Furt,fals si uz de fals la lotul national !!!

orice subiect de discutie pe orice tema, mai putin pescuitul crapului

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Avatar utilizator
vladut mateianu
veteran
Mesaje: 503
Membru din: 23 Ian 2008 13:50
Contact:

Mesaj de vladut mateianu » 30 Dec 2009 07:51

Daca eu sunt un no name, tu ce mai esti....? Cei ce au vrut sa inteleaga au inteles mesajul. Ptr. oameni ca tine insa nu exista scapare... De aceea nici nu mai continuu acest subiect, consider ca este sub demnitatea mea sa dialoghez cu un bolnav de scenarita.

PS Iar despre amenintari, vorbim pe privat cat vrei. Dar vezi ca forumurile nu sunt camp de lupta fizica, iar eu nu sunt prietenul tau Mosharu ca sa iti permit glume. :evil:

Avatar utilizator
jonny_23
member
Mesaje: 196
Membru din: 11 Mar 2008 22:55

Mesaj de jonny_23 » 30 Dec 2009 08:23

vezi ca ai gresit site-ul......glume si comentarii sa faci la tine pe site...poate aici iti inchide cineva contu si tie asa cum ai facut tu cu mine.........incet incet te duci de rapa....drum bun si bafta la peste

ps:vezi ca nu am glumit atunci eram cat se poate de serios...dar nu detaliez ca pe acest site sunt oameni de toata stima....care pur si simplu nu mai vrea sa auda de tine....app cati useri mai ai pe site in afara de tine si 10 la puterea ta(clonele tale)tu arunci tu centrezi....o strategie de tot r...tu......amenintarile le primesc pe privat....fac colectie.....si le returnez impreuna cu cate un kamikaze..sanatate
Mironov Ion Valentin
CS CARP ZONE
***www.barcute-plantat.com***
0726424099

Avatar utilizator
ghitighiusan
veteran
Mesaje: 888
Membru din: 25 Aug 2008 16:16
Localitate: Alba Iulia

Mesaj de ghitighiusan » 30 Dec 2009 08:43

vladut mateianu scrie:Daca eu sunt un no name, tu ce mai esti....? Cei ce au vrut sa inteleaga au inteles mesajul. Ptr. oameni ca tine insa nu exista scapare... De aceea nici nu mai continuu acest subiect, consider ca este sub demnitatea mea sa dialoghez cu un bolnav de scenarita.

PS Iar despre amenintari, vorbim pe privat cat vrei. Dar vezi ca forumurile nu sunt camp de lupta fizica, iar eu nu sunt prietenul tau Mosharu ca sa iti permit glume. :evil:
Nu era vorba de nicio amenintare,ma refeream la faptul ca o sa-ti raspund cu aceeasi moneda desi pana acum te-am ignorat.
Nu am ce-ti scrie pe privat,daca ai ceva de spus,fa-o aici.

P.S. : E adevarat,nu o sa ai niciodata cinstea de a te numara printre prietenii mei. ;-)

Avatar utilizator
ghitighiusan
veteran
Mesaje: 888
Membru din: 25 Aug 2008 16:16
Localitate: Alba Iulia

Mesaj de ghitighiusan » 30 Dec 2009 09:45

....................................................................
Ultima oară modificat 30 Dec 2009 19:05 de către ghitighiusan, modificat 1 dată în total.

Avatar utilizator
marius.tim
veteran
Mesaje: 816
Membru din: 18 Oct 2007 12:01
Localitate: Timisoara

Mesaj de marius.tim » 30 Dec 2009 12:44

mario_kempes10 scrie:
vladut mateianu scrie:@ghita

La asemenea raspuns, nu mai am ce adauga. Poate decat faptul ca ai aratat de sunt militienii asa iubiti de catre popor..... :oops:
@ Vladut

In primul rand Ghiti NU ESTE POLITIST
In al doilea rand daca ai ceva cu el , sa ai cu el si nu cu meseria lui.
In al treilea rand poti sa stii ce eu SUNT POLITIST si poate mai sunt si alti multi colegi pescari de pe acest forum , si nu ai de unde sa stii daca suntem sau nu iubiti de popor , dar prin postarea ta ne-ai jignit si las la aprecierea ta daca consideri ca meritam scuzele tale.
In fine , eu cred ca aici suntem toti pescari , sau cel putin asa ar trebui sa fie si sa ne respectam reciproc ca oameni civilizati.

Sarbatori fericite tuturor si noul an sa ne aduca mai multa intelegere si cumpatare.
:bere: :bere: :bere:
Vladut afirmatia despre politai ,este o gafa de dimensiuni colosale.Este o cinste si o onoare sa-i ai prieteni pe Ghiti ,pe Marius sau altii care lucreaza de partea legii si ale caror nume nu le dau aici.pe linga dansii mai am cam vre-o zece prieteni din partea legii si sint toti oameni de pus pe rana .
Team Select Bait Romania

Avatar utilizator
voicua
veteran
Mesaje: 568
Membru din: 02 Mar 2006 15:20
Localitate: cluj-napoca
Contact:

Mesaj de voicua » 30 Dec 2009 12:51

Fratilor,fiind ajunul ANULUI NOU n-am sa ma bag in esenta comentarilor .
Vladute,fara suparare ,te stiam oleaca mai dezghetat vazandu-te in avatar cu drapelul romanesc in dreptul buzelor si cunoscandu-ti palmaresul.In cazul de fata ...ai cam facut-o lata :cry: .
LA MULTI ANI va doresc tuturor.Sa ne dea DUMNEZEU un an plin de impliniri si satisfactii. :bere:
Ultima oară modificat 31 Dec 2009 13:33 de către voicua, modificat 1 dată în total.
Este mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost,decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu...

Adrian B
member
Mesaje: 223
Membru din: 22 Oct 2007 09:31
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Adrian B » 30 Dec 2009 12:59

M-am amuzat pe cinste citind ultimile comentarii...
Da chiar asa, cine suntem noi sa ne dam cu parerea? La cate concursuri am participat, cate concursuri am castigat, cine suntem noi in carpfishing?
De parca carpfishing inseamna exclusiv concursuri. Altfel suntem invitati politicos sa cumparam anumite produse.

Dar ce m-a amuzat cel mai tare e ca Vladut Mateianu ne invita sa nu mai facem comentarii pe subiectul D-lui Rosioru pana nu se va dovedi furtul. :D . Pai dovada n-o poate face decat politia! Altcineva cine? Caz in care daca se stabileste vreo vinovatie se va lasa si cu un dosar. Dar pana atunci D-l Rosioru a recunoscut si si-a asumat fapta. Deci in loc sa lase focul sa se stinga...l-a reaprins, de parca i-ar vrea raul "maestrului". Este peste puterea mea de a intelege... :-)
Am mai spus, daca ar face ce stie mai bine, adica sa pescuiasca (si e in regula sa ne spuna apoi ca a prins nu stiu cate sute de kg de crap in delta - pe forum si in reviste - dar fara sa omita ca treaba s-a intamplat la 1016) imaginea i-ar fi favorabila. Imaginea e insa alta si poate a observat-o si el prin opiniile de mai sus.
In fine...

Avatar utilizator
Albert
senior member
Mesaje: 447
Membru din: 02 Mar 2005 15:53

Mesaj de Albert » 30 Dec 2009 18:06

@ghiti
Pune si data citatului ce l-ai copiat.
Nu mai fi asa obtuz, daca tot dai copy/paste pune si o "legenda" sa inteleaga lumea care-i faza. Sunt convins ca nu stii cum era crap.ro inainte de-al prelua Dan asa ca nu mai fa bulbuci aiurea :-)

Avatar utilizator
ghitighiusan
veteran
Mesaje: 888
Membru din: 25 Aug 2008 16:16
Localitate: Alba Iulia

Mesaj de ghitighiusan » 30 Dec 2009 19:19

@ Albert
Am preferat sa il sterg,mai ales ca Mateianu e plecat si nu poate raspunde. ;-)
Oricum,din partea mea disputa este incheiata,sper sa faca acelasi lucru si el. :cry:
Eu doar am raspuns unor atacuri...si-atat. ;-)
Multa sanatate si un an care vine cat mai bun tuturor. ;-)

Avatar utilizator
ochirosii
senior member
Mesaje: 493
Membru din: 28 Oct 2008 22:57
Localitate: pe site.pe balta.....

Mesaj de ochirosii » 30 Dec 2009 19:24

@Albert

Data nu conteaza,important este ceea ce a scris la acea vreme si inca si in ziua de azi inca mai sant useri de la acea vreme pe forum ,numai cu altfel de declaratii a reusit sa-si puna oamenii pe cap printre care si pe mine.Da cine pana sant ei frate? au luat si ei cateva medalii de tinichea si gata ei sant pescarii romaniei :roll: sau tot incearca sa-mi vanda cartofi prajiti precum ca daca nu exista Rosioru nu ar fi existat carpfishing-ul in Romania,pai pana cand ne iau astia de prosti/fraieri ? de parca alta persoana nu putea introduce acest fenomen in tara sau sa gasim singuri informatii despre acest sport pe net .Ca sa nu mai zic ca de cand il tot citesc pe Mateianu foarte rar sau mai deloc nu am vazut sa posteze si el pe la alte topicuri precum,nade,tehnica etc etc,ceva ce sa ajute omu/incepatorul,apropo,ziceai ca esti banat pe mania? dar tot vad ca-i tzi partea ,si lui si lui tac'su :mrgreen:

ps

sa nu incepi iar cu decenta :!:

ps 2

pe langa astfel de discutii mai imi pierd vremea si pe la balta :mrgreen: ,no,sa va aduca ANU NOU tot ce va doriti la toti !

16.1kg...29-dec-2009 ,am incheiat anu ! :mrgreen:
Imagine

Scrie răspuns