Cafenea

orice subiect de discutie pe orice tema, mai putin pescuitul crapului

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Avatar utilizator
maiden
Moderator
Mesaje: 1552
Membru din: 30 Mar 2006 07:55
Localitate: GL,TL
Contact:

Mesaj de maiden » 26 Feb 2009 12:07

dangealatu , prea multe avertismente. Impreuna cu dministratorul am decis sa-ti acordam o pauza de o saptamana . La revedere!
Daca peşte nu e, nimic nu e !!! :))

Multe sfaturi utile cu privire la forum, si nu numai, găsiţi AICI

Avatar utilizator
gealatu
new member
Mesaje: 7
Membru din: 26 Feb 2009 23:28

Mesaj de gealatu » 27 Feb 2009 00:41

maiden scrie:dangealatu , prea multe avertismente. Impreuna cu dministratorul am decis sa-ti acordam o pauza de o saptamana . La revedere!
parca aveam doar un avertisment,cum mai multe?Mi-ai dat 10 avertismente dintr-o data sau cum?ca poate nu inteleg eu cum nu inteleg nici membrii forumului... :shock: :shock: :shock:

danr
Site Admin
Mesaje: 1072
Membru din: 10 Mar 2003 17:09

Mesaj de danr » 27 Feb 2009 13:59

este irelevant
dupa ce inveti sa vorbesti civilizat o sa iti recapeti accesul
ai jignit si ai fost suspendat
daca insisti cu alti useri si cu polemici de genul asta fii sigur ca se vor suspenda toti userii
pe acest forum nu se tolereaza userii anonimi pusi pe polemici si jigniri din primele mesaje
daca nu poti sa vorbesti civilizat nu intra pe forum
o sa-ti expire suspendarea si daca te comporti normal nu are nimeni nimic cu tine

max-carpfishing
junior member
Mesaje: 46
Membru din: 05 Dec 2011 22:40

Mesaj de max-carpfishing » 27 Dec 2012 21:12

Salut...Sa nu mai deschid un topic aiurea doar pentru o intrebare,intreb aici:deci se pot schimba varfurile intre ele la patru lansete identice?Am un amic care s-a apucat si si-a insirat lansetele pe pat...cat sa dus sa ia ceva din camara,ficasa a schimbat varfurile de la una la alta :lol: Acum asta m-a sunat disperat sa ma intrebe cum face sa afle care de unde este :lol: eu zic ca nu are nimic,doar la fabrica le imperecheaza care cum apuca. :-(
Elibereaza-l,s-ar putea sa-ti ofere alte emoti in viitor!!!

Scrie răspuns