Intrebare catre admin

Discutii libere, pe teme de pescuit la crap.
Puteti purta orice fel de polemici in limitele unui limbaj civilizat.
Sunt permise orice subiecte legate de pescuitul crapului.
Vor fi sterse anunturile agresive sau obscene.

Moderatori: mihai florescu, ticu, danr, PIRVU RICHARD, maiden, tudor oprescu, Tilea Gabriel

toni
member
Mesaje: 287
Membru din: 28 Feb 2005 17:29

Intrebare catre admin

Mesaj de toni » 04 Apr 2007 07:16

unde ***** e topicul mesaj ?

iara se sterg topicuri asa cum ni se nazare ????
:x :evil:
:evil:

Avatar utilizator
Razvan.D
maniac
Mesaje: 1407
Membru din: 14 Mai 2005 14:17
Localitate: Belgium

Mesaj de Razvan.D » 04 Apr 2007 12:44

pt a evita niste discutii inutile si la cererea mai multor persoane sa hotarat ca acel topic sa fie sters ,si cum am spus daca vrei scandal dute si fa-ti un forum special numai pt cei care fac concursuri ;-)

toni
member
Mesaje: 287
Membru din: 28 Feb 2005 17:29

Mesaj de toni » 04 Apr 2007 13:20

razvane, cine " s-a hotarat " ?

cine esti tu sa dai asemenea hotarari ?

cine esti tu sa ma trimiti pe mine sa-mi fac alt forum ?

si daca " ai spus tu " ce !!!!!!!!!

la cererea mai multor persoane ????

cand ti s-a sters tie un mesaj ????

nici macar nu era un topic initiat de mine , si nici macar nu faceam scandal, da ce mama dracului, la cererea "mai multor persoane" , brusc si subit s-a hotarat stergerea lui ......

ai impresia ca esti hatru razvane, dar doar in ochii tai , crede-ma.....


raspunsul tau suna de parca te crezi proprietarul forumului .... de cand iti permiti tu sa ma trimiti la plimbare ????

Avatar utilizator
Razvan.D
maniac
Mesaje: 1407
Membru din: 14 Mai 2005 14:17
Localitate: Belgium

Mesaj de Razvan.D » 04 Apr 2007 14:06

@toni
1.dupa ce ai venit ieri si ai postat ceea ce ai postat (adica ai pus paie pe foc) era clar ca o sa iasa razboi
2.eu personal nu am nimik cu tine ,am zis doar ca acel topic a fost sters pt a evita niste discutii inutile
3.stai linsitit,si eu la randul meu am avut mesaje sterse din anumite topicuri si sincer nu am stat sa caut sa ma lamuresc dc mi-au fost sterse mesajele
4.pt topicul de ieri au fost mai multi useri care li sau sters mesajele iar din toti acei indivizi vad ca esti singurul care trage adminul de urechi
5.eu unul nu m-am plans ca acel topic sa fie inchis ba mai mult am postat si eu una alta acolo si in final am propus cum am precizat in postul anterior ca ar fi mai bine voi care participati la concursuri sa aveti un forum al vostru (al pescarilor profesionisti :roll: )si sa ne lasati pe noi cei amatori si amarati si fara bani linistiti ;-)
6.in incheiere iti urez concursuri placute ;-)

toni
member
Mesaje: 287
Membru din: 28 Feb 2005 17:29

Mesaj de toni » 04 Apr 2007 15:16

razvan,

un reply de cu totul alta natura de data asta, si voi fi si eu mult mai civilizat ....

ca sa nu mai polemizam inutil , nu-ti raspund decat 6:

multumesc frumos.

si cu asta se incheie prezenta mea pe acest site.

mikecarp
veteran
Mesaje: 586
Membru din: 07 Oct 2006 19:37

Mesaj de mikecarp » 04 Apr 2007 20:30

Ce-ai patit Toni ptr 2 vorbe aruncate aiurea te superi si ne privezi de prezenta ta,placuta pentru mine, Forever?
Te rog frumos reconsidera.
Carpfishing... A way of life!

Avatar utilizator
tudorgabriel
veteran
Mesaje: 742
Membru din: 28 Dec 2004 20:05
Localitate: Galati

Mesaj de tudorgabriel » 04 Apr 2007 21:24

Si eu sunt de acord cu toni.

Avatar utilizator
raducu
senior member
Mesaje: 486
Membru din: 15 Ian 2007 23:08
Localitate: Cluj Napoca

Mesaj de raducu » 04 Apr 2007 21:57

Toni frate , nu te pripi. Discutii au fost si o sa mai fie. Inca nimeni nu a reusit sa inchida gura lumii.
PESCUITUL INSEAMNA ARTA

Avatar utilizator
Razvan.D
maniac
Mesaje: 1407
Membru din: 14 Mai 2005 14:17
Localitate: Belgium

Mesaj de Razvan.D » 04 Apr 2007 23:33

toni scrie:razvan,

un reply de cu totul alta natura de data asta, si voi fi si eu mult mai civilizat ....

ca sa nu mai polemizam inutil , nu-ti raspund decat 6:

multumesc frumos.

si cu asta se incheie prezenta mea pe acest site.
daca eu sant cauza imi cer scuze ,dar sincer pt o simpla discutie nu cred ca are rost sa nu mai vi pe acest forum , in aceeasi situatie sau mai aflat si Gabi si Florin care la fel au reactionat ca tine si am reusit sa-i conving sa ramana ,nu asa se reactioneaza cand avem niste discutii si toni stai linistit ca nu sant D-zeul acestui forum sant un om ca si ceilalti
numai bine!!!!

iulian
member
Mesaje: 291
Membru din: 20 Ian 2004 13:11
Localitate: constanta

Mesaj de iulian » 05 Apr 2007 07:38

@razvan 111272

daca tot ati decis sa eliminati acele postarii , corect era sa si motivati aceasta actiune eventual cu MP catre cei implicati , mai ales ca conversatia se incadra in limite decente si corecte . totusi au trecut 17 ani de la perioada in care se practica cenzura .

is

Scrie răspuns