steaua-cfr

orice subiect de discutie pe orice tema, mai putin pescuitul crapului

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

Scrie răspuns
Avatar utilizator
remus_cta
veteran
Mesaje: 503
Membru din: 02 Feb 2008 20:24
Localitate: constanta

steaua-cfr

Mesaj de remus_cta » 27 Feb 2008 16:01

se apropir meciul care va decide campionatul asa ca vreau pareri despre rezultatul meciului da sa nu fie obiective.incep io.cfr va bate pe steaua da nu stiu rezultatul.astept opinii

DANEZU
member
Mesaje: 224
Membru din: 14 Iun 2006 18:21
Localitate: BUCURESTI

Mesaj de DANEZU » 27 Feb 2008 19:20

3-1 CFR
DUMNEZEU ESTE PESCAR !!!
www.clubul-pescarilor.ro

Avatar utilizator
Cucu Ionel
senior member
Mesaje: 470
Membru din: 08 Ian 2006 15:00
Localitate: Timisoara

Mesaj de Cucu Ionel » 27 Feb 2008 19:34

Tot nu inteleg cum acest meci decide campionatu'...Poate sa bata acum CFR-ul si dupa aia sa ia 4-5 batai si nu mai ia campionatul!Va luati dupa prostiile pe care le scriu unii prin ziare!Sa nu uitati ca,vorba aia,mingea-i rotunda si se stie nimic inca.Mai este destul de jucat din acest campionat,chiar daca eu o vad campioana deja pe CFR,s-au mai intamplat si minuni! ;-)
Fir intins tuturor celor ce-si doresc acest lucru

Avatar utilizator
Dan Cristian
veteran
Mesaje: 601
Membru din: 16 Feb 2008 17:58
Localitate: Galati
Contact:

Mesaj de Dan Cristian » 27 Feb 2008 19:44

Fortzaaa Steaua, hai Baneleee :lol:

Avatar utilizator
radumatica
veteran
Mesaje: 632
Membru din: 26 Dec 2005 21:39

Mesaj de radumatica » 27 Feb 2008 22:51

2-1 CFR(ca sa crape Jiji de ciuda !!! ):evil:,nu de alta da' trebuie sa stam sa ne gandim ce a fost Steaua inainte si ce a devenit dupa ce a cumparat-o machedonul!!! :evil:
Practica , pe balta se face!!!

Avatar utilizator
remus_cta
veteran
Mesaje: 503
Membru din: 02 Feb 2008 20:24
Localitate: constanta

Mesaj de remus_cta » 28 Feb 2008 00:13

ionel campionatul este deja in proportie de 90 la suta decis.nu o spun io o spun statisticile.pe locul 2 avem un rapid adormit care a pierdut cu u cluj si azi in cupa cu urziceni.rapidul pierde cu echipe mici multe pucte deci e exclus sa mai ia campionatul.pe 3 avem un urziceni ce va ceda pe sfarsit,reusind totusi sa prinda o cupa europeana zic io.pe 4 poli timisoara ,o echipa care daca se aduna va lua locul 2 si eu sper acest lucru din tot sufletul.in primu rand timisoara merita o participare in chl numai pentru suporterii de acolo pentru care am un respect profund.si sa ajungem la echipele care la inceputul campionatului erau privite drept principalele favorite la titlu, dinamo si steaua.dinamo se stie ca are sezoane uimitoare urmate de cade neasteptate,gen sezonul acesta deci este exclus sa mai ia campionatul.si in sfarsit steaua,cea pe care cu toate ca este la 11 puncte in urma cfr-ului multi o mai vad drept favorita la titlu.va anunt ca acest lucru este IMPOSIBIL din 3 motive:1cfr nu pierde cu echipe mici, 2 cfr va bate pe steaua in ghencea,acest lucru fiind acceptat si de becali pentru a scapa de lacatus.vedeti declaratiile lu becali care spun ca dica,goian, nicolita si plesan vor sta pe banca de rezerve.ori la un meci cu o asemenea miza nu scoti din prima echipa 4 jucatori care sunt de baza decat cu un motiv bun.vezi ce am scris mai sus.si in sfarsit 3.cfr are o echipa ce a fost cladita psihic foarte bine .aici este meritul lui andone ca a stiut sa inchege lotul si sa faca o atmosfera placuta la club,lucru total opus la steaua care este slabita de declaratiile lui jiji si de vesnicul razboi dintre becali si antrenor.dupa ce vam dat aceste argumente sper sa ma credeti cand va spun ca de la acest nivel campionatul este transat.daca se intampla altfel pentru cei ce ghicesc campioana dau cate o sticla de vin.sa nu-mi scoateti ochii ca am 16 ani si ca sunt obiectiv da asta e parerea mea. ps:textul nu a fost copiat de nicaieri,pentru cine nu ma crede sa-mi dea un mesaj pe privat si ii mai dau argumente.urmeaza sa pariez un mil pe cfr care are o cota de 3,30 aproximativ deci ma m documentat foarte bine credetima in legatura cu meciul asta si implicit cu soarta campionatului

Chirita Razvan
junior member
Mesaje: 53
Membru din: 18 Noi 2006 09:54

Mesaj de Chirita Razvan » 28 Feb 2008 00:19

Bate steaua cu 3-1, dar campionatul e luat deja de cfr, parerea mea...

Avatar utilizator
remus_cta
veteran
Mesaje: 503
Membru din: 02 Feb 2008 20:24
Localitate: constanta

Mesaj de remus_cta » 28 Feb 2008 00:20

desi ionele vorba ta mingea e rotunda da poate sa fie rotunda numai intr-un meci 2 nu in 5-6 cate meciuri sunt necesare ptr ca o echipa sa recupereze avansul fata de cfr.doar in steaua-cfr un x da nu cred

Avatar utilizator
remus_cta
veteran
Mesaje: 503
Membru din: 02 Feb 2008 20:24
Localitate: constanta

Mesaj de remus_cta » 28 Feb 2008 00:31

razvane da optimist esti ma.steaua a fost o stea acum 2- ani sa nu mai amintim de cea din 86 care a fost o galaxie.da acum a ajuns o stea cazatoare ce decade din an in an. anu trecut locu 2 cu chiu cu vai.anu asta pe 5 la ora actuala.cfr a investit in ultimii 3-4 ani 50-60 mil euro da este una din singurele echipe ce a ajuns sa aiba 10-15 mi de spectatori constant,un stadion de chl care in 1 an va putea gazdui partide in chl.si incet din participarea in chl,din publicitate si din vanzarea de bilete si lucruri specifice clubului investitia se va recupera si sper ca in 4-5 ani sa devina o echipa in stare sa se autofinanteze si sa iasa in europa nu doar cu numele cum a facut steaua in sezonul asta.becalii la o avere de 2 mlrd da milioane la preoti si strica viitorul jucatorilor.de aiai se feresc jucatorii sa vina la steaua.pentru ca daca gresesc becali si presa din romania care e a dracu rau il desfinteaza.deaia sa ajuns ca la un meci de chl cu arsenal ca fie pe ghencea 15 mi de fani.si nu e vorba de toti machidonii pentru ca si eu sunt machedon da becalii are o problema grava.uitativa la borcea da bani si asteapta rezultate.si el e machedon. din pacate sezonu asta se pare ca doar a dat bani,rezultate din parti.da dinamo isi revine si cand o so faca o sa muste asa de rau :x

peterfi lajos
member
Mesaje: 226
Membru din: 15 Noi 2005 09:37

Mesaj de peterfi lajos » 28 Feb 2008 08:34

1-1 sau 2-1 pentru CFR,sper.....
Sa cistige si provincia ...
:lol: :lol:

Scrie răspuns