Cel mai secret concurs de crap din anul 2008

Anunturi, detalii desfasurare, etc

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Scrie răspuns
Avatar utilizator
cornelserbu
senior member
Mesaje: 314
Membru din: 16 Oct 2005 18:35
Localitate: Bucuresti

Mesaj de cornelserbu » 25 Iul 2008 09:26

@ Andrei

imi pare rau, dar trebuie sa te contrazic si asta, tot ca sa stie toata lumea... actiunea G6 a "vizat" asa cum spui tu, APCR, dar din pacate, asa cum spune Victor, nu prea exista diferenta intre interesele APCR si echipa Senzor care sunt cam acelasi lucru.

chestia cu Dumnezeu, nu prea tine la mine, fiindca si eu pot fi martor ca atat tu cat si Rosioru ati vrut sa faceti ceva constructiv, dar din pacate, dupa parerea mea, pre de unii singuri.

eu personal as vrea sa nu fie mai bine pentru unii sau pentru altii, ci daca s-ar putea, pentru toata lumea, dar pentu asta ar trebui sa lasam un pic orgoliile deopartesi sa-ncercam sa facem toti cate ceva...

@ fane diamant

nu te cunosc, dar daca ai asa o parere proasta despre mine, vino si spunemi-o in fata...s-ar putea sa ti-o mai schimbi un pic...raspunsuri pe net, ar fi bine sa nu-mi mai dai, fiindca n-am sa le mai iau in seama.

fane diamant
new member
Mesaje: 11
Membru din: 14 Iul 2008 15:00

Mesaj de fane diamant » 25 Iul 2008 14:29

serbu

bine mosule, duminica la darvari la ora 12.

ies cu cainii acolo si sigur o sa ne intalnim

danr
Site Admin
Mesaje: 1072
Membru din: 10 Mar 2003 17:09

Mesaj de danr » 25 Iul 2008 15:00

@cornelserbu

ba tataie, mergi mataluta pana la Ana Aslan la geriatrie sa iti frece aia oasele ca te-au cam lasat, cica au bagat niste alifii tari de tot pe baza de squid&octopus

ce te bagi bre in zeama atata ?

ai castigat si tu cateva concursuri si gata "pescar de competitie " , si pe langa asta am mai auzit ca esti si smardoi

userul fane diamant a fost restrictionat pentru ca eu cred ca este o clona, si pentru limbaj necivilizat si atitudine nepotrivita
primeste inapoi accesul daca un membru cunoscut al forumului confirma ca exista o persoana fane diamant, si doar daca va pastra un limbaj civilizat

Avatar utilizator
cornelserbu
senior member
Mesaje: 314
Membru din: 16 Oct 2005 18:35
Localitate: Bucuresti

Mesaj de cornelserbu » 26 Iul 2008 18:09

@ danr

sunt sigur ca nu exista nicio persoana cu numele asta...nici mcar cu porecla asta, da ce sa-i faci...astia trebuie starpiti de mici... :lol:

Avatar utilizator
George Iorga
maniac
Mesaje: 1393
Membru din: 27 Mar 2003 16:03
Localitate: Calarasi

Mesaj de George Iorga » 26 Iul 2008 19:01

Eu i-am zis ca-i blond tare ,dar n-a inteles ...si credeam ca are legatura cu Diamantul ...sindicatul... :mrgreen:
Varga sa fi fost din fier... ce brand aveam !!!

Avatar utilizator
vladut mateianu
veteran
Mesaje: 503
Membru din: 23 Ian 2008 13:50
Contact:

Mesaj de vladut mateianu » 27 Iul 2008 10:54

@danr

Bine ai facut ! Vezi ca si userul RADU RATUSCA este tot clona....am verificat eu ip-ul si l-am descoperit de pe crapmania.....

Spor la treaba ! ;-)

Scrie răspuns