CUPA PRIMAVERII I.P.A. SACEL 2009

Anunturi, detalii desfasurare, etc

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

butadr
junior member
Mesaje: 84
Membru din: 10 Feb 2009 20:02
Localitate: Sfantu Gheorghe

Mesaj de butadr » 10 Feb 2009 20:17

Domnule Ghiusan
Locatia concursului este lacul 3 de la Sacel ?...Sincer...sper ca da, ca am auzit ca pe celelalte lacuri e cam pauza... :mrgreen:
Si daca da...se poate pescui pe acest lac inainte de concurs si in ce conditii ?
Asta in cazul in care ar dorii vre-o echipa sa faca un antrenament inainte de concurs...multumesc mult!

Scuze pentru dublul post dar la prima incercare (de altfel si la a doua) mi-a returnat un mesaj cu .... eroare generala .... si am crezut ca nu a reusit postarea. Bine ca am incercat numai de doua ori :mrgreen:
Sunt nou pe forum...si acu incerc sa gasesc modalitatea de a sterge un mesaj cu totul, nu doar de a edita mesajul... EXISTA? :?:
Ultima oară modificat 10 Feb 2009 20:20 de către butadr, modificat 1 dată în total.
Zambeste, maine va fi mai rau!

Avatar utilizator
Luci_Stan
member
Mesaje: 205
Membru din: 03 Ian 2009 17:15
Localitate: Alba-Iulia

Mesaj de Luci_Stan » 10 Feb 2009 20:19

@ Bibi
concursul IPA se va desfasura pe lacul 3(C&R) Sacel ;-)

Avatar utilizator
Luci_Stan
member
Mesaje: 205
Membru din: 03 Ian 2009 17:15
Localitate: Alba-Iulia

Mesaj de Luci_Stan » 10 Feb 2009 20:24

@ butadr
uitate te rog la rubrica Locuri de pescuit,balti si-ai sa vezi toate detaliile despre balta sacel :D
se poate pescui si inainte de concurs , gasesti acolo regulamentul baltii

butadr
junior member
Mesaje: 84
Membru din: 10 Feb 2009 20:02
Localitate: Sfantu Gheorghe

Mesaj de butadr » 10 Feb 2009 20:41

Luci_Stan scrie:@ butadr
uitate te rog la rubrica Locuri de pescuit,balti si-ai sa vezi toate detaliile despre balta sacel :D
se poate pescui si inainte de concurs , gasesti acolo regulamentul baltii
Hmmmmm :shock:
Ziceam ca sunt nou pe aci....
De la aparitia mesajului tau nu fac altceva decat sa caut lacuri si balti...si in special SACEL...Am gasit ceva dar la judetul sibiu apare numai Arpasul si Dostat...ceea ce ma face sa cred ca nu am gasit ce trebuie...
Eventual un link....mic...mic de tot... :roll:
Zambeste, maine va fi mai rau!

Avatar utilizator
Luci_Stan
member
Mesaje: 205
Membru din: 03 Ian 2009 17:15
Localitate: Alba-Iulia

Mesaj de Luci_Stan » 10 Feb 2009 20:45

scuze am scris eu gresit
pe siteul crap.ro (locuri de pescuit,raportari) ai sa gasesti "Sacel langa Sibiu"

Avatar utilizator
Luci_Stan
member
Mesaje: 205
Membru din: 03 Ian 2009 17:15
Localitate: Alba-Iulia

Mesaj de Luci_Stan » 10 Feb 2009 20:51


butadr
junior member
Mesaje: 84
Membru din: 10 Feb 2009 20:02
Localitate: Sfantu Gheorghe

Mesaj de butadr » 10 Feb 2009 20:52

Luci_Stan scrie:scuze am scris eu gresit
pe siteul crap.ro (locuri de pescuit,raportari) ai sa gasesti "Sacel langa Sibiu"
Multumesc mult...acu am gasit...dar sunt tot in ceata...
Am inteles chestia cu 100Ron pe 24 ore si nu asta ar fi o problema, dar pentru o partida de pescuit nu am de gand sa platesc abonamentul de 1000 RON ...asa ca mai ramane recomandarea sau insotitorul....ASTEA DE UNDE LE IAU... :roll: :?:
Si imi cer si eu scuze de offtopic...dar nu e chiar asa de off...ca tot pentru concurs ma interesez... :mrgreen:
Si daca eu nu pot sterge mesajele...poate moderatorul reuseste... :mrgreen: ...oricum am aflat ce ma interesa, asa ca la o eventualitate pot fi sterse fara nici o problema...
Ultima oară modificat 10 Feb 2009 20:55 de către butadr, modificat 1 dată în total.
Zambeste, maine va fi mai rau!

Avatar utilizator
ghitighiusan
veteran
Mesaje: 888
Membru din: 25 Aug 2008 16:16
Localitate: Alba Iulia

Mesaj de ghitighiusan » 10 Feb 2009 20:55

butadr scrie:Domnule Ghiusan
Locatia concursului este lacul 3 de la Sacel ?...Sincer...sper ca da, ca am auzit ca pe celelalte lacuri e cam pauza... :mrgreen:
Si daca da...se poate pescui pe acest lac inainte de concurs si in ce conditii ?
Asta in cazul in care ar dorii vre-o echipa sa faca un antrenament inainte de concurs...multumesc mult!
Dragos,la prima intrebare te-a lamurit Luci ! Referitor la a doua intrebare, raspunsul este DA,se poate pescui,insa doar cu recomandarea unui abonat al baltii sau insotit de acesta.Suna-ma si o sa-ti dau mai multe amanunte.
Uite si un link:
http://www.pescarsibiu.ro/


@Alex_alba
Vrei sa vi acolo sa te predai? :mrgreen:

Avatar utilizator
Luci_Stan
member
Mesaje: 205
Membru din: 03 Ian 2009 17:15
Localitate: Alba-Iulia

Mesaj de Luci_Stan » 10 Feb 2009 20:58

Am inteles chestia cu 100Ron pe 24 ore si nu asta ar fi o problema, dar pentru o partida de pescuit nu am de gand sa platesc abonamentul de 1000 RON ...asa ca mai ramane recomandarea sau insotitorul....ASTEA DE UNDE LE IAU...

pai noi pentru ce suntem aici? sa ne ajutam :!: sfatuim :!:
daca vrei mai multe detalii dami un semn si iti trimit pe MP nr meu de tel si putem vorbi ;-)

Avatar utilizator
ghitighiusan
veteran
Mesaje: 888
Membru din: 25 Aug 2008 16:16
Localitate: Alba Iulia

Mesaj de ghitighiusan » 11 Feb 2009 16:26

1. Raul Vintan-Ioan Herta
2.Ghiti Ghiusan-Horvath Cristian
3.Oarga Cristian-Pop Silviu
4.Popa Teodor-Jurca Alin
5.Culda Traian-Rusu Radu
6.Mitea Viorel-Morariu Marius
7.Iancu Radu-Iancu Bogdan
8.Dragoi Marius-Ittu Claudiu
9.Simedrea Marius-Bociat Ioan
10.Bogdan Teodor-Baciu Virgil
11.Buta Dragos-Grigore Sorin
12.Branzea Sandel-Dascalu Aurel
13.Tudor Daniel-Dinca Aristel
14.Rodean Adrian-Stefan Marius

Taxa de concurs poate fi achitata in contul RO38BTRL00101205A00694XX
Cod fiscal(C.U.I.) 21680503 Banca Transilvania (cu specificatia,pentru concurs)

Scrie răspuns