Furt,fals si uz de fals la lotul national !!!

orice subiect de discutie pe orice tema, mai putin pescuitul crapului

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Avatar utilizator
ochirosii
senior member
Mesaje: 493
Membru din: 28 Oct 2008 22:57
Localitate: pe site.pe balta.....

Mesaj de ochirosii » 29 Dec 2009 20:18

Eh si tu Laur .......dar a stiut sa fuga la politie cand ia spart magazinul/magazia !!!! :roll: :roll: :roll:

Avatar utilizator
mario_kempes10
senior member
Mesaje: 382
Membru din: 22 Ian 2008 00:26
Localitate: Otelu Rosu

Mesaj de mario_kempes10 » 29 Dec 2009 20:46

vladut mateianu scrie:@ghita

La asemenea raspuns, nu mai am ce adauga. Poate decat faptul ca ai aratat de sunt militienii asa iubiti de catre popor..... :oops:
@ Vladut

In primul rand Ghiti NU ESTE POLITIST
In al doilea rand daca ai ceva cu el , sa ai cu el si nu cu meseria lui.
In al treilea rand poti sa stii ce eu SUNT POLITIST si poate mai sunt si alti multi colegi pescari de pe acest forum , si nu ai de unde sa stii daca suntem sau nu iubiti de popor , dar prin postarea ta ne-ai jignit si las la aprecierea ta daca consideri ca meritam scuzele tale.
In fine , eu cred ca aici suntem toti pescari , sau cel putin asa ar trebui sa fie si sa ne respectam reciproc ca oameni civilizati.
Sarbatori fericite tuturor si noul an sa ne aduca mai multa intelegere si cumpatare.
:bere: :bere: :bere:
Imagine "TAURUS CARP TEAM"

Avatar utilizator
vladut mateianu
veteran
Mesaje: 503
Membru din: 23 Ian 2008 13:50
Contact:

Mesaj de vladut mateianu » 29 Dec 2009 20:59

Nu vreau sa continui o polemica inutila. V-am explicat ca nu este frumos sa cataloghezi oamenii DOAR dupa zvonuri, fara sa fie demonstrat nimic.... Cum, de altfel, este gresit sa judeci oamenii care fac parte dintr-o grupare, doar ptr ca unul dintre ei a gresit. In cazul de fata, vad ca ati reactionat. Intr-adevar, Marius, precum si ceilalti politisti pescari de pe acest forum merita scuzele mele.
Si sper ca ati inteles mesajul.... ;-)

PS Plec 5 zile in delta , la pescuit, deci putem relua discutia doar dupa 4 ianuarie 2010, daca considerati ca este cazul.
Pana atunci ,sarbatori fericite tuturor si la multi ani !

florinw
senior member
Mesaje: 417
Membru din: 29 Sep 2005 21:35
Localitate: germania

Mesaj de florinw » 29 Dec 2009 21:04

[quote="vladut mateianu"]Nu vreau sa continui o polemica inutila. V-am explicat ca nu este frumos sa cataloghezi oamenii DOAR dupa zvonuri, fara sa fie demonstrat nimic

incep sa nu mai intzeleg nimic.

ca sa nu mai fie DOAR zvonuri te rog sa raspunzi la intrebare prin da sau nu.si-a insusit rosioru o suma de bani si a falsificat acele hirtii sau nu?
cine gaseste greseli de ortografie poate sa le pastreze

Avatar utilizator
mario_kempes10
senior member
Mesaje: 382
Membru din: 22 Ian 2008 00:26
Localitate: Otelu Rosu

Mesaj de mario_kempes10 » 29 Dec 2009 21:05

Asa Vladut , macar acum in Spiritul Craciunului si Anului Nou sa fim mai buni si mai intelegatori , ca si asa viata asta este asa cum este , cu , CRIZA .
Multa sanatate si sa ne auzim cu bine si Noul An sa ne aduca "captura mult visata".
:bere:
Imagine "TAURUS CARP TEAM"

Avatar utilizator
vladut mateianu
veteran
Mesaje: 503
Membru din: 23 Ian 2008 13:50
Contact:

Mesaj de vladut mateianu » 29 Dec 2009 22:49

@florin

Nu stiu, stiu exact ce sti si tu ! Adica ca este acuzat ca a furat din banii echipei nationale. Dar, inca nu am aflat si varianta spusa de cel invinuit ! Corect asa ar fi, apoi putem sa ne dam cu parerea..........
Daca furtul este dovedit, nu mai am nimic de zis, poate doar sa le dau dreptate celor(celui) care l-au acuzat ! Rugamintea mea era doar sa nu dam cu pietre pana nu stim exact ce s-a intamplat. Atat si nimic mai mult.
Gata, ca trebuie sa ma culc ca maine la 5 dimineata o tai spre Crisan ! Ma asteapta crapii.... :D
La multi ani tuturor , inca o data !

kkruz
member
Mesaje: 117
Membru din: 06 Feb 2009 17:46

Mesaj de kkruz » 29 Dec 2009 23:33

Nu vreau sa continui o polemica inutila. V-am explicat ca nu este frumos sa cataloghezi oamenii DOAR dupa zvonuri, fara sa fie demonstrat nimic....
dude...poi te contrazici singur de imi vine rau :-): :,- chiar ar fi fain sa faca cineva un articol cu si despre tine, cum argumentezi si cum darami teorii
pana la o vreme ai fost un exemplu dar acum ai luat-o pe ulei
trebuie sa ma culc ca maine la 5 dimineata o tai spre Crisan ! Ma asteapta crapii.... Very Happy
La multi ani tuturor , inca o data !
Sarbatori Fericite,La Multi Ani, si Noroc La Crapalai pe Crisan :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
un milion de vorbe nu fac cat un test

kkruz
member
Mesaje: 117
Membru din: 06 Feb 2009 17:46

Mesaj de kkruz » 29 Dec 2009 23:46

Nu stiu, stiu exact ce sti si tu
poi inseamna ca pana acum ai fost narator...fara sa stii de fapt nimic...povestesc ca sa nu tac :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: dude...esti jale :shoot:
un milion de vorbe nu fac cat un test

Avatar utilizator
ghitighiusan
veteran
Mesaje: 888
Membru din: 25 Aug 2008 16:16
Localitate: Alba Iulia

Mesaj de ghitighiusan » 30 Dec 2009 02:28

florinw scrie: incep sa nu mai intzeleg nimic.
ca sa nu mai fie DOAR zvonuri te rog sa raspunzi la intrebare prin da sau nu.si-a insusit rosioru o suma de bani si a falsificat acele hirtii sau nu?
Florine,stai linistit...Rosioru NU a FURAT nimic,NU a FALSIFICAT nimic,adoptam toti pozitia strutului,ca asa e frumos si da bine la palmaresul "maestrului" ,o sa stam toti capra ca asa zice "fiul". :shock:
Eu tot stau si ma minunez...astia chiar ne cred pe toti tampiti??? :shock:

Avatar utilizator
ghitighiusan
veteran
Mesaje: 888
Membru din: 25 Aug 2008 16:16
Localitate: Alba Iulia

Mesaj de ghitighiusan » 30 Dec 2009 02:52

@ Mateianu

Vad ca ai jignit o categorie sociala care nu iubeste deloc hotzii. :evil:
E ultima data cand iti atrag atentia sa-ti vezi de treaba ta,dupa care o sa-ti raspund cu aceeasi moneda. :evil:
Iti repet,nu stiu cine te crezi,stai linistit ca nu reprezinti pe nimeni, decat cativa pescari care se cred buricul pamantului,pescuitul nu a inceput si nu se va termina cu voi si pentru majoritatea pescarilor esti un..no name. :evil:

P.S. : O sa postez si parerea ta si a acolitilor tai despre userii acestui forum, incercarile disperate de "captatio benevolenza" fiind tardive. :evil:
Ultima oară modificat 30 Dec 2009 14:07 de către ghitighiusan, modificat 1 dată în total.

Scrie răspuns