Martori la cantar. O masura de siguranta in plus! De ce nu?

Anunturi, detalii desfasurare, etc

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

mircioss
new member
Mesaje: 3
Membru din: 28 Dec 2008 18:09

Mesaj de mircioss » 03 Ian 2009 22:37

lupii baaaa.....omul(r.n) are o parere(vezi titlu topic).....nu cred ca vrea sa jigneasca pe cineva :roll: :roll: :roll:
Mircea Stanciu

Avatar utilizator
cornelserbu
senior member
Mesaje: 314
Membru din: 16 Oct 2005 18:35
Localitate: Bucuresti

Mesaj de cornelserbu » 05 Ian 2009 20:17

mircioss scrie:lupii baaaa.....omul(r.n) are o parere(vezi titlu topic).....nu cred ca vrea sa jigneasca pe cineva :roll: :roll: :roll:
pai stai putin, asa cum el (rn) se leaga de pleonasme si alte chestii, ar fi bine sa se lase de mancat cratime si sa nu mai abuzeze de i-uri, in rest, eu personal ii respect parerea, dar nu si darzenia cu care si-o sustine.

serbtudor
junior member
Mesaje: 71
Membru din: 14 Dec 2008 14:52

Mesaj de serbtudor » 06 Ian 2009 00:33

ce de oameni...ce de pareri..sunt curios daca cei mai inversunati din ei macar o sa participe la calificari...sau doar sustin parerile altora?

adi.oprea
veteran
Mesaje: 868
Membru din: 15 Ian 2007 19:55
Localitate: Alba Iulia
Contact:

Mesaj de adi.oprea » 06 Ian 2009 08:16

Sa fi convins ca cei interesati incearca sa-si creeze un cadru favorabil pentru a participa. E chiar asa greu de inteles ca prietenia sfarseste acolo unde incepe neancrederea ?
Sa nu-ti fie frica de perfectiune, niciodata nu o sa o atingi

serbtudor
junior member
Mesaje: 71
Membru din: 14 Dec 2008 14:52

Mesaj de serbtudor » 06 Ian 2009 09:43

climatul de neincredere e deja format...discutiile astea cel mai bine se poarta prin reprezentantii cluburilot care inscriu echipe eventual la o alta adunare....daca reprezentantii cluburilor o sa voteze sa fie martor la cantar atunci va fii...daca nu...nu.oricum parerea mea e ca vor exista discutii nemultumiti indiferent de ce va fii...

Scrie răspuns