Cel mai secret concurs de crap din anul 2008

Anunturi, detalii desfasurare, etc

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Scrie răspuns
oanavictor
veteran
Mesaje: 720
Membru din: 25 Ian 2005 22:42
Contact:

Cel mai secret concurs de crap din anul 2008

Mesaj de oanavictor » 24 Iun 2008 09:39

Incepe pe data de 25 iunie si se termina pe data de 28 iunie .
Nu se publica nici lista echipelor participante ,nici sistemul de desfasurare ,nici lacul unde se va desfasura ,nici regulamentul dupa care se puncteaza .
  • ESTE VORBA DE CAMPIONATUL NATIONAL DE PESCUIT LA CRAP ORGANIZAT DE APCR SI AGVPS ,IN URMA CARUIA SE VA DESEMNA ECHIPA CARE NE VA REPREZENTA LA CAMPIONATUL MONDIAL DIN AFRICA DE SUD .

CRED CA NU ESTE ASA DE IMPORTANT SI NICI ASA DE INTERESANT CA UN CONCURS LA BUGEAC ,STOLNICI ,GREACA ,DARVARI ...............
www.darvari.ro
Clubul de Pescuit Crap Pelicanul
Cea mai mare realizare a diavolului a fost accea ca a convins lumea ca nu exista!

oanavictor
veteran
Mesaje: 720
Membru din: 25 Ian 2005 22:42
Contact:

Mesaj de oanavictor » 25 Iun 2008 15:02

Ceva noutati?????????
Cate echipe ???????
Asezarea pe standuri ??????????
Se puncteaza TENUL ?????????
www.darvari.ro
Clubul de Pescuit Crap Pelicanul
Cea mai mare realizare a diavolului a fost accea ca a convins lumea ca nu exista!

Avatar utilizator
Tilea Gabriel
Moderator
Mesaje: 1726
Membru din: 26 Ian 2005 12:43
Localitate: Dumbravita , Timis
Contact:

Mesaj de Tilea Gabriel » 26 Iun 2008 09:22

Chiar ca ............stie cineva ceva ? Sa scris pe undeva de el ceva ?
Powered by two rods

stress
member
Mesaje: 143
Membru din: 12 Apr 2008 10:49
Localitate: bucuresti
Contact:

Mesaj de stress » 26 Iun 2008 09:33

Vreau si eu sa aflu de acest concurs, poate am cum sa ajung sa ma uit si eu macar un pic.

Avatar utilizator
silviu_ms
senior member
Mesaje: 371
Membru din: 07 Apr 2008 09:45

Mesaj de silviu_ms » 26 Iun 2008 11:28

mai rar asa ceva, cred ca nici echipele nu stiu exact unde se tine concursul....ne-ar interesa si pe noi pescarii de rand fara prea mari pretentii ceva vesti sau noutati despre concurs mai ales ca e decisiv...o bila neagra de la mine pt organizatori :evil:

Avatar utilizator
vladut mateianu
veteran
Mesaje: 503
Membru din: 23 Ian 2008 13:50
Contact:

Mesaj de vladut mateianu » 26 Iun 2008 12:42

Pentru cei cu adevarat interesati de acest concurs vizitati forumul APCR-ului pentru mai multe detalii despre desfasurare si rezultate.

Avatar utilizator
mirceas
veteran
Mesaje: 604
Membru din: 29 Feb 2004 11:11
Localitate: Brasov
Contact:

Mesaj de mirceas » 26 Iun 2008 13:09

ce trebuie sa faca o echipa ca sa participe la urmatoarele editii? multumesc.
fir intins!!

www.carpfishing.ro

Avatar utilizator
Dan Cotelici
veteran
Mesaje: 704
Membru din: 14 Ian 2003 09:47
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de Dan Cotelici » 26 Iun 2008 15:01

Sa recapitulam.
Intr-un articol din AVP si pe siteul APCR, organizatorii se laudau ca sistemul propus de ei si contestat de catre alte 6 cluburi are sustinerea a cel putin alte 10.
Sustinerea reala se vede. :lol:
SUNT DOAR 3 CLUBURI PARTICIPANTE.Unde or fi restul de 7?
Unde sunteti frate, de ce nu participati daca v-ati declarat sustinerea pentru sistem?Aveti curajul sa dati explicatii ca prin manevrarea si manipularea voastra s-a restrictionat accesul a cel putin 5 echipe care doreau sa participe.
SPEED CARP, PELICANU, AQUAMANIA, CRAPU SI CLUBUL PESCARILOR ce aveti de zis?
Second BEST is FIRST loser

Avatar utilizator
Dan Cotelici
veteran
Mesaje: 704
Membru din: 14 Ian 2003 09:47
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de Dan Cotelici » 26 Iun 2008 15:04

vladut mateianu scrie:Pentru cei cu adevarat interesati de acest concurs vizitati forumul APCR-ului pentru mai multe detalii despre desfasurare si rezultate.
Dar aici de ce nu se pot posta informatii sau pe site-ul asta doar neluati la misto?
Second BEST is FIRST loser

oanavictor
veteran
Mesaje: 720
Membru din: 25 Ian 2005 22:42
Contact:

Mesaj de oanavictor » 26 Iun 2008 17:07

In articolul din revista Aventuri la pescuit ,scris de catre conducerea APCR in care se explica sistemul de desfasurare ,au fost citati in afara celor care se opun sistemului [Oana -Pelicanul ,Cotelici-Cotelici-Pescar 4 Ever,Badica -Speed Carp,Marian Oprea -Crapu,Cornel Serbu-Clubul Pescarilor ,Sorin Podaru-Aquamania ]si domnii pescari care sunt de acord cu sistemul -LIVIU MIHAESCU -APS OLTENIA ,VALI BONTO -CARPNEWS,VALI VESA -TOMIS CONSTANTA ,FLORENTIN IUGA -CARP ZONE ,IMPERIAL FISHING ,ETC .
ATAT DE ACORD AU FOST CU SISTEMUL PROPUS .................INCAT NU AU MAI PARTICIPAT .
CRED CA SE CUVIN NISTE EXPLICATII REZONABILE DIN PARTEA APCR ,AGVPS ,CAT SI A DOMNILOR CARE INITIAL AU FOST DE ACORD CU SISTEMUL ,IAR APOI SAU RETRAS .
ESTE CEA MAI SLABA PARTICIPARE DIN ISTORIA CALIFICARILOR .
OARE CEL CE VA FI DESEMNAT CAMPION NATIONAL ,MERITA CU ADEVARAT ACEST TITLU ???????????????
OARE ECHIPA CARE VA FI CASTIGATOARE ,ESTE CU ADEVARAT CEA MAI PUTERNICA DIN ROMANIA ???????????????
DE CE LA ALTE CONCURSURI SE POSTEAZA REZULTATELE SI PE CRAP.RO ,IAR ACUM NU ???????????????
RUSINE ORGANIZATORILOR !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
www.darvari.ro
Clubul de Pescuit Crap Pelicanul
Cea mai mare realizare a diavolului a fost accea ca a convins lumea ca nu exista!

Scrie răspuns