copyright

orice subiect de discutie pe orice tema, mai putin pescuitul crapului

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Avatar utilizator
carprom
maniac
Mesaje: 2299
Membru din: 29 Ian 2003 03:07
Localitate: germany
Contact:

copyright

Mesaj de carprom » 05 Ian 2008 12:10

Are acest forum un copyright ????

Cred ca Domnul Vladut Mateianu nu a auzit de asa ceva.... :mrgreen:

Avatar utilizator
mosharu
maniac
Mesaje: 2545
Membru din: 20 Apr 2007 17:14
Localitate: Bucuresti
Contact:

.

Mesaj de mosharu » 05 Ian 2008 12:12

Bruno, NU ma bag ...NU ma amestec...dar nu ziceai TU sa mai terminam cu intzepaturile??? :oops: :roll: :D
Daca va tot intzepatzi intre voi...pana la vara tot asa o sa o tinetzi.... :evil:

Avatar utilizator
carprom
maniac
Mesaje: 2299
Membru din: 29 Ian 2003 03:07
Localitate: germany
Contact:

Mesaj de carprom » 05 Ian 2008 12:16

Nu, dar eu nu sunt User pe acel Seit, si am primit de la cineva Linkul, si ce am vazut acolo, se numeste furt. copyright

Avatar utilizator
florioro
veteran
Mesaje: 654
Membru din: 14 Apr 2005 07:47
Contact:

Mesaj de florioro » 05 Ian 2008 12:18

Ne dai si noua linkul?
Totul pentru crap
www.crap.com.ro

Avatar utilizator
Razvan.D
maniac
Mesaje: 1407
Membru din: 14 Mai 2005 14:17
Localitate: Belgium

Mesaj de Razvan.D » 05 Ian 2008 12:22

unii useri de pe c.rapmania au avut bunul simt sa intre aici sa copieze unele postari si sa le puna la ei ,si mai rau un user de la noi daca pot spune asa sa dus sa mai bage si ceva fitile acesta fiind george alexandru,
baietii de pe acel site (daca ii pot spune asa) vorbesc de barbatie dar ei sant mai rai ca,curvele nu au nici cel mai gram de curaj sa vina aici sa se desfasoare asa ca m-am hotarat sa ma duc in barlogul lor sa le-o trag peste nas ,ba mai mult au si pretentii sa vb cu asa zisul maestru emerit rosioara aia al lor cu DOMNUL ,ce pretentii au unii ,daca au luat un loc doi si doua locuri trei la campionate mondiale sa le cada lumea la picioare ca ce buni pescari sant ei ,mai intati sa pescuiasca peste mari si tari asa cum au facuto englezii si sa prinda crapi mari in toata lumea dupa care sa fie si ei in stare sa scoata o revista numai si numai la crap ,ei in 7 ani vor sa devina celebrii pe langa altii care au ajuns in 20 de ani de munca ,pana una alta sant mascotele romaniei acei asa zisi celebrii pescari ai romaniei


Avatar utilizator
Razvan.D
maniac
Mesaje: 1407
Membru din: 14 Mai 2005 14:17
Localitate: Belgium

Mesaj de Razvan.D » 05 Ian 2008 12:26

rusine lotului national de pescarei ai ciortaneilor ;-),nu santeti barbatei ci mielusei

Avatar utilizator
George Iorga
maniac
Mesaje: 1393
Membru din: 27 Mar 2003 16:03
Localitate: Calarasi

Mesaj de George Iorga » 05 Ian 2008 12:46

Razvane , in loc sa terminati va mascariti mai tare total gratuit ! La cat suntem noi romanii de amarati lotul ala national ne-a adus o medalie si ne-a bucurat . Vorbesti la suparare ! Cred ca pe forumul asta sunt si pescari de competitie cum si pe celalat sunt amatori ! O sa ajungem sa strigam ca ala in reclama..."dincolo era mai ieftin !". Daca-mi spuneti un singur lucru bun care a iesit din tota cearta asta...eu ma las de pescuit ! :mrgreen:
Varga sa fi fost din fier... ce brand aveam !!!

Avatar utilizator
Razvan.D
maniac
Mesaje: 1407
Membru din: 14 Mai 2005 14:17
Localitate: Belgium

Mesaj de Razvan.D » 05 Ian 2008 12:53

un lucru bun ar fi sa-si ceara scuze pt ca au copiat de aici si au pus la ei ,daca au sangele rece sa o faca cadem la pace si ai cuvantul meu de onoare ca nu-i voi mai ataca ,pana una alta santem liberi sa ne exprimam parerile ,de cand sant pe acest site in 3 ani nu m-am dus odata sa-i deranjez acolo in barlogul lor dar cerintele lor de respect sant prea mari pe langa ceea ce au prestat pana acum ;-) si pe langa cum se poarta cu lumea ,am primit foarte multe atentionari cu privire la comportamentul lor fata de unii pescari iar aseara cum am intrat la ei si am postat un mesaj au sarit in haita de lupi si cu injuraturi si ei imi vorbesc mie de barbatie

Avatar utilizator
carprom
maniac
Mesaje: 2299
Membru din: 29 Ian 2003 03:07
Localitate: germany
Contact:

Mesaj de carprom » 05 Ian 2008 13:07

@ iorga george

Poate ca ai observat ca nu am jignit pe nimeni, mi-am spus parerea mea, respectind si parerile altora. Eu nu fiind User in acel Forum, nu doresc sa fiu implicat in discutii la care nu ma pot apara sau a-mi spune parerea.

Daca cei de dincolo nu mai au subiecte de discutie, cu ce suntem noi aici vinovati ? Avem mai multi utilizatori, ok...e meritul nostru.

Si nu inteleg de ce este o ura asa de mare intre cele doua Forumuri, in principiu ne putem numii ci totii pescari, si de aceea sa ne si respectam.

Scrie răspuns