Furt,fals si uz de fals la lotul national !!!

orice subiect de discutie pe orice tema, mai putin pescuitul crapului

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Avatar utilizator
Albert
senior member
Mesaje: 447
Membru din: 02 Mar 2005 15:53

Mesaj de Albert » 31 Dec 2009 17:35

@ghiti
that's the spirit :)

@razvan
Nu tin partea nimanui. Eu ma "dau" pe site-ul astea de vreo 6,7 ani de zile asa ca stiu mai bine ce impact au avut userii vechi asupra fenomenului. Si mai stiu si ce tiganeala a ajuns sa fie aici pana a preluat Dan site-ul.
Nu ti-am inteles niciodata inversunarea..dar imagineaza-ti ca pana nu demult pe site-ul asta intrau multi oameni sa intrebe cum se prinde carasu' la bomba :lol: Si datorita lui Rosior & co. a inceput lumea sa inteleaga ce-i carpfishingul..de fapt corect ar fi : mai ales datorita lor.
Cat despre banul de pe mania..nu-i problema..daca adminul de-acolo se excita la o critica subtila legata de un produs ce-l vinde.. e treaba lui.
Noi sa fim sanatosi :)
An nou fericit, multa sanatate si cat mai multi dulapi in drill..cel putin la fel de rotunzi ca cel din poza lui razvan :D

florinw
senior member
Mesaje: 417
Membru din: 29 Sep 2005 21:35
Localitate: germania

Mesaj de florinw » 31 Dec 2009 17:58

datorita lui Rosior & co. a inceput lumea sa inteleaga ce-i carpfishingul..de fapt corect ar fi : mai ales datorita lor.


asta se vrea banc sau ai baut de dimineatza? :oops:

cunosc cel putzin 20 de pescari de crap din ro, care pescuiau la boilies acu 10-12 ani fara sa fi auzit de rosioru!si crapisti din tzara care pescuiau in regim C&R acu 15 ani tot fara sa fi auzit de rosioru.

nimeni nu ia contestat meritele ,dar sa il transformi in "parintele"carpfishingului din ro trebuie sa fi bolnav cu capu.

si oricum nu intzeleg ce legatura are "meritele"lui rosioru cu furaciunea cu care a fost prins?

da este anu nou si mai bine o lasam balta.oricum cu cit incearca unii sa il dezvinovatzeasca cu atit aprind mai mult spiritele. de fapt cam asta cred ca e scopul sa intretzinetzi subiectu fals si uz de fals cald.ca la un momentdat se cam uitase si userilor de pe acest site li se cam rupea de rosioru si de furaciunile lui.

la multzi ani la toata lumea si fie ca anu nou sa ne gaseasca mai potolitzi,si cu mai putzin "apetit"justitziar.
cine gaseste greseli de ortografie poate sa le pastreze

Avatar utilizator
Albert
senior member
Mesaje: 447
Membru din: 02 Mar 2005 15:53

Mesaj de Albert » 31 Dec 2009 18:07

florinw scrie: cunosc cel putzin 20 de pescari de crap din ro, care pescuiau la boilies acu 10-12
Ce glumet esti.
Poate ar trebui sa-ti pui tie intrebarea asta "asta se vrea banc sau ai baut de dimineatza?".
Inainte de-a te ambala incearca sa intelegi ce inseamna promovare..apoi continua sa-mi scoti ochii cu pretenii tai :D
La multi ani si distractie faina de revelion.

Avatar utilizator
radu35
member
Mesaje: 200
Membru din: 10 Feb 2008 23:34
Localitate: satu mare
Contact:

Mesaj de radu35 » 31 Dec 2009 18:56

M-am abtinut cu greu pina acum (mai ales la redeschiderea subiectului de catre Vladut),dar findca incepe un nou an si SE INCHEIE ALTUL,am decis sa-mi postez parerea:de multe ori ''bravo'' si odata''rusine'' pt ceea ce a facut dl.Rosioru...dar eu am pescuit la crap de f multi ani(cum am putut,dar legal intotdeauna) si nu a fost meritul acestui om,nu am mincat peste de foarte multi ani si nu a fost meritul acestui om.....Azi pescuiesc cum pescuiesc datorita MIE(ca-s mai autodidact!!) si nu datorita acestui domn...Mai degraba as putea sa le multumesc de ajutor unora ca Razvan(Matrix),Val Pangica si altii...
Oricum,realizarile mele la pescuit in anii astia sint:relaxare,socializare,experiente,prietenii si ceva pesti! Astea sint si astea mi le doresc si la anul....RESTUL e cancan! Iar mizeriile astea mi-am propus sa nu ma mai afecteze in anul urmator!
La multi ani tuturor pescarilor,dar mai ales celor care doar pescuiesc!
it's nice to be important,but is more important to be nice

dan _city_center
junior member
Mesaje: 47
Membru din: 05 Mar 2006 20:45
Localitate: BUCURESTI

Mesaj de dan _city_center » 01 Ian 2010 21:24

jonny_23 scrie:vezi ca ai gresit site-ul......glume si comentarii sa faci la tine pe site...poate aici iti inchide cineva contu si tie asa cum ai facut tu cu mine.........incet incet te duci de rapa....drum bun si bafta la peste

ps:vezi ca nu am glumit atunci eram cat se poate de serios...dar nu detaliez ca pe acest site sunt oameni de toata stima....care pur si simplu nu mai vrea sa auda de tine....app cati useri mai ai pe site in afara de tine si 10 la puterea ta(clonele tale)tu arunci tu centrezi....o strategie de tot r...tu......amenintarile le primesc pe privat....fac colectie.....si le returnez impreuna cu cate un kamikaze..sanatate
:!: :!: user crap.ro. :roll: :roll:
si unul din aia "10 "de pe Crapmania :!: :roll: :roll:

Scrie răspuns