Cel mai secret concurs de crap din anul 2008

Anunturi, detalii desfasurare, etc

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Scrie răspuns
Avatar utilizator
teacher64
veteran
Mesaje: 768
Membru din: 03 Mar 2007 12:25
Localitate: Timisoara
Contact:

Mesaj de teacher64 » 13 Iul 2008 22:03

Razvan.D scrie:baieti,haideti sa ne mai descretim fruntile un pic :mrgreen: ,intr-o ora plec la peste si uite cu ce m-am ocupat o noapte intreaga :)))


http://www.youtube.com/watch?v=eWOoOaQ5oRk
Razvane... ai reusit sa transformi crapii aia in ceva ce seamana a cega :D :D !
Cand lucram in domeniu, veneau unii sa le fac cate o lupa care sa "mareasca" cat mai mult. Le ziceam ca "mareste, dar nu intareste" :mrgreen: Oricum, misto lucrare :D
Multi chemati, putini alesi...(Pestii!!!) :))

fane diamant
new member
Mesaje: 11
Membru din: 14 Iul 2008 15:00

Mesaj de fane diamant » 14 Iul 2008 16:41

ce caterinca si cu calificarile astea

bag mana in foc ca daca participau si loturile de anul trecut nu mai stia nimeni de carping team sau energy.... :oops:

in loc sa avem mai multe loturi participante ne-am ales cu un lot .....adica senzor si atat


cand ai un concurs la care participa 3 echipe este normal sa fie senzational extraordinar, incarcatura maxima ...etc , oricum ai da-o podiumul are trei locuri, asa ca iar o sa auzim de campioni nationali peste noapte vicecampioni si altiii

halal

fane diamant
new member
Mesaje: 11
Membru din: 14 Iul 2008 15:00

Mesaj de fane diamant » 14 Iul 2008 16:41

ce caterinca si cu calificarile astea

bag mana in foc ca daca participau si loturile de anul trecut nu mai stia nimeni de carping team sau energy.... :oops:

in loc sa avem mai multe loturi participante ne-am ales cu un lot .....adica senzor si atat


cand ai un concurs la care participa 3 echipe este normal sa fie senzational extraordinar, incarcatura maxima ...etc , oricum ai da-o podiumul are trei locuri, asa ca iar o sa auzim de campioni nationali peste noapte vicecampioni si altiii

halal

Gabi Tomulescu-
new member
Mesaje: 13
Membru din: 30 Iun 2008 22:16

Mesaj de Gabi Tomulescu- » 14 Iul 2008 18:13

@ fane diamantu

nu inteleg ce ai vrut sa spui..dar am impresia ca ceva de genul ca, cluburile Carping si Energy nu sunt suficient de valoroase si ca au intrat in Calificarile astea asa doar de dragul drilurilor cu crapi...
e afla ca nu e asa si cred ca nu sti mare lucru despre concursurile de crap din Romania.

Iti dau un exemplu referitor la clubul Energy din BV- sunt aceia care intr-o formula mai restransa de 4 pescari au prins 1016 kg (o mie saisprezece kilograme)de crap la Sarulesti castigand totodata si concursul
nu cred ca ai prins atata peste in viata ta si o sa atingi cantitatea asta daca esti consecvent si mergi la pescuit macar o data pe saptamana de acum in colo...


Mai informeaza-te si ai sa vezi unde ai gresit afirmand acestea...

Cind ai facut referire la celelalte cluburi ...probabil ca te refereai la cineva anume...la cine oare...ai vreo preferinta...esti fanul cuiva....sau esti numai asa...degeaba
*** Carping Club***

Gabi Tomulescu-
new member
Mesaje: 13
Membru din: 30 Iun 2008 22:16

Mesaj de Gabi Tomulescu- » 14 Iul 2008 18:20

@fane de diamant

sau poate ca esti altcineva si tocmai ti-ai mai luat un nickname...vad ca esti inregistrat recent...oricine ai fii...sa fii sanatos
*** Carping Club***

Avatar utilizator
mosharu
maniac
Mesaje: 2545
Membru din: 20 Apr 2007 17:14
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de mosharu » 14 Iul 2008 18:26

.....
Ultima oară modificat 15 Iul 2008 01:04 de către mosharu, modificat 1 dată în total.

Avatar utilizator
George Iorga
maniac
Mesaje: 1393
Membru din: 27 Mar 2003 16:03
Localitate: Calarasi

Mesaj de George Iorga » 14 Iul 2008 18:33

fane diamant scrie:ce caterinca si cu calificarile astea

bag mana in foc ca daca participau si loturile de anul trecut nu mai stia nimeni de carping team sau energy.... :oops:

in loc sa avem mai multe loturi participante ne-am ales cu un lot .....adica senzor si atat

halal
Eu pun pariu ca dupa ce te trezesti te doare capul, rau de tot !

Toate cele 3 loturi au sanse la locul 1 ,deci ,cel putin matematic ,sistemul ales e f.bun !
Varga sa fi fost din fier... ce brand aveam !!!

Avatar utilizator
florynel
junior member
Mesaje: 97
Membru din: 06 Mar 2007 23:48
Localitate: Sibiu
Contact:

Mesaj de florynel » 14 Iul 2008 20:35

Fane diamant informeaza-te mai bine despre cele 2 echipe inainte sa dai cu parul.Sunt la momentual actual printre putinele echipe din tara care se pot bate cu cei de la Senzor.E usor sa vorbesti asa numai sa te afli si tu in vorba.

fane diamant
new member
Mesaje: 11
Membru din: 14 Iul 2008 15:00

Mesaj de fane diamant » 15 Iul 2008 07:21

florynele

.....da' ce spui tu mai tata de echipa lui badica, echipa lui serbu astea cum mai sunt ?


am auzit ca anul trecut le-a cam pus gheata la inima participantilor

Avatar utilizator
florynel
junior member
Mesaje: 97
Membru din: 06 Mar 2007 23:48
Localitate: Sibiu
Contact:

Mesaj de florynel » 15 Iul 2008 07:59

Din postarea mea reiese ca Carping si Energy nu sunt singurele din Romania care se pot bate cu cei de la Senzor, dar sunt printre putinele.Citeste mai atent.Parerea mea sa lasi postarile de genul la aia a ta , in care ataci cluburile Carping si Energy.De pe tusa e usor sa facem comentarii, mai ales rautacioase.Daca te uiti mai atent la rezultatele cluburilor ,emtionate de tine ai sa vezi ca nu sunt asa de slabe pe cat crezi tu.

Scrie răspuns