru din: 20 Apr 2007 17:14
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de mosharu » 04 Iun 2008 07:00

piranha scrie:"MOSHARE",
mintea unui om poate fi "scurta" nu si a mea, nu toti oamenii inghit glumele, se discuta totusi despre un concurs in PREMIERA dar, si in "cazul meu" este normal sa reactionez asa (eu din fericire ma informez in privinta concurentilor din romania) si sunt la zi cu se ce intampla in romania cu privire la carp-fishing, fi sigur ca am inteles absolut tot.

Acum ai sa discutam de concurs;

-14 standuri ? - este concurs in familie ?
-se puncteaza de la 10 kg in sus ?

...reguli stricte pentru o cupa si 4000 lei

...pai nici BELGIA, FRANTA, OLANDA nu organizeaza asa ceva

Modificam macar puctajul, 15 kg...?

PS. nu la toate concursurile organizate se posteaza ca "prim subiect" REGULAMENTUL intr-un topic, asta asa pentru mintea ta la care pot aduce exemple :D, daca te respecti o faci prin alte mijloace...nu tre sa spun, presa, tele/radio (stiu, costa cam mult in romanika minutul de reclama dar, un brand se respecta, nu ?)

gogule, iti recunosc stilul de scris....nu te mai da in stamba ...... :lol:

Val Pangica
member
Mesaje: 170
Membru din: 05 Ian 2008 21:40

Mesaj de Val Pangica » 07 Iun 2008 16:47

Ai stabilit data concursului Mosharule ?

Scrie răspuns