Desfasurare concurs Haromfa - Ungaria

Anunturi, detalii desfasurare, etc

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

peterfi lajos
member
Mesaje: 226
Membru din: 15 Noi 2005 09:37

Mesaj de peterfi lajos » 30 Mar 2008 08:21

tibi micu a incercat sa faca "manevre" dar a fost prins. :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Avatar utilizator
tibi micu
member
Mesaje: 269
Membru din: 14 Noi 2007 19:42
Localitate: Timisoara
Contact:

Mesaj de tibi micu » 30 Mar 2008 09:07

am GRESIT...sunt rezultatele din 2007 :oops: nu am fost atent la detalii :roll:

Avatar utilizator
vladut mateianu
veteran
Mesaje: 503
Membru din: 23 Ian 2008 13:50
Contact:

Mesaj de vladut mateianu » 30 Mar 2008 20:20

Cu toate ca ne-a si nins, ne-am intors sanatosi, chiar daca nu si castigatori de data asta ! Poate la anul . Multumim celor care au fost alaturi de noi si ne-au incurajat, imi permit ca numele echipei sa ne cerem scuze ptr clasarea modesta pe care am obtinut-o ! :cry:

Avatar utilizator
teacher64
veteran
Mesaje: 768
Membru din: 03 Mar 2007 12:25
Localitate: Timisoara
Contact:

Mesaj de teacher64 » 30 Mar 2008 20:44

vladut mateianu scrie:Cu toate ca ne-a si nins, ne-am intors sanatosi, chiar daca nu si castigatori de data asta ! Poate la anul . Multumim celor care au fost alaturi de noi si ne-au incurajat, imi permit ca numele echipei sa ne cerem scuze ptr clasarea modesta pe care am obtinut-o ! :cry:
Important e ca ati participat! :D Va invidiez, pe bune, uite ca din Tm, desi e mult mai aproape, nu s-a dus nimeni! :oops:
Cer prea mult sa te rog sa ne faci un "film" al competitiei? Ce a mers si mai ales ce NU a mers? De multe ori, din semi-esecuri inveti mai mult decat dintr-o victorie!
Multi chemati, putini alesi...(Pestii!!!) :))

Avatar utilizator
Dan Pop-Coman
veteran
Mesaje: 533
Membru din: 12 Sep 2006 22:43
Localitate: Lugoj
Contact:

Mesaj de Dan Pop-Coman » 31 Mar 2008 08:18

Felicitari Vladut ! nu ai pt. ce sa-ti ceri scuze.Intrun concurs e nevoie si de noroc,iar in acest concurs va lipsit.Va revansati voi la C.M. :D

Avatar utilizator
alex_mures
veteran
Mesaje: 593
Membru din: 23 Ian 2008 20:35
Localitate: TG-MURES
Contact:

Mesaj de alex_mures » 31 Mar 2008 16:48

asa-i Vladut,felicitari
nu conteaza locul,conteaza ca a-ti participat :D

Avatar utilizator
vladut mateianu
veteran
Mesaje: 503
Membru din: 23 Ian 2008 13:50
Contact:

Mesaj de vladut mateianu » 31 Mar 2008 23:21

Va multumesc ptr .incurajari !
Nu stiu exact ce nu a functionat, poate norocul, poate tactica aleasa...Ideea este ca am intalnit foarte multe echipe mult mai bine pregatite decat noi , cu o mare experienta pe balta respectiva. Noi am crezut ca nada noastra va face minuni de una singura :D dar nu a fost chiar asa. Au existat 2 standuri , 10 si 15(pontonul Vip) care au dat invariabil cantitati mari de crap, intre 25 si 85 de kg pe mansa !!!!!!!! Noi nu am avut noroc sa tragem la macar 1 din cele 5 trageri la sorti unul dintre aceste standuri. :cry:
Plus ca inca nu am inteles exact ce cauta ungurii(si ceilalti pescari cu ani de experienta pe aceasta balta) linga radacinile nuferilor care impanzesc balta : ba cauta radacina verde, ba rosie, ba galbena si putreda, ba galbena cu viermisori, ba fund nisipos-ba namol, etc.... :roll:
Asta e, poate la anul ! :D

Avatar utilizator
carprom
maniac
Mesaje: 2299
Membru din: 29 Ian 2003 03:07
Localitate: germany
Contact:

Mesaj de carprom » 01 Apr 2008 09:33

vladut mateianu scrie: cu o mare experienta pe balta respectiva.
Asta conteaza foarte mut, mai ales la o balta cum e Haromfa.

numai bine

Scrie răspuns