copyright

orice subiect de discutie pe orice tema, mai putin pescuitul crapului

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

SF
senior member
Mesaje: 346
Membru din: 13 Feb 2004 20:03

Mesaj de SF » 05 Ian 2008 13:57

Vali Vesa scrie:
SF scrie:...Maestre Rosioru , inca astept raspuns la chestiunea aia...
Cluburile sportive sunt recunoscute de ANS si implicit, Federatia trebuie recunoscuta de ANS..
Vali Vesa , eu am intrebat de ce trebuie trecut ( si recunoscut ca sport - poate imi arata cineva citeva tari europene unde pescuitu ii considerat sport , la modu in care se pune aici problema ) pe la ANS , daca forurile internationale , respectiv CIPS , nu o cere . Is curios cine a scos ideea asta ?
Atentie , eu nu am pomenit de bani europeni ! Intrebarea am pus-o de ceva vreme , daca Maestru nu are timp sa-mi raspunda , sa-mi spun , si nu-l mai deranjez , sau poate sa raspunda oricine , da sa raspunda la obiect , apreciez ca ai vrut sa ma lamuresti Vali , insa nu mi-ai raspuns la intrebare .

Fir Intins!!!

Avatar utilizator
Vali Vesa
maniac
Mesaje: 1071
Membru din: 20 Ian 2005 16:02
Localitate: Constanta
Contact:

Mesaj de Vali Vesa » 05 Ian 2008 14:02

razvan111272 scrie:...ce pretentii au unii ,daca au luat un loc doi si doua locuri trei la campionate mondiale sa le cada lumea la picioare ca ce buni pescari sant ei ,mai intati sa pescuiasca peste mari si tari asa cum au facuto englezii...
...rusine lotului national de pescarei ai ciortaneilor...
Razvane,

Stii foarte bine ca respect parerea ta despre pescuit, asa cred eu ca e normal. Dar modul tau de exprimare lasa mult de dorit. Si e pacat.
Poate pentru tine lotul national e o rusine... pentru mine nu, si asta pentru ca e LOTUL NATIONAL, indiferent din ce pescari este alcatuit. Si e parerea mea.
Si vezi ca Romania a cam batut Anglia la ultimul CM, englezii astia experimentati. Si uite ce scriu ei, pe site-ul echipei nationale http://www.englandcarpteam.com/events.html

Wonderfully England took the 3rd place podium position they wanted so badly and yet again proved that we are a formidable squad that can mix it up with the best of them.

No comments...
Clubul sportiv Ovidius Constanta
www.ovidius.com.ro

Avatar utilizator
Vlasin Florin
maniac
Mesaje: 1131
Membru din: 10 Mai 2005 14:29
Localitate: TIMISOARA

Mesaj de Vlasin Florin » 05 Ian 2008 14:04

@George-Alexandru
Ti-am citit postarea de pe site-ul crpmania si crede-ma a fost tendentioasa si rautacioasa,nu este o chestie de curaj,ti-au spus-o mai multi,este o chestie de GUST,IAR DACA IN ALTA PARTE ITI SINT RESPECTATE PARERILE SI AICI NU,DE CE ITI MAI PIERZI VREMEA PE AICI :?:
Ultima oară modificat 05 Ian 2008 14:38 de către Vlasin Florin, modificat 1 dată în total.

danr
Site Admin
Mesaje: 1072
Membru din: 10 Mar 2003 17:09

Mesaj de danr » 05 Ian 2008 14:06

deci si acest forum si celalalt sunt libere si fiecare isi poate exprima opiniile, si acolo si aici, despre orice
hai sa nu creeam aiurea tabere care de fapt nu exista, doar pentru faptul ca sunt cativa care se antipatizezeaza reciproc

george esti binevenit, ca oricare alt pescar, in conditiile in care se discuta civilizat pe acest forum

sebas
member
Mesaje: 263
Membru din: 27 Aug 2007 23:36
Localitate: madrid-spania

Mesaj de sebas » 05 Ian 2008 14:30

.....
Ultima oară modificat 18 Ian 2008 05:05 de către sebas, modificat 1 dată în total.

danr
Site Admin
Mesaje: 1072
Membru din: 10 Mar 2003 17:09

Mesaj de danr » 05 Ian 2008 14:45

cred ca am pierdut :)
useri intrati la sto sa faca agitatie or sa fie mereu
oricum, moderatorii pot interveni imediat si ma pot anunta sa restrictionez accesul
nu inteleg insa de ce o discutie trebuie purtata atat de agresiv

Avatar utilizator
carprom
maniac
Mesaje: 2299
Membru din: 29 Ian 2003 03:07
Localitate: germany
Contact:

Mesaj de carprom » 05 Ian 2008 14:51

danr scrie: nu inteleg insa de ce o discutie trebuie purtata atat de agresiv
Cred ca atunci oamenii se descarca mai tare.

Avatar utilizator
Vlasin Florin
maniac
Mesaje: 1131
Membru din: 10 Mai 2005 14:29
Localitate: TIMISOARA

Mesaj de Vlasin Florin » 05 Ian 2008 15:04

@VALI V
nu ma intereseaza ce se intimpla in competitiile interne pt ca aici e scandalul si nu vreau sa mai rasucesc cutitul in rana :lol: incerc sa fiu impartial pe cit posibil,dar cred ca avem un lot national de crap bun prin prisma rezultatelor,e parerea mea si nu ar mai trebui sa ne legam de el,ne reprezinta tara cu succes si trebuie sa fim mindri de asta.
ce se intimpla in competitiile interne pt mine ramine un mare semn de :?:

Avatar utilizator
George Iorga
maniac
Mesaje: 1393
Membru din: 27 Mar 2003 16:03
Localitate: Calarasi

Mesaj de George Iorga » 05 Ian 2008 15:10

danr scrie:unde era mesajul acesta postat ieri care ti s-a sters ?
Daca ptr. mine-i intrebarea ...era la topicul "de foc" cu concursuri pe 2008,postat in jur de ora 12 am
Varga sa fi fost din fier... ce brand aveam !!!

danr
Site Admin
Mesaje: 1072
Membru din: 10 Mar 2003 17:09

Mesaj de danr » 05 Ian 2008 15:13

salut,

eu am facut curatenie in acel topic, si am sters si mesajele cu legatura cu cele sterse, pentru ca ramaneau fara sens
daca ti-am sters ceva ce nu trebuia, scuze

Scrie răspuns