Ce doresc sa-mi aduca Moşu' ...

orice subiect de discutie pe orice tema, mai putin pescuitul crapului

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Tilea Gabriel
Moderator
Mesaje: 1726
Membru din: 26 Ian 2005 12:43
Localitate: Dumbravita , Timis
Contact:

Ce doresc sa-mi aduca Moşu' ...

Mesaj de Tilea Gabriel » 18 Dec 2009 10:56

Avand in vedere ca vine Craciunul doresc pe aceasta cale sa ii transmit Mosului ca vreau doua mulinete Shimano BBLC !!!!!

Sper sa le gasesc sub bradul de Craciun , sa nu te faci ca uiti ca anii trecuti .....da !!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :evil:
Powered by two rods

Avatar utilizator
Dani Hentiu
maniac
Mesaje: 1210
Membru din: 26 Feb 2004 13:04
Localitate: DEVA
Contact:

Mesaj de Dani Hentiu » 18 Dec 2009 12:42

pai pana la urma ramai la BBLC?
><)))°>-------- Dani

colega
member
Mesaje: 128
Membru din: 20 Mar 2009 19:07
Contact:

Mesaj de colega » 18 Dec 2009 19:45

Draga Mos Craciun al pescarilor,

Te rog sa imi aduci un scafandru cu miopie avansata, harnic dar cu privire putin agera.

Si un surplus de toleranta din partea nevestei... si taxe mici... si motorina ieftina... si pescari civilizati ... si ....


Craciun Fericit si un Mos generos tuturor!

Avatar utilizator
mosharu
maniac
Mesaje: 2545
Membru din: 20 Apr 2007 17:14
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Ce doresc sa-mi aduca Moşu' ...

Mesaj de mosharu » 18 Dec 2009 21:06

Tilea Gabriel scrie:Avand in vedere ca vine Craciunul doresc pe aceasta cale sa ii transmit Mosului ca vreau doua mulinete Shimano BBLC !!!!!

Sper sa le gasesc sub bradul de Craciun , sa nu te faci ca uiti ca anii trecuti .....da !!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :evil:
Si pt. ca sunt leat cu moshu' care de fapt e mai moshar ca mine :mrgreen: , pe langa alea 3 catapulte comandate mai primesti una cadou...uite asa de'al dracu ce sunt :lol: :mrgreen:

Avatar utilizator
George Iorga
maniac
Mesaje: 1393
Membru din: 27 Mar 2003 16:03
Localitate: Calarasi

Re: Ce doresc sa-mi aduca Moşu' ...

Mesaj de George Iorga » 18 Dec 2009 22:00

Tilea Gabriel scrie:Avand in vedere ca vine Craciunul doresc pe aceasta cale sa ii transmit Mosului ca vreau doua mulinete Shimano BBLC !!!!!

Sper sa le gasesc sub bradul de Craciun , sa nu te faci ca uiti ca anii trecuti .....da !!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :evil:
Am vorbit cu Mos Craciun...cica sa-i dai adresa exacta si programul cand nu e nimeni acasa ...vrea sa-ti faca o surpriza ,in adevaratul sens al cuvantului ! ;-) ...aaaa , m-a mai intrebat ceva despre unde tii banii cash , daca ai Tv cu plasma si alte maruntisuri de-astea fara importanta ! 8) :D
Varga sa fi fost din fier... ce brand aveam !!!

nita gigi
member
Mesaje: 206
Membru din: 27 Dec 2008 08:14

Mesaj de nita gigi » 19 Dec 2009 19:19

Multa sanatatat. :-) e

Avatar utilizator
Ovi_1919
member
Mesaje: 178
Membru din: 19 Iul 2009 23:58
Localitate: Gherla jud.Cluj

Mesaj de Ovi_1919 » 21 Dec 2009 01:55

Mosule poti sa vi cu ca$h sau scule de pescuit important e sa ajungi ;-)

filica
veteran
Mesaje: 580
Membru din: 25 Ian 2009 00:53

Mesaj de filica » 21 Dec 2009 03:31

eu cred ca ma imbrac c-o halipca rosie,imi f--t un barboi de melana alba si ma duc la magazin sa-mi iau un waverunner mk2..(depinde si cu ce impodobeste nevasta-mea bradul)

Avatar utilizator
marius.tim
veteran
Mesaje: 816
Membru din: 18 Oct 2007 12:01
Localitate: Timisoara

Mesaj de marius.tim » 21 Dec 2009 08:50

Team Select Bait Romania

Avatar utilizator
Tilea Gabriel
Moderator
Mesaje: 1726
Membru din: 26 Ian 2005 12:43
Localitate: Dumbravita , Timis
Contact:

Re: Ce doresc sa-mi aduca Moşu' ...

Mesaj de Tilea Gabriel » 29 Dec 2009 15:07

mosharu' scrie:
Tilea Gabriel scrie:Avand in vedere ca vine Craciunul doresc pe aceasta cale sa ii transmit Mosului ca vreau doua mulinete Shimano BBLC !!!!!

Sper sa le gasesc sub bradul de Craciun , sa nu te faci ca uiti ca anii trecuti .....da !!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :evil:
Si pt. ca sunt leat cu moshu' care de fapt e mai moshar ca mine :mrgreen: , pe langa alea 3 catapulte comandate mai primesti una cadou...uite asa de'al dracu ce sunt :lol: :mrgreen:
:lol: :lol: Sarutmana mosule , cand poti sa le trimiti ? Oricum nu e nici o graba !
Powered by two rods

Scrie răspuns