STANDURI SI REZULTATE CUPA PELICANUL 11-16 MAI

Anunturi, detalii desfasurare, etc

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Închis
oanavictor
veteran
Mesaje: 720
Membru din: 25 Ian 2005 22:42
Contact:

Mesaj de oanavictor » 18 Mai 2008 20:34

@PANGICA

BAI HOTULE DE CRAPI SI BETIV NOTORIU ,CUM POTI SA AI TUPEUL SA -TI BATI JOC DE MUNCA UNOR PESCARI SI SA-I INVINOVATESTI DE BAZACONIILE CARE LE AI IN CREERUL TAU IMBIBAT CU VODCA ?????????.
CUM I-TI PERMITI SA DENIGREZI UN CONCURS LA CARE NU AI PARTICIPAT ?????????.
CUM I-TI PERMITI SA DENIGREZI O BALTA PE CARE NU O FRECVENTEZI ???????????.
CUM I-TI PERMITI SA JICNESTI SI SA ACUZI PE CINEVA CARE NU TE-A LASAT SA FURI SI SA FACI COMBINATII IN ULTIMA NOAPTE DE CONCURS .??????????????
NU PREA TI- CONVENIT CAND AI FOST TURNAT DE ARBITRII CA LE-AI PROMIS 2000 EURO ,EU AM LUAT MASURA DE A MAI ADUCE INCA UN ARBITRU IN PLUS ,ASTFEL PLANUL TAU DE A FRAUDA UN CONCURS A ESUAT !!!!!!!!!!!!!!!
CUM AU CERUT VECINII TAI O GALEATA DE BOILLIES ,LA FEL AI CERUT SI TU O PUNGA DE NASH SI NISTE DIP ,CA NU MAI PRINDEAI DELOC CU SPECIALITATILE TALE DE VREO 10 FELURI .LA TINE ESTE VOIE SI ESTE CORECT ,IAR LA EI ESTE IMORAL ?????????????????
DE CE TE-AU DERANJAT JANDARMII DE VIS-A -VIS ???????????
NU CUMVA TI-AU DAT PLANURILE PESTE CAP ?????????????
CUM I-TI PERMITI SA TE FACI CA NU INTELEGI O POSTARE TALMACIND-O CA AR FI PUS LIBELULE IN AC ,CAND LIBELULELE SUNT IN CREERUL TAU BETIV .????????????
CUM I-TI PERMITI SA INVENTEZI PE ACEST MAHOMED ,CARE INTRA DIRECT IN SCANDAL DE LA PRIMA POSTARE ?????????????.
TU CARE AI NENOROCIT LUMEA CRAPISTA FIIND AUTORUL MORAL AL CELEBRULUI PARTENERIAT CU AGVPS PRIN PRIETENIA PE CARE AI AVUT-O SI O AI CU PRESEDINTELE AGVPS .,FIIND MIJLOCITORUL COMBINATIEI ,AR TREBUI SA-TI TORNI CENUSA IN CAP SI SA TE DUCI LA BISERICA SA TI SE IERTE PACATELE .
CINE TE-A PUS SA SCRII BAZACONIILE ASTEA BAI ''COADA DE TOPOR ????????????????.
CARE ESTE SCOPUL POSTARILOR TALE PLINE DE VENIN?????????????

DACA ERAI BARBAT SI I-TI ASUMAI CELE CE AI SCRIS MAI INAINTE RASPUNDEAI LA TELEFON ,SI NU TE-AI FI ASCUNS CA UN MIELUSEL .

NUMARUL MEU DE TELEFON ESTE 0744630226.
AL TAU SA SCHIMBAT CUMVA SI NU-L MAI STIU EU ?????????????
ASTEPT O EXPLICATIE BARBATEASCA ,PRIN VIU GRAI ,DACA AI CURAJUL SI ESTI TREAZ ,SAU MACAR CAND TE-OI TREZI. :!: :!:
www.darvari.ro
Clubul de Pescuit Crap Pelicanul
Cea mai mare realizare a diavolului a fost accea ca a convins lumea ca nu exista!

oanavictor
veteran
Mesaje: 720
Membru din: 25 Ian 2005 22:42
Contact:

Mesaj de oanavictor » 18 Mai 2008 21:11

@PANGICA

SI CA SA TI SE LIMPEZEASCA ACEL CREER IMBIBAT IN ALCOHOL SI SA TI SE RIDICE CEATA DIN CAP ,I-TI OFER O LECTIE DESPRE LIBELULE [GRATIS ,CA TU DACA NU GASESTI PE CINEVA CARE SA-TI OFERE CEVA MOCA NU TE INTERESEAZA ]
IN PERIOADA IN CARE SA DESFASURAT CONCURSUL ,PE LACURILE ADANCI ,RAURI SI FLUVII [LA INCALZIREA BRUSCA A APEI ]LIBELULELE SE TRANSFORMA IN ''RUSALII''SE DESPRIND DIN SOL SI PLUTESC INTRE APE SI LA SUPRAFATA APEI .ESTE HRANA PREFERATA A STURIONILOR SI A CRAPULUI IN ACEASTA PERIOADA .
LACUL DARVARI FACE PARTE INTEGRALA DIN RAUL MOSTISTEA ,IAR ADANCIMEA MEDIE ESTE DE 6 M .PLOILE CALDE DIN ACEASTA PERIOADA A DUS LA CRESTEREA BRUSCA A TEMPERATURII APEI ,CRAPUL ARE CU CE SE HRANI [DOAR PRIN SIMPLA RESPIRATIE ARE HRANA CA LA O TRANSFUZIE ]SI NU-I ARDE DECAT DE IMPERECHERE [APA AJUNGAND LA 20 GRADE IN 5 ZILE .

DACA ESTI BARBAT SI AI SIMTUL RASPUNDERII LA CELE CE AI AFIRMAT ,NUMARUL MEU DE TELEFON ESTE 0744630226
www.darvari.ro
Clubul de Pescuit Crap Pelicanul
Cea mai mare realizare a diavolului a fost accea ca a convins lumea ca nu exista!

Avatar utilizator
vladut mateianu
veteran
Mesaje: 503
Membru din: 23 Ian 2008 13:50
Contact:

Mesaj de vladut mateianu » 18 Mai 2008 21:18

ALOOOOOO !!!!!

Sunt normale oare aceste postari ? Iar incepi sa-i jignesti pe toti domnule Oana ? Iar incepi cu amenintarile si cu teroarea ?

Chiar nu poti sa porti o discutie civilizat ? Ca pana acum i-ai jignit pe toti cu care ai dialogat si nu ti-au impartasit opiniile.... :oops:

Sfatul meu este sa lasi acest forum in pace si sa nu incerci sa-l distrugi cu scandaluri , amenintari si jigniri ca pe "celalalt". La discutii tehnice nu am observat sa ai vre-o postare , domnule Oana ! :oops:

oanavictor
veteran
Mesaje: 720
Membru din: 25 Ian 2005 22:42
Contact:

Mesaj de oanavictor » 18 Mai 2008 21:20

@PANGICA

CAND FURI CRAPII DE LA TANCABESTI ,I-I DUCI ACASA SAU I-I VINZI CA SA CUMPERI VODCA SI COLA ?????????????

NUMARUL MEU DE TELEFON ESTE 0744630226
www.darvari.ro
Clubul de Pescuit Crap Pelicanul
Cea mai mare realizare a diavolului a fost accea ca a convins lumea ca nu exista!

Adrian B
member
Mesaje: 223
Membru din: 22 Oct 2007 09:31
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Adrian B » 18 Mai 2008 21:24

@ Oana Victor

In primul rand nu sunt de acord cu postarea dvs. agresiva. Ca e betiv sau nu dl Pangica, nu e relavant.
Haideti sa avem putin bun simt fata de forumistii spectatori si fata de acest site care promoveaza informatia si bunul simt. N-as vrea ca acest site sa se transforme in crapmania, unde erau intretinute scandalurile iar ca sa pui o intrebare acolo trebuia sa fi cel putin profesor in pescuit la crap si sa fi participat la cateva concursuri cu clasari in primii 10. Pt. ca cine punea o intrebare "banala" acolo era luat in primire.
Deci daca vreti sa va faceti un bine, alegeti-va mai cu grija cuvintele. In alta ordine de idei intrebarile dvs de mai sus mi s-au parut corecte.

@Val Pangica

dvs. ati inceput cu o postare in care spuneati ca nu prea se prinde peste pe Darvari, urmate de alte cateva postari care avea sa ne dea de inteles ca nu prea mai e peste in balta. Ati fost, ca sa zic asa un deschizator de drumuri. Eu mi-am scris o opinie, la care mi-ati raspuns civilizat si apreciez, in care imi spuneati ca era mai mult o intrebare pt "nea Victor". Ulterior...la urmatoarele postari ale dvs la acest subiect spuneti ca nu participati la concursuri pe Darvari ca nu sunteti in gratiile lui Oana Victor. :). Deci dvs puneati o intrebare si asteptati respuns de la o persoana despre care ulterior declarati ca nu ii sunteti in gratii?

Recomand opiniile argumentate si civilizate!!!

Cezar Bibu
member
Mesaje: 251
Membru din: 09 Oct 2003 22:23

Mesaj de Cezar Bibu » 18 Mai 2008 21:46

@Adrian B,

Observatiile tale sunt in general corecte, dar te rog sa iei in calcul ca pe crapmania lucrurile s-au mai schimbat intre timp...din pacate, atunci cind am intervenit acolo in calitate de moderator pentru a stopa mistoul la adresa unui new-comer, care pusese si el, saracul, o intrebare, am suparat si stirnit orgoliul unui alt pescar, mult mai batrin si experimentat. Cum ai da-o , e greu sa-i potolesti pe toti.. :cry:

oanavictor
veteran
Mesaje: 720
Membru din: 25 Ian 2005 22:42
Contact:

Mesaj de oanavictor » 18 Mai 2008 21:48

vladut mateianu scrie:ALOOOOOO !!!!!

Sunt normale oare aceste postari ? Iar incepi sa-i jignesti pe toti domnule Oana ? Iar incepi cu amenintarile si cu teroarea ?

Chiar nu poti sa porti o discutie civilizat ? Ca pana acum i-ai jignit pe toti cu care ai dialogat si nu ti-au impartasit opiniile.... :oops:

Sfatul meu este sa lasi acest forum in pace si sa nu incerci sa-l distrugi cu scandaluri , amenintari si jigniri ca pe "celalalt". La discutii tehnice nu am observat sa ai vre-o postare , domnule Oana ! :oops:
DOMNULE CLIPICI
Cine va da dreptul sa jicniti si sa creati polemica pe un alt site ,sa va amestecati si sa anulati munca unor oameni prin niste acuzatii aiuritoare ,cum vreti sa se apere niste oameni pe care ia-ti interzis sa mai posteze unde sunteti stapani ,cine va da dreptul sa denigrati un concurs care sa desfasurat intr-o maniera impecabila de organizare ,corectitudine si voie buna .
Cum va permiteti sa pomeniti numele DARVARI pe un alt si-te daca acest nume este interzis unde dumneavoastra conduceti si nu acceptati drepturi la replica .
puteti intra daca aveti simtul raspunderii pe www.darvari.ro unde va promit ca veti fi tratat asa cum se cuvine ...........
DE CE A-TI INCEPUT ACEASTA POLEMICA SI CU CE SCOP ?????????
DE CE VA INTERESEAZA DENIGRAREA LACULUI DARVARI ?????????
DE CE VA INTERESEAZA CUPA PELICANUL SI DESFASURAREA EI DACA NU A-TI PARTICIPAT SI NU VE-TI MAI PARTICIPA ?????????????
NU CUMVA VA DERANJEAZA CORECTITUDINEA CONCURSULUI ,CA NU A FOST NICI O CONTESTATIE ,CA SAU AFISAT REZULTATELE IN CEL MAI SCURT TIMP ,CA TOTI PESTII PRINSI AU FOST FOTOGRAFIATI SI POSTATI PE SITE ,NELASAND NICI O URMA DE BANUIALA .
SFATUL MEU ESTE SA VA POTOLITI ,CA NU PUTETI DUCE CATE RAZBOIE A-TI INCEPUT ,SI A INCEPUT SA SE STRAGA LATUL
www.darvari.ro
Clubul de Pescuit Crap Pelicanul
Cea mai mare realizare a diavolului a fost accea ca a convins lumea ca nu exista!

Avatar utilizator
vladut mateianu
veteran
Mesaje: 503
Membru din: 23 Ian 2008 13:50
Contact:

Mesaj de vladut mateianu » 18 Mai 2008 21:50

vladut mateianu scrie:ALOOOOOO !!!!!

Sunt normale oare aceste postari ? Iar incepi sa-i jignesti pe toti domnule Oana ? Iar incepi cu amenintarile si cu teroarea ?

Chiar nu poti sa porti o discutie civilizat ? Ca pana acum i-ai jignit pe toti cu care ai dialogat si nu ti-au impartasit opiniile.... :oops:

Sfatul meu este sa lasi acest forum in pace si sa nu incerci sa-l distrugi cu scandaluri , amenintari si jigniri ca pe "celalalt". La discutii tehnice nu am observat sa ai vre-o postare , domnule Oana ! :oops:
:roll: :roll: :roll: Plus ca m-ai citesc si femei si copii..... :oops:

Închis